خدمات سئو و تولید محتوا

خدمات سئو یا خدمات seo یا خدمات بهینه سازی همگی به یک معنی بوده و توسط شرکت سئوکار بصورت تخصصی انجام می شود. امروزه بسیاری از افراد و شرکتها با توجه نیاز خود جهت تبلیغات نیازمند هستند تا در موتورهای جستجو مثل گوگل در ردیف های بالا دیده شوند. هنگامی یک وب سایت در در کلمات کلیدی خود در جایگاه های بالای موتورهای جستجو قرار گرفت نیازمند آن است تا جایگاه خود را حفظ نماید.

پلن های خدمات سئو و تولید محتوا

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 30 میلیون تومان

پلن استاندارد

شروع قیمت از 80 میلیون تومان

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 150 میلیون تومان

پلن VIP

استعلام قیمت بعد از جلسه نیاز سنجی پروژه

فرایند اجرای کار

1

دریافت اطلاعات اولیه ی سایت کارفرما

تحلیل سئوی اولیه سایت

شناخت رقبا و تحلیل سایت رقبا

2

طراحی چک لیست اولیه با توجه به جایگاه مشتری

تعیین کلمات کلیدی به کارفرما و مدت زمان اجرای پروژه

انجام امور مربوط به تکنیکال و سئو داخلی

3

بررسی هفتگی و گزارش به کارفرما

انجام سئو خارجی

پشتیبانی محتوا

با خدمات سئو ترنانت به رتبه یک گوگل بچسب....

در دنیای امروز، ما برای یافتن پاسخ تقریبا همه ی سوالات خود به google مراجعه می کنیم. بنابراین جای تعجب نیست که صاحبان مشاغل و وب سایت ها در همه جای دنیا اقدامات فراوانی انجام می دهند تا اطلاعات خود را در گوگل به اثبات برسانند. خدمات سئو دقیقا همان چیزی است که منجر به بهینه سازی محتوای شما در رتبه های بالاتر نتایج گوگل می شود.

دپارتمان خدمات سئو سایت ترنانت با استفاده از توانایی کارشناسان خبره و با تجربه سئو (SEO) و با دارا بودن تجربه های فراوان انواع وب سایت ها در زمینه های مختلف، آماده است تا از تجربیات و دانش خود در بیش از 2000 وب سایت موفق، برای رساندن سایت شما به صفحه اول گوگل و افزایش تضمینی سئو سایت شما استفاده کند. گفتن این نکته خالی از لطف نیست ترنانت با دارا بودن بهترین تیم مدیریت پیج اینستاگرام و خدمات عکاسی و فیلمبرداری میتوانید بهترین گزینه برای شما باشد.

با خدمات سئو ترنانت کمکت می کنیم رتبه ی سایتت رو درخشان کنی...

بطور کلی انجام خدمات سئو وبسایت ممکن است بسته به میزان نیاز کارفرما متغییر باشد، برای مثال انجام خدمات سئو تکنیکال سایت یا انجام خدمات سئو داخلی و خارجی، خدمات سفارش تولید محتوا، خدمات افزایش سرعت سایت و بسیاری از فعالیت های دیگر که می تواند در دسته بندی های مختلف سئو وب سایت قرار بگیرند و همگی باعث افزایش رتبه سایت شوند. در پلن های مختلف سئو سایت ممکن است کارفرما نیاز به تنها بخشی از برونسپاری کار seo به تیم سئو داشته باشد و یا ممکن است تمام فعالیت های سئو سایت خود را به تیم یا شرکت سئو واگذار نماید، این موضوع می تواند بسته به بودجه، اهداف، وضعیت فعلی سئو سایت و فعالیت رقبا بررسی شود و از طرف کارفرما و پیمانکار به صورت توافقی صورت پذیرد.

خدمات سئو- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

با جادوی سئوی ترنانت در صفحه ی اول گوگل دیده شوید...

