منتورینگ استادی

منتور فردی است که دارای دانش بالایی بوده و به افرادی که تجربه کمتری دارند با تجربه شخصی خویش کمک می‌کند اعتماد به نفس و رضایت‌مندی افراد را بالا می‌برد، فرآیندی طولانی مدت دارد و روابطی غالباً غیر رسمی بین فرد و منتور برقرار است که می‌تواند رسمی هم باشد. منتور صرفاً راهنمایی می‌کند و جواب سوالات فرد مراجعه کننده را می‌دهد. منتورینگ یعنی سفر به تجربیات دیگران! در واقع منتورینگ چیزی شبیه به رابطه شاگرد استادی است. منتورینگ برای کسی مناسب است که سوالاتی در ذهن دارد و به دنبال جواب از یک فرد با تجربه است و منتور پیشنهاد می‌دهد و کمک به جهت دهی فرد می‌کند.

پلن های منتورینگ استادی

منتورینگ استادی- ترنانت

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 20 میلیون تومان

منتورینگ- ترنانت

پلن استاندارد

شروع قیمت از 40 میلیون تومان

منتورینگ کوچینگ استادی- ترنانت

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 60 میلیون تومان

منتور- ترنانت

پلن VIP

شروع قیمت از 100 میلیون تومان

فرایند اجرای کار

دریافت اطلاعات اولیه ی کارفرما

بررسی پتانسیل های قابل پیشرفت  

برگذاری جلسه ی اول

طراحی مسیر 

شروع جلسات اصلی منتورینگ

آغاز تحولات برنامه ریزی شده در قالب برنامه ی هفتگی

گرفتن بازخورد از جلسات

پشتیبانی کامل تا رسیدن به هدف اصلی

منتورینگ استادی چیست؟ چرا ؟

مهارت های کلیدی خودت رو بشناس .... تقویتشون کن

مهارت منتورینگ استادی با مهارت مشاور استادی متفاوت است. حوزه همکاری و پشتیبانی او وسیع‌تر از یک مشاور استاد است و علاوه بر اینکه به آموزش دادن و ریسک آن اهمیت می‌دهد، به ما کمک می‌کند تا مهارت‌ و دانش خودمان را بهبود بدهیم. به‌عنوان مثال، اگر اطرافیان ما دائماً شکایت دارند که مفهوم سخنان ما را متوجه نمی شوند، منتور در مسیر بهبود ارتباط ما با اطرافیان، همراهی می‌کند تا توانایی ما در حل مسائلی شبیه به این، بالاتر رود و درک بهتری برای چگونگی ارتباط با کارمندان‌مان پیدا کنیم. تیم دیجیتال مارکتینگ ترنانت با دارا بودن متخصصین مجرب در زمینه بیزینس کوچینگ،خدمات عکاسی و فیلمبرداری،طراحی سایت،طراحی گرافیک و تدوین به طور بسیار خوب میتواند بهترین گزینه برای شکوفایی کسب و کار شما باشد.

منتور یه جعبه ابزار پر از استراتژی های جدید بهت میده

یک منتورینگ استادی در جعبه ابزار مهارتی خود مجموعه‌ای از روش‌ها و استراتژی‌هایی را دارد که حاصل از سال‌ها تجربه اوست. استفاده از این مهارت‌ها ما را در شروع پروسه ی استادی یک قدم به جلو می‌برد و محیط مثبت و خلاقانه‌ای در حوزه ی استادی ما به‌وجود می‌آورد، محیطی که برایمان انگیزه‌بخش است و روحیه ما را بالا نگه می‌دارد. ما همچنین این فرصت را داریم تا با یادگیری این راهبردها و استراتژی‌ها، از سلامت محیط پیرامون خود محافظت کنید و رصد کنید که آیا اغلب کارآموزان یا کار در محل‌کار شاد هستند یا خیر، طرز رفتارشان با مشتریانِ عصبانی چگونه است، آیا با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنند؟، آیا نیاز به همدلی و همراهی دارند؟ و مسائلی از این قبیل.

منتورینگ استادی مسیر تبدیل شدن به یک مدرس خوب را به بهترین شکل به شما می آموزد. از دانش خود می توانید کسب درآمد کنید. منتورینگ اینستا و سایت می تواند مسیر خوبی برای  به هدف شما باشد.

