مدیریت شبکه های اجتماعی

تلگرام و اینستاگرام از جمله محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران هستند که کاربران اغلب فعالیت های مجازی خود را در این صفحات انجام می دهند. از همین رو بازاریابی در این پلتفرم ها می تواند نتیجه بسیار خوبی داشته باشد. با این حال انتخاب شبکه اجتماعی که برای بازاریابی برند شما مناسب تر است، با نظر مشاورین بازاریابی صورت می گیرد

پلن های شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

مدیریت تویتر

شروع قیمت از 40 میلیون تومان

مدیریت توئیتر- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

مدیریت آپارات

شروع قیمت از 30 میلیون تومان

مدیریت فیس بوک- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

مدیریت فیس بوک

شروع قیمت از 50 میلیون تومان

مدیریت لینکدین- آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

مدیریت لینکدین

شروع قیمت از 40 میلیون تومان

مدیریت یوتیوب

شروع قیمت از 50 میلیون تومان

مدیریت پینترست- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

مدیریت پینترست

شروع قیمت از 30 میلیون تومان

مدیریت تلگرام- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

مدیریت تلگرام

شروع قیمت از 30 میلیون تومان

مدیریت واتس آپ- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

مدیریت واتس آپ

شروع قیمت از 40 میلیون تومان

فرایند اجرای کار

بررسی اولیه ی شبکه ی مورد نظر 

تحلیل رقبا و بررسی برندینگ

بررسی تعداد مخاطبین و پتانسیل های صفحه ی مورد نظر

تهیه ی چک لیست اولیه بر اساس اطلاعات دریافت شده 

طراحی یک ساختار هدفمند و مسیر کلی 

آغاز به کار پروژه بر اساس مسیر تعیین شده در بازه ی زمانی هفتگی

ارائه ی گزارش به کارفرما به صورت هفتگی

با ترنانت هیچ پیام و دایرکتی بی پاسخ نمی ماند....

به افزایش مشتریهای وفادارت فکر کن ....

سرویس مدیریت شبکه های اجتماعی ترنانت

شبکه های اجتماعی امروزه در بین مردم بسیار محبوب است. تقریبا اغلب افرادی که صاحب گوشی هوشمند و یا یک رایانه ی شخصی هستند در یکی از شبکه های اجتماعی عضویت فعال دارند.

اعضا و کاربران شبکه های اجتماعی اغلب از نقاط مختلف دنیا دور هم گرد آمده اند. همین بستر باعث شده مدیریت شبکه های اجتماعی تبدیل به فضایی بسیار مناسب برای توسعه ی برندینگ باشد.

نکته بسیار مهم:

جذابیت شبکه های اجتماعی آنقدر زیاد است که نه تنها می تواند یک بستر ارتباطی باشد بلکه در زمینه های دیگری مانند رشد کسب و کار نیز می تواند موفق باشد.

چشمتان به تعداد مخاطبانتان که صرفاً یک عدد است نباشد، چرا که ترفند های بسیاری برای جذب فالوور وجود دارد که در پایان هیچ ارزشی برای شما کسب و کارتان نخواهد داشت

برای نتیجه گیری بهتر در این زمینه باید با متخصصین مجرب تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت در حوزه طراحی گرافیک تدوین، بیزینس کوچینگ، خدمات سئو  و طراحی UI برای ساخت قالب اختصاصی  مشورت کنید. زیرا نکات بسیار مهم درباره رشد شما ارائه خواهند داد.

جذابیت شبکه های اجتماعی زمانی بیشتر از قبل می شود که شما بتوانید ظاهری زیبا و با کیفیت ایجاد کنید. خدمات عکاسی ویژه می تواند یک ضامن جذابیت شبکه های اجتماعی شما باشد. 

پکیج مدیریت شبکه های اجتماعی

قبل از هر چیزی برای برند سازی در شبکه های اجتماعی به یک استراتژی برندینگ نیاز هست. قبل از هر چیز باید به فکر مدیریت شبکه های اجتماعی باشید.

پکیج مدیریت شبکه های اجتماعی که ما در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم به شکلی تنظیم شده است که بتوانید به راحتی با هر بودجه‌ای بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید. 

  •  پست گذاری بر اساس زمان بندی دقیق و منظم در تمام بسته ها.
  •  تولید محتوای جذاب برای مخاطبان، به صورتی که باعث جذب مخاطب برای شما میشود.
  •  استفاده از ایده های مختلف برای رسیدن به یک طرح اصلی
  •  دقت در انتخاب موضوع و نحوه بیان مطالب، به گونه ای که تاثیرگذاری آن واضح باشد.