در سالهای اخیر حجم افرادی که از اینترنت و فضای مجازی استفاده می کنند روز به روز در حال گسترش است. گسترش تکنولوژی و آسان شدن بستر دسترسی به اینترنت از یک سو و از سوی دیگر همه گیر شدن ویروس کرونا باعث شده ساختار بسیاری از کسب و کارها تغییرات اساسی پیدا کند. آمار سایت های فروشگاهی نشان می دهد بسیاری از افراد برای خرید مایجتاج مورد نیاز خودشان به یک فروشگاه اینترنتی مراجعه می کنند. اما قدم اصلی برای پیدا کردن یک محصول، جست و جوی آن در موتور جستجوی گوگل است. بنابراین شناخت کار با گوگل و به دست آوردن یک نتیجه ی مناسب در سایت گوگل می تواند به رشد و توسعه ی کسب و کار کمک کند. اما مهمترین نکته اینجاست که شما باید مفهوم خدمات سئو و بهینه سازی سایت را بدانیدو در نهایت ترنانت با یک بیزینس کوچینگ هدفمند شمارا به اهداف خود نزدیکتر خواهد کرد .

مواظب دروغهای بزرگ و کلاهبرداری در خدمات سئو باشید …

امروزه افراد زیادی هستند که ادعای سئو کردن سایت در مدت زمان کوتاه را به مشتریان خود می دهند.

به این نکته توجه کنید که سئوکردن یک سایت سه شکل مختلف دارد.

یک سئوکار می تواند به شیوه ی کلاه سیاه، کلاه خاکستری، یا کلاه سفید خدمات سئو را به شما ارائه کند. شخصی که سئوی کلاه سیاه انجام میدهد می تواند با استفاده از یکسری اصول الگوریتم های اصلی گوگل را دور بزند. این کار در ابتدا خیلی ایده آل به نظر می رسد چرا که درکمترین زمان ممکن بالاترین جایگاه را به دست آورده اید . اما در اصل بزرگ ترین آسیب را به کسب و کار شما خواهد زد. چون شما فقط این جایگاه را زمانی خواهید داشت که گوگل متوجه اصول شما نباشد. به محض بررسی گوگل و اطلاع از وضعیت شما صفحه ی سایت شما به اصطلاح پنالتی می شود به این معنی که به راحتی از نتایج گوگل حذف خواهید شد. و این قطعا به شما آسیب خواهد رساند.

اما سئوی کلاه خاکستری نیز نوعی دیگری از کلاه برداری یک سئوکار در خدمات سئو محسوب می شود. سئوی کلاه خاکستری به نوع دیگری از سئو گفته می شود که سئو کار بخشی از اصول اصلی را قانونمند رعایت کند و بخشی دیگر را رعایت نکند. انجام این روش هرچند به اندازه ی سئوی کلاه سیاه خطرناک نیست اما بازهم می تواند آسیب بزرگی برای کسب و کار اینترنتی شما باشد. چرا که به محض درک گوگل از شرایط سئوی سایت شما بازهم احتمال پنالتی شدن در سطح بالایی وجود خواهد داشت.

بنابراین اگر به دنبال یک سئوی اصولی و مادام هستید باید به سراغ سئوی کلاه سفید بروید. بهترین نوع از سئو که تمام اصول آن به درستی حفظ شده و هیچ نگرانی بابت حذف شما وجود نخواهد داشت.

به دلیل هم رعایت اصول ممکن است زمان بیشتری برای انجام سئو مجبور باشید صرف کنید اما قطعا نتیجه ی بهتر و درخشان تر خواهید داشت.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت همواره در تمام پروژه های خود از اصول سئوی کلاه سفید استفاده خواهد کرد. تمام مراحل تا رسیدن به نتیجه ی قطعی به شکل اساسی.

اولین پارامتر برای انجام یک سئوی حرفه ای طراحی سایت با استاندارد لازم است.