منتورینگ استادی درک جدیدی از راه اندازی کسب و کار جدید در مقابل تو ایجاد می کند ...
خودت رو برای رویارویی با چالشهای بزرگ آماده کن ....

در شرایط سخت اقتصادی امروز کار آفرینی و به طور کلی شروع یک کسب و کار روال آسانی ندارد. بسیاری از صاحبان کسب و کار در همان ابتدا ناچار به روبرو شدن با چالش‌های زیادی خواهند بود. منتور استاد به عنوان کسی که یک بار مسیر را طی کرده و با تمامی چالش ها و موانع آن آشناست می تواند کنار ما قرار بگیرد. شنیدن تجربیات دست اول از منتورمان کمک خواهد کرد که درک بهتری از موقعیتی که در حال گذر از آن هستیم داشته باشیم و کشمکش‌ها و موانعی که با آن درگیر هستیم را با شفافیت بیشتری ببینیم و خود را برای ادامه مسیر کسب و کار آماده نگه داریم..

1.سوال پرسیدن و مشورت گرفتن

بزرگ‌ترین مزیت داشتن یک بیزنس منتور یا منتور کسب و کار، کمک گرفتن از کسی است که بتوانیم سوالات‌ خود را بپرسیم و با او مشورت کنیم و از تجارب او استفاده کنیم. یک استاد جوان، اگر یک منتورینگ استاد داشته باشد، مشاوره‌‍‌های بیشتر و دقیق‌تری دریافت خواهد کرد نسبت به زمانی که سوالاتش را از افراد دور و بر، فامیل، دوستان یا مالکین فروشگاه‌های اطراف بپرسد.
قطعا برخی از مشاوره‌ها و نصیحت‌های اطرافیان صحیح هستند، اولین ضرورت های حضور منتور حل کردن مشکلات و چالش های پیچیده ای است که دیگران قادر به حل آن نیستند…

2.داشتن ایده ها و هدف های متعدد اما بدون برنامه ریزی و شناخت مسیر….

منتورهای کسب و کار می‌توانند به ما کمک کنند تا مشکلات و موقعیت‌ها را از دیدگاهی که تا به حال به آن‌ها فکر نکرده‌ایم، مشاهده کنیم. مثلا ممکن است در کسب وکار خود در رابطه با مشتری، سرمایه‌گذار یا مسئول فلان سازمان دولتی با مشکل روبرو شویم. منتور ما، که با این افراد بسیار برخورد داشته و این شرایط را زیاد تجربه کرده است، می‌تواند به ما در درک این‌که این افراد چگونه به کسب و کار ما نگاه می‌کنند، کمک کند.

کاربلد و مورد اعتماد برایمان خیلی راحت‌تر می‌شود

3.کشف پتانسیل ها و استعدادهای درونی توسط منتور

مهارت منتور با مهارت مشاور کسب و کار متفاوت است. شکل و شیوه ی همکاری یک منتور بسیار گسترده تر و حرفه ای تر است. و علاوه بر اینکه به کسب و کار و ریسک آن اهمیت می‌دهد، به ما کمک می‌کند تا مهارت‌های کسب و کار خودمان را بهبود بدهیم. به‌عنوان مثال، اگر کارمندان ما دائماً شکایت دارند که مسیر پروژه را درک نمی‌کنند، منتور در مسیر بهبود ارتباط ما با کارمندان با ما همراهی می‌کند تا توانایی ما در حل مسائلی شبیه به این، بالاتر رود و درک بهتری برای چگونگی ارتباط با کارمندان‌مان پیدا کنیم.

منتور ما، ما را با کسانی آشنا می‌کند که باعث می‌شوند کسب وکارمان با موفقیت بیشتری به پیش برود. هرچه شبکه ارتباطی ما گسترش یابد، ما با افراد بیشتری در حیطه کاری خود آشنا می‌شویم که می‌توانند مشکلات کسب و کار ما را برطرف کنند. گاهی منتی‌های (مراجعین) دیگر یک منتور، همان افرادی هستند که خیلی به درد ما می‌خورند؛

منتور استادی با شناخت کامل از مسیری که طی می کنید تا به هدف خود برسید شما را با حوزه ی تبلیغات اصولی آشنا خواهد کرد. انجام تبلیغات اصولی برای کسب و کار مسیر شما را کوتاه تر و هموارتر می کند.