بیزینس کوچینگ

کوچینگ می تواند به شما کمک کند که تصمیم گیری درست تری داشته باشید. یک کوچ با کمک گرفتن از پتانسیل های درونی شما و پرورش آنها کمک می کند تا در مسیر موفقیت قرار بگیرید. تفاوتی ندارد که در کدام جایگاه یا رتبه ی شغلی هستید، یک بیزینس کوچ می تواند مسیر زندگی شما را متحول کند.

پلن های بیزینس کوچینگ

بیزینس کوچینگ- ترنانت

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 30 میلیون تومان

کوچینگ کسب و کار- ترنانت

پلن استاندارد

شروع قیمت از 100 میلیون تومان

کوچینگ- ترنانت

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 250 میلیون تومان

پلن VIP

شروع قیمت از 500 میلیون تومان

فرایند اجرای کار

دریافت اطلاعات اولیه ی مراجع 

بررسی پتانسیل های قابل پیشرفت 

شروع جلسه ای اول

طراحی مسیر اولیه با توجه به اطلاعات دریافت شده از مشتری  در جهت رسیدن به اهداف 

طراحی یک برنامه ی جامع هدفمند

آغاز تحولات برنامه ریزی شده در قالب برنامه ی هفتگی

تبادل اطلاعات در طول جلسات هفتگی

پشتیبانی کامل تا رسیدن به هدف اصلی

با بیزینس کوچینگ کسب و کار خود را متحول کنید...

تعریف واقعی از کوچینگ

یک کوچینگ شکلی از توسعه ی زندگی است که درآن یک فرد با تجربه به نام کوچ با ارائه ی آموزش و راهنمایی ، فرد را در رسیدن به یک هدف شخصی یا حرفه ای حمایت می کند. به زبان ساده، کوچینگ فرآیندی است که هدف از آن بهبود عملکرد است و بجای یادآوری گذشته یا فکر کردن به آینده های دوره به وضعیت فعلی هر فرد تمرکز دارد.

کوچینگ در حقیقت به معنای رابطه ی غیر رسمی بین دو نفر که یکی از آنها تجربه  و تخصص بیشتری نسبت به دیگری دارد.  

راهنمایی های یک کوچ با یک مشاور و یا منتور متفاوت است. در واقع یک کوچ فرایندی را طراحی می کند که فرد را از جایی که هست به جایی که میخواهد باشد منتقل می کند.

تیم دیجیتال مارکتینگ ترنانت بادارا بودن متخصصین عالی در این حوزه بهترین رتبه را در این رشته دارد.

بیزینس کوچینگ به شما کمک می کند که از خدمات آنلاین مانند طراحی سایت و اینستاگرام استفاده کنید و جایگاه کسب و کار خود را به شکل زیادی بهبود ببخشید.

مهم نیست کارآفرین هستید یا صاحب یک بیزینس بزرگ. همواره برای بهبود عملکرد خود به کوچینگ نیاز دارید....

انواع کوچینگ کدامند؟

مدل های مختلفی از کوچینگ وجود دارد، در کوچینگ منظور( مربی به عنوان فرد متخصص ) نیست بلکه کوچ را به عنوان آسان کننده ی فعالیت های یادگیری در نظر می گیریم. تفاوت های زیادی بین آموزش دادن به یک نفر  و یا کمک کردن به اینکه او یادگیری را آغاز کند وجود  دارد. اساسا یک کوچ به فرد کمک می کند تا عملکرد خود را بهبود ببخشد. مربیان خوب به این معتقدند که افراد همیشه پاسخ مشکلات خود را دارند اما می دانند که ممکن است برای یافتن پاسخ درست نیاز به کمک داشته باشند.

بنابراین می توان گفت کوچینگ شناسایی پتانسیل یک فرد برای به حداثر رساندن عملکرد خود است. بخش اساسی از کوچینگ این است که به فرد کمک کنیم تا یاد بگیرند به صدای درونی خود ساکت نکنند و به غرایز یا ناخودآگاهشانن اجاه ندهند که بر آنها مسلط شود .

محکم و هدفمند در مسیر رشد اقتصادی کسب و کارتان قدم بردارید...

بیزینس کوچینگ را کوچینگ اجرایی یا کوچینگ شرکتی نیز می نامند. کوچ ها به مشتریان خود کمک می کند تا به سمت اهداف حرفه ای خاصی پیش بروند. مانند ایجاد یک کسب و کار جدید، انتقال شغلی، ارتباطات درون سازمانی و حرفه ای، مدیریت عملکردها، اثر بخشی فعالیت های سازمانی، نحوه ی برخورد موثر با چالش ها و مشکلات درون سازمانی، مدیریت حرفه ای، اثر بخشی سازمانها، اتخاذ تصمیمات سریع و صریح و دار واقع به عنوان یک روانشناس سازمانی کار کند.

درخواست بیزینس کوچینگ

بیزینس کوچینگ نمی تواند محدود به کارشناسان خارج از سازمان باشد. در بسیاری از سازمان ها از رهبران ارشد و مدیران میانی انتظار می رود که اعضای تیم های داخلی خود را برای رسیدن به سطوح بالاتر رضایتی و شغلی راهنمایی کنند.

مطالعات نشان می دهد که کوچینگ اجرایی هم در عملکرد محیط کار و هم در حوزه های شغلی روی مربیان تاثیرات مثبتی دارد. در یک سازمان وجود یک کوچینگ موفق در بالابردن اعتماد به نفس کارکنان برای بیان ایده های جدید بسیار موثر است. همچنین مربی می تواند به کاهش استرس در محل کار کمک کند.

جلسات و آموزش های کوچینگ منسجم به صورت حضوری و یا از طریق اینترنت به صورت یک به یک یا گروهی انجام می شود.