 

آموزش سئو 

آموزش سئو به طور حتم در یک مقاله ی کوتاه امکانپذیر نمی باشد اما سعی شده در قالب یک مقاله ی جامع به آموزش سئو بپردازیم. وقتی شما کلمه ای را در گوگل جستجو میکنید، مشاهده خواهید کرد که لیستی از سایت های مختلف برای شما نمایش داده خواهد شد.

آموزش سئو- ترنانت

اگر دقت کنید میبینید این سایت ها به همین سادگی بالا نیامده اند! این سایت ها یکسری فعالیت مشخصی را انجام داده اند، این فعالیت ها سئو نام دارد. دلیل بالا بودن این سایت ها پر جستجو بودن کلمه کلیدی که وارد کرده اید دارد.

بیایید سئو رو با یک مثال بسیار ساده یاد بگیریم! دقت کنید کلمه آموزش زبان ماهانه بیش از 70 هزار بار توسط افراد در ایران در گوگل سرچ میشود.

اگر این جمله را درک کنید میفهمید که ماهانه 70 هزار کاربر قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند.

حالا اگر شما در این حوزه یک سایت معمولی نیز داشته باشید. و خدمات سئو را کاملا اصولی روی وبسایت خود پیاده کنیدو بتوانید به صفحه اول گوگل برسید میتوانید درآمد خود را تبدیل به یک درآمد میلیونی کنید.

آموزش سئو

شاید فکر کنید به همین راحتی میتوانید یک وبسایت را سئو کنید. اصلا اینطور نیست سئو یکسری اصول مشخص دارد که باید برای رسیدن به رتبه های برتر آن را رعایت کنید.

افرادی که به رتبه های برتر رسیده اند خیلی سختی کشیده اند پس به همین راحتی رتبه خود را از دست نمیدهند. تنها راه شما برای رسیدن به رتبه های برتر دیدن آموزش سئو و رعایت قوانین به شکل کاملا درست و متفاوت است.

سقف درآمد یک سئوکار چقدر است؟

قبل از اینکه به صورت کاملا تخصصی آموزش سئو رو شروع کنیم باید یکم درباره درآمد سئوکار و بازار کارش توی ایران صحبت کنیم.

سئوکار به کسی گفته میشود که کار سئو را انجام میدهد. موضوع اصلی این است که درآمد یک سئو کار در ایران چقدر است؟

با توجه به اینکه اکثر کسب و کار ها به سمت اینترنتی شدن میروند و از حالت سنتی خود خارج میشوند و به سمت آنلاین کردن کسب و کار خود میروند این افراد نیاز دارند پس از انلاین کردن کسب و کار خود در رتبه های برتر گوگل بدرخشند و فروش بیشتر از کسب و کار قبلی خود داشته باشند. پس با این مثال میتوانیم درک کنیم که به دلیل درخواست های زیاد بازار کار این حرفه در ایران بسیار بسیار زیاد و پرتقاضا است. پس دیدن آموزش سئو میتواند خیلی  خوب به شما کمک کند.

سئو کردن کلمه یعنی چه؟

وقتی شما داخل گوگل کلمه ای را جستجو میکنید، مشاهده خواهید کرد که لیستی مختلفی از سایت هارا به شما نشان خواهد داد.

برای مثال وقتی شما کلمه خرید کفش را جستجو میکنید صفحات مختلفی را به شما نشان خواهد داد. این صفحات روی یک کلمه خاص بهینه شده اند و یا به زبان ساده سئو شده اند.

سایت هایی که بسیار خوب و اصولی صفحات خود را بهینه کرده اند در رتبه های برتر این لیست قرار خواهند گرفت.

به این عمل میگویند سئو کردن کلمه امیدوارم تا اینجای مقاله با آموزش سئو و کلمه کلیدی آشنا شده باشید.

 

لینک در سئو چیست؟

قطعا شما اولین چیزی که در آموزش سئو خواهید شنید و خواهید
آموخت واژه های لینک و بک لینک است.

