درباره ی آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

بزرگ ترین هدف ما این است تا با تکیه بر دانش و مهارت متخصصان خود بستر کسب و کارهای دیجیتال را گسترش دهیم.  تا همه ی افرادی که به دنبال تحول در حوزه ی شغلی خود هستند بتوانند به راحتی به هدف خود دستیابند.

رسالت آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت با هدف یافتن راه کارهای عملیاتی و کاملا کاربردی برای تجربهِ یک کسب و کار آنلاین و درآمدزا تلاش می کند. فعالیت ترنانت در حوزه های مختلف آنلاین برای رسیدن به ثروت اقتصادی برای مردمان عزیز کشورمان شکل گرفته.  ما مصمم هستیم به روزترین، کاربردی ترین و اصولی ترین راه کارهای رشد و توسعه اقتصادی را به ارمغان بیاوریم. بزرگ ترین هدف ما این است تا کسب و کارهای نوپا یا درآستانه ی ورشکستگی را نجات داده و صاحبان آنها را در اوج قدرت و ثروت ببینیم و برای این هدف با جان و دل تلاش می کنیم. قطعا داشتن یک کسب و کار حرفه ای و یک زندگی ارزشمند نیاز به عملکردی اصولی دارد. ما این اصول را می دانیم به ما اعتماد کنید.

مهرداد سلیمی برنا
موسس آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

بیزینس کوچ حرفه‌ای رهبران و مدیران عالی
متخصص راه اندازی کسب و کار های آنلاین
طراح وبسایت های اختصاصی با بروز ترین متد روز دنیا
مشاوره سئو تخصصی سایت و افزایش فروش سایت
طراح و سخنران دوره جامع راه اندازی کسب و کار آنلاین
عضو فعالِ نخبگان تکنولوژی فکر در ایران
برگزار کننده ده ها عنوان سمینار کار آفرینی در ایران
بیش از ۶ سال تحقیقات از دانشمندان و کار آفرینان بزرگ دنیا
برگزار کننده دوره های آموزشی برای سازمان ها، شرکت ها و دانشگاه ها

درباره تیم تخصصی آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

ترنانت با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص، به دنبال گسترش هر چه بیشتر نقش فناوری اطلاعات در زندگی روزانه مردم است. وجود خلاهای موجود در بازار فناوری و عدم وجود افراد متخصص در زمینه های لازم این حوزه را بسیار آسیب پذیر کرده است.

رسالت ترنانت ارتقای سطح کیفی و کمی فرهنگ سازی استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح استانداردهای بین المللی است.

توانمند کردن افراد در بکارگیری موثر فناوری اطلاعات در راستای نیل به اهداف اقتصادی و شغلی خود از اصلی ترین نقاط تمرکز تیم ترنانت به حساب می آید. تیم ترنانت شعار هر پروژه برای ما مهمترین پروژه خواهد بود را سرلوحه ی تمامی برنامه ها و اهداف کاری خود قرار داده و همواره به آن پایبند است.  

درخواست مشاوره

مشاوران حرفه‌ای ترنانت در کنار شما هستند تا به شما در ساخت یک کسب و کار آنلاین کمک کنند. فقط کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.