مدیریت شبکه های اجتماعی چیست ؟

دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی شامل بسیاری از قطعات متفاوت است که با یکدیگر کار می‌کنند تا منافع کاربر را تامین کرده و منجر به فروش شوند.

با این حال دانستن آن که از کدام یک از تاکتیک های بازاریابی آنلاین استفاده کنید و اینکه هر یک چگونه می‌توانند به کسب و کار شما کمک کنند، بسیار مهم خواهد بود.

برندینگ شبکه های اجتماعی 

مدیریت شبکه‌های اجتماعی و استفاده از شبکه های مجازی موضوعی بسیار داغ و پرکاربرد است که برای بسیاری از مدیران و صاحبین مشاغل نقش کلیدی در بازاریابی آنلاین را ایفا میکند.

شما احتمالا با شبکه های مجازی مانند اینستاگرام یا توییتر و… آشنا هستید؛ اما آیا میدانید کدام روش استفاده از این کانال ها برای رشد کسب و کار شما مناسب خواهد بود؟ شناسایی راه های مناسب برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی نقش مهمی در استفاده از شبکه های مجازی برای دستیابی به اهداف بازاریابی آنلاین و افزایش فروش خواهد داشت.

دو نکته مهم :

1.هیچ پیام دایرکتی را از دست ندهید.

2.همه نظرات را ببینید و پاسخگو باشید.

 

ابزار های لازم برای مدیریت شبکه های اجتماعی

در حالی که ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی می توانند به شرکت شما کمک کنند تا میزان تاثیرگذاری محتوای شما را افزایش دهد، کیفیت محصولات شما نیز در جذب مخاطب مورد نظرتان به همان اندازه اهمیت دارد. خوشبختانه، خدمات مدیریت شبکه های مجازی به دانش و منابع مجهز شده اند تا بتوانند به درستی حضور رسانه های اجتماعی شما را مدیریت کنند. از طریق ارسال هدفمند، تبلیغات حمایت مالی و طیف گسترده ای از تاکتیک های رسانه های اجتماعی که بسیار فراتر از دانش مشترک است، این خدمات می توانند بازدهی از رسانه های اجتماعی شما را به سطح مطلوبی برسانند.

در حالی که ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی می توانند به شرکت شما کمک کنند تا میزان تاثیرگذاری محتوای شما را افزایش دهد، کیفیت محصولات شما نیز در جذب مخاطب مورد نظرتان به همان اندازه اهمیت دارد. خوشبختانه، خدمات مدیریت شبکه های مجازی به دانش و منابع مجهز شده اند تا بتوانند به درستی حضور رسانه های اجتماعی شما را مدیریت کنند. از طریق ارسال هدفمند، تبلیغات حمایت مالی و طیف گسترده ای از تاکتیک های رسانه های اجتماعی که بسیار فراتر از دانش مشترک است. این خدمات می توانند بازدهی از رسانه های اجتماعی شما را به سطح مطلوبی برسانند.

این که آیا شما یک سرویس بازاریابی برای  رسانه های اجتماعی  خود را استخدام می کنید یا از طیف گسترده ای از ابزارها استفاده می کنید، قادر خواهید بود استراتژی خود را بدون هزینه زیاد یا هدر دادن وقت زیاد، draبه fab تبدیل کنید. شما قادر خواهید بود به:

  • چندین حساب را در سیستم عامل های مختلف مدیریت کنید.
  • تعامل اجتماعی برند خود را تحلیل کنید
  • برنامه های لازم برای برند خود  را از قبل تنظیم کنید.
  • گزارشهای جامع تحلیلی را دریافت کنید.
  • نظرات را زیر نظر بگیرید و به صورت کارآمد پاسخ دهید.
  • با اعضای تیم در مورد محتوا همکاری کنید

میتوان از شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و فیس بوک و یوتویوب و … بهترین نتیجه را بدست آورید آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت مفتخر هست به شما در این زمینه بهترین یاری رسانی را داشته باشد.

مهم ترین شبکه ی اجتماعی فعال در دنیا اینستاگرام است. امروزه اینستاگرام می تواند به تنهایی ضامن پیشرفت کسب و کار شما باشد. مدیریت پیج اینستاگرام باید دقیق و برنامه ریزی شده باشد.