میتوان گفت از مهمترین واژه ها در آموزش سئو هستند. اما
موضوع اصلی اینجاست که لینک چیست؟ میتوان به ساده ترین حالت گفت لینک یعنی کلمه ای
که قاب کلیک کردن برای افراد باشد و شما بتوانید روی آن کلیک کنید و وارد صفحه
دیگری شوید را لینک میگویند.

 

بک لینک چیست؟

این مبحث یکی از مهمترین مباحث در آموزش سئو است. به طور
کلی بک میتواند جایگاه وبسایت شمارا در گوگل به صورت شگفت انگیز جابجا کند و به
تعریف دیگر با بک لینک میتوانید یک تحول بزرگ در رتبه وبسایت خود ایجاد کنید.

به طور عملی تر وقتی یک وبسایت به وبسایت شما لینک میدهد یک
بک لینک برای وبسایت شما ثبت میشود و اگر امتیاز وبسایت مقابل بالاتر باشد میتواند
رتبه وبسایت شمارا کاملا جابجا کنید.

به این نکته نیز توجه کنید که نباید از هر سایتی بک لینک
بگیرید زیرا سایت هایی با محتوای بد میتوانند رتبه وبسایت شمارا کاملا از بین
ببرند و شمارا به انتهای لیست گوگل هدایت کنند.

دقت داشته باشید که بک لینک دادن بدون برنامه و به صورت
دلخواه میتواند شمارا در گوگل پنالتی کند و نتیجه عکس بگیرید.

 

پنالتی شدن در گوگل یعنی چه؟

قطعا شما وقتی یادگیری سئو را آغاز میکنید و یا حتی فکر
شروع کردن سئو را دارید باید اول با مبحث پنالتی شدن وبسایت آشنا شوید.

بیایید با یک مثال کاملا ساده با پنالتی شدن وبسایت آشنا
شویم. در بازی فوتبال وقتی بازیکنان روی بازیکن تیم حریف در محطوطه جریمه مرتکب یک
خطایی شوند داور تیم خطا کننده را جریمه میکند و برای تیم مقابل ضربه پنالتی اعلام
خواهد کرد. دقیقا مبحث پنالتی شدن در  سئو
وبسایت نیز بر همین اساس است.

 

اگر شما در انجام عملیات سئو مرتکب خطایی شوید که خارج از
قوانین گوگل باشد، گوگل شمارا جریمه خواهد کرد
.

خدمات سئو چیست؟

خدمات سئو چیست و چرا سئو انجام می دهیم؟ اولین قدم در انجام سئوی عالی تهیه ی یک وب سایت بر روی پلتفرمی است که سفارشی سازی آسان و به روزرسانی محتوا را آسان می کند.  همچنین ابزارهای مورد نیاز برای بهینه سازی عناصر سایت را فراهم می سازد. پیشنهاد می شود ابتدا نگاهی به صفحه ی طراحی سایت ترنانت داشته باشید. همچنین دارای ابزارهای سئو داخلی می باشد.

هنگامی که اساس کلی سایت خود را آماده سازی کردید، باید به بسیاری از جزئیات کوچک نیز توجه کنید. محتواهای داخلی و لینک سازی ها می تواند به بالا رفتن رتبه ی شما کمک کند. آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت همه ی آن چیزی که نیاز است یک سایت برای بهبود رتبه ی خود داشته باشد را به بهترین شکل انجام خواهد داد.

شرکت خدمات سئو ترنانت یک قدم جلوتر از همه ی رقبا

ما ترجیح می دهیم شما را با برخی از اصول اولیه ی سئو و خدمات سئوی مرکز دیجیتال مارکتینگ ترنانت آشنا کنیم توصیه می کنیم از بخش های طراحی سایت ترنانت حتما نگاهی داشته باشید.

سئو برای موتورهای جستجو فرآیند بهینه سازی داخلی و خارجی و تکنیکال سایتهاست تا از طریق جستجو در موتورهای جستجو رتبه های خوبی کسب کنند. این یکی از مهمترین شکل بازاریابی برای هر کسب و کاری است.

ترنانت علاوه بر طراحی سایت خدمات طراحی اپلیکیشن هم ارائه میدهد که بهترین نوع تبلیغات اصولی است.

گوگل به دنبال فراهم کردن بهترین تجربه ی کاربری برای جستجوگران خود است. بنابراین تمام تلاش های یک سئوکار انجام فرآیندی است که اطمینان داشته باشد این فرآیند به موتورهای جستجو می فهماند که محتوای شما را به عنوان اطلاعات اصلی برای یک جستجوی خاص تشخیص می دهد. قبل از هرشروع این را هم بدانید که اول باید مسیر و راه شما مشخص شده باشد تا بتوانید بهترین نتیجه را از عملکرد خود بگیرید وگرنه هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت. ترنانت با متد منتورینگ استاد راه شمارا مشخص کرده و شمارا با سرعت هرچه تمام تر به اهدافتان نزدیک میکند.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت اولین قدم های رسیدن به خط یک

موتورهای جستجو از خزنده هایی استفاده می کنند که در صفحات وب سرتاسر اینترنت می خزند تا مشخص کنند چه محتوایی دارند و به چه موضوعاتی مرتبط هستند؟ این خزنده ها متن نوشته شده، تصاویر، ویدئوها و موارد دیگر را که در یک صفحه از سایت وجود دارند را انتخاب می کنند تا تمام اطلاعات ممکن را جمع آوری کنند. هنگامی که آنها اطلاعات کافی در مورد نوع اطلاعات موجود در هرصفحه را به خوبی بررسی کردند و تشخیص دادند که این محتوا برای جستجوگرانشان مفید است این صفحه را به لیست خود اضافه می کنند.

این فهرست اساسا تمام نتایجی که به یک موضوع به خصوص مربوط است را ذخیره می کند تا به جستجوگر خود نمایش دهند.

موتورهای جستجو براساس آن چیزی که جستجوگر به دنبال آن است و همچنین اطلاعاتی که در حال حاضر به صورت آنلاین وجود دارد بهترین نتیجه را ارزیابی می کنند.

متخصص سئوی سایت چیزی که ترنانت بهش خیلی حساسه

هنگامی که شخصی کلمه ی خاصی را جستجو می کند الگوریتم ها پرس و جوی جستجوگر خود را با اطلاعات مربوطه در فهرست خود مطابقت می دهد و به جستجوگران پاسخ دقیقی را برای درخواست خود ارائه می دهد.  در واقع پلتفرم ها از صدها سیگنال برای تعیین ترتیب ظاهرشدن محتوا برای هر جستجوگر استفاده می کنند. این سیگنالها همان چیزی است که متخصصان سئو سعی بر درک کردن آن و اعمال روی سایت مشتریان خود دارند.

 

باید به این نکته توجه کافی داشته باشید که گوگل جزئیاتی در مورد  الگوریتم یا فرآیند خود منتشر نمی کند، بنابراین نمی توان دقیقا فهمید که چه عواملی بر رتبه بندی یک سایت تاثیر گذار است. بنابراین، سئو یک علم کامل نیست و حتی زمانی که به نظر می رسد تمام بهینه سازی ها کاملا اجرا شده باز هم به صبوری و دستکاری برخی موارد نیازمند است.

سئو داخلی در مقابل سئوی خارجی

از آنجایی که هیچ راهی برای دانستن اینکه دقیقا چه چیزی بر رتبه بندی موتورهای جستجو تائیر می گذارد وجود ندارد، کارشناسان توصیه می کنند که استراتژی سئوی شما حاوی انواع تاکتیک ها باشد. این تاکتیک ها را می توان تا حد زیادی به دو دسته تقسیم کرد : سئو داخلی و سئو خارجی.

سئوی داخلی به استراتژی هایی اشاره دارد که شما در صفحات وب خود پیاده سازی می کنید. همه ی موارد از جمله محتوای نوشتاری گرفته تا لینک های داخلی و ….

سئوی خارج از صفحه به مراحلی که خارج از صفحات خود انجام می دهید اشاره دارد. شامل لینک سازی های خارجی، شبکه های اجتماعی و سایر روش های تبلیغ وب سایت شما می باشد.

وجود هردوی سئوی داخلی و سئوی خارجی یک صفحه برای بالابردن ترافیک به سایت شما ضروری است. در واقع شما به گوگل اطلاع می دهید که افراد دیگری علاقه مند هستند نسبت به چیزی که شما ارائه می دهید مطالبی پیدا کنند.

سئو سایت- آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

بد نیست شما هم از خدمات سئوی حرفه ای ترنانت خبردار بشید.

انجام خدمات سئو برای یک سایت مراحل مختلف و پیچیده ای دارد. برخی از مراحل اصولی و طبق قوائد سئو پیش می روند اما برخی دیگه نیاز به تکنیک ها و ترفندهای خاصی دارد که بسته به حرفه ای بودن و با تجربه بودن سئوکار روی وب سایت اعمال می شود تا به نتیجه ی قطعی برسد.

اولین قدم در اجرای بهترین شیوه های سئو، ساخت یک وب سایت خوب است. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما امکانات لازم را داراست . یکی تجربه ی کاربری عالی دارد و همه ی اطلاعاتی که می خواهید منتقل کنید را ارائه می دهد و اگر به دنبال فروش محصول هستید تمام پارامترهای لازم یک فروشگاه اینترنتی را دارد. این اولین قدم درست در مسیر سئو کردن است. اما سئو بسیار بیشتر از ساخت یک وب سایت خوب است. مراحلی که برای سئو انجام می دهیم در اینجا ذکر کرده ایم:

 

 1. تهیه ی استراتژی اولیه ی سئو
 2. تحقیق در مورد کلمات کلیدی سایت هدف
 3. بهینه سازی سرعت سایت و رفع عیوب احتمالی
 4. تنظیم تگ عنوان و توضیحات متای هر صفحه به شکل کاملا اصولی
 5. لینک سازی داخلی
 6. لینک سازی خارجی ( بک لینک و ریپورتاژ آگهی )
 7. ریسپانسیو بودن سایت
 8. استمرار فعالیت به شکل آهسته و پیوسته
 9. ساخت و مدیریت شبکه های اجتماعی به صورت صحیح (بازدهی فوق العاده)

 

 1. تهیه ی استراتژی اولیه ی سئو

برای اینکه سایت خود را به موتورهای جستجو اثبات کنید نیازمند تهیه ی یک استراتژی و برنامه ی مناسب هستید. آیا تلاش های شما می تواند در راستای هدف شما باشد یا خیر.

به عنوان مثال اگر یک فروشگاه اینترنتی هستید و به دنبال بالابردن فروش یک محصول خاص خود هستید استراتژی متفاوتی باید طراحی کرد نسبت به زمانی که بخواهید برند سازی کنید یا بخواهید فقط ترافیک بیشتری وارد سایت خود کنید. حتما ابتدا باید این اهداف را در ذهن داشته باشید سپس سایت خود را براساس آن بهینه سازی کنید.

اگر نسبت به استراتژی که تهیه کرده اید اطمینان خاطر ندارید بهتر است حتما از یک متخصص سئو کمک بگیرید. همچنین به این نکته توجه کافی داشته باشید که موفقیت در سئو به زمان کافی نیاز دارد. پس صبور باشید.

 

 

 1. تحقیق در مورد کلمات کلیدی سایت هدف

قطعا یکی از مهمترین بخش های درک و پیاده سازی سئو، انجام تحقیقات لازم روی کلمات کلیدی است. تحقیق روی کلمات کلیدی یک فرآیند برای پیدا کردن مرتبط ترین کلمات برای استفاده در صفحات سایت است. با انجام برخی از بررسی ها و استفاده از ابزارهای حرفه ای در زمینه ی پیدا کردن کلمات کلیدی شما به خوبی متوجه می شود که افراد کلمات مرتبط با محصول یا خدمات شما را چگونه جستجو می کنند؟

مهمترین اصل در این قسمت این است که تحقیق روی کلمات کلیدی به شما کمک می کند که بدانید کدام حوزه ها بیشتر جستجو می شوند. بنابراین می توانید از این طریق صفحات اصلی سایت خود را هدف گذاری محتوایی کنید. در واقع فهم اینکه چه عباراتی بیشتر جستجو می شوند شما را در ایجاد صفحات خود راهنمایی می کند و صفحات برای آن جستجوها بهینه می شوند.

 

استفاده از کلمات مترادف یا Lsi و همچنین Long tel

می توانیم به تعدادی از موضوعات مرتبط با برند یا محصول فروشگاه خود فکر کنیم و از آنها به عنوان قدرت بخشیدن به کلمات کلیدی اصلی و انجام تولید محتوا استفاده کنیم. در واقع گوگل این سالها درک کرده که صفحات متعددی می تواند برای پاسخ دادن به یک مفهوم کارایی داشته باشد. به جای اینکه تنها بر اساس یک کلمه ی کلیدی استراتژی سئوی خود را تنظیم کنید می توانید از گروه ی از کلمات کلیدی که صفحات شما می تواند بر اساس موضوع مورد نظر رتبه بگیرد را در نظر بگیرید. در واقع در هر صفحه تمرکز کامل را روی کلمه ی کلیدی اصلی قرار ندهید و از آن به عنوان یک پاسخ کامل برای موضوع مورد نظر خود استفاده کنید.

 

 

 1. سرعت سایت خود را بهینه سازی کنید.

از مهمترین عواملی که گوگل به آن توجه می کند سرعت صفحه یا زمان بارگذاری سایت شماست. سرعت بارگذاری صفحه ی سایت شما عنصر مهمی از تجربه ی کاربر است. یک وب سایت اگر کند باشد قبل از اینکه کاربر ببیند سایت شما چه چیزی را ارائه می دهد دور می کند. بنابراین ضروری است که به این موضوع توجه کافی داشته باشید و سرعت وب سایت خود را بهینه سازی کنید.

 

 

 1. تگ های عنوان و توضیحات متا

این داده ها در واقع به گوگل ارائه می شود تا محتوای صفحه ی مورد نظر را شرح دهد.  تگ های عنوان و توضیحات متا در واقع به مخاطب شما اطلاع می دهد که چه نوع محتوایی در صفحه ی شما وجود دارد. ارائه ی آن اطلاعات به گوگل به جستجوگران کمک می کند تا مهمترین بخش صفحات شما را پیدا کنند. برخی از کارشناسان سئو عناوین متا یا تگ های عنوان و توضیحات متا را از قوی ترین سیگنال های سئو می دانند که می توانید به گوگل ارسال کنید. بنابراین اینکه چه کلماتی و یا با چه لحنی در تگ عنوان محتوا بنویسید مهم است.  

 

 • نوشتن تگ Alt

تگ alt  توضیحات کوچکی است که برای تصاویر در سایت خود می دهید. خزنده های گوگل به سرعت متن جایگزین را می خوانند تا بفهمند تصاویر حاوی چه چیزی است.

 

 

 1. لینک سازی داخلی

لینک ها عامل مهمی برای سئو کردن هستند. زمانی که یک صفحه از سایت به صفحه ی دیگر از همان سایت پیوند می دهد در واقتع به گوگل کمک می کند تا در سایت شما حرکت کند و شبکه ای از ارتباطات بین صفحات و محتواهای آنها ایجاد کند. این می تواند به دسته بندی صفحات کمک کند و همچنین Google را قادر می سازد تا همه ی صفحات شما را ایندکس کند.

 

 1. لینک سازی خارجی

لینک سازی خارجی یک تاکتیک مهم سئو است . در واقع اعتبار سایت شما را بالا می برد. در واقع زمانی که یک صفحه ی مهم از وب به محتوای شما پیوند می دهد این سیگنال را به گوگل ارسال می کند که سایت شما منبع خوبی از اطلاعات است. همچنین کمک می کند تا بیشتر در معرض دید قرار بگیرید. اما زمانی پیوندهای خارجی عملکرد مناسبی دارند که حقیقی و طبیعی باشند، این زمانی اتفاق می افتد که پلتفرم دیگری متوجه شما شده و تصمیم گرفته که سایت شما می تواند به محتوای آن ارزش اضافه کند. بنابراین آنها به صفحه ی شما به عنوان راهی برای کمک به خوانندگان یا کاربران خود لینک می دهند. هر اندازه سایت مبدا معتبرتر و مهمتر باشد، لینک آن ارزشمندتر است.

 

 1. ریسپانسیو بودن سایت

یکی دیگر از عناصر ضروری سئو این است که اطمینان حاصل کنید که همه ی جستجوگران می توانند به سایت شما دسترسی پیداد کنند و تجربه ی کاربری مثبتی داشته باشند. امروزه بیش از 60 درصد از کل ترافیک از تلفن های همراه وارد می شود. این بدان معناست که برای ارتباط برقرار کردن همه ی افراد با صفحات سایت خود باید صفحات را موبایل فرندلی طراحی کنید.

ریسپانسیو بودن هم کسب و کار شما را تقویت می کند و هم تضمین می کند افرادی که از طریق تلفن همراه خود جستجو می کنند بتوانند از سایت شما هم بهره ببرند.

 

 1. استمرار فعالیت روی سایت به شکل آهسته و پیوسته

از آنجایی که سئو یک کار زنده و نفس گیر است باید اطمینان داشته باشید که به طور مداوم عملکرد صفحات خود را با ابزارهای مانند SEO مانند Ahref و سرچ کنسول گوگل بررسی کنید تا تاثیر مستقیم فعالیت خود را درک کنید. فعالیت مستمر به همراه کمک گرفتن از این ابزارها به طور پیوسته به شما نشان می دهد که آیا سایت شما در رتبه بندی بهبود یافته است یا خیر ؟

سئوی خوب وابسته به طراحی ui – ux حرفه ایه. سئوی حرفه ای کنار رابط کاربری خوب، یعنی مخاطب هدف بیاد، مسیرش رو پیدا کنه، به نتیجه ی دلخواه برسه و دست خالی نره بیرون!

شرکت خدمات سئو سایت ترنانت

یک عنصر مهم در جلب اعتماد مشتریان ترنانت اثبات تخصص ماست. ترنانت به متخصصان خود اعتماد می کند و از افرادی که به ویژه در زمینه ی سئو متخصص و خلاق هستند بهره می برد. اگر تصمیم گرفتید پروژه های سئوی خود را در اختیار ترنانت قرار دهید قبل از هر چیز باید سایت خود و مسیر سئویی که میخواهید طی کنید را کاملا بدانید. ترنا نت با قبول هر پروژه ی سئو استراتژی بی نقصی برای آن طراحی می کند تمام مراحل سئو از جمله تهیه ی استراتژی اولیه ی سئو تحقیق در مورد کلمات کلیدی، بهینه سازی سرعت، طراحی انواع تگ ها، لینک سازی داخلی، لینک سازی خارجی، ریسپانسیو بودن سایت و در نهایت پشتیبانی و استمرار فعالیت تا رسیدن به نتیجه ی مطلوب کارفرما را به بهترین شکل انجام می دهد و با منتورینگ اینستاگرام و سایت بهترین درآمد را برای شما به ارمغان می آورد.