منتورینگ فروش اینترنتی

در دنیای ارتباطات امروز همه ی مشاغل را می توان دارای پتانسیل های نهفته ی بسیاری دانست. برای هر فردی که میخواهد در حوزه ی شغلی خود یک تحول اساسی داشته باشد باید به حوزه های اینستاگرام و سایت توجه ویژه ای داشته باشد. برای این کار نیاز دارید که یک منتورینگ توسعه ی اینستاگرام و سایت همواره کنار شما باشد. 

پلن های منتورینگ فروش اینترنتی

منتورینگ اینستاگرام و سایت- ترنانت

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 10 میلیون تومان

منتور اینستاگرام- ترنانت

پلن استاندارد

شروع قیمت از 25 میلیون تومان

منتور سایت- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 50 میلیون تومان

منتورینگ- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

پلن VIP

شروع قیمت از 100 میلیون تومان

فرایند اجرای کار

بررسی اولیه ی نیازهای مشتری

طراحی مسیر از نقطه ی شروع تا رسیدن به نقطه ی هدف

طراحی چک لیست اولیه با توجه به اطلاعات دریافت شده از مشتری  در جهت رسیدن به اهداف 

اجرای بستر های مناسب اینستا و سایت 

آغاز تحولات برنامه ریزی شده در قالب برنامه ی هفتگی

گزارش کار هفتگی کارفرما و گرفتن بازخورد

پشتیبانی کامل تا رسیدن به هدف اصلی

به یه تحول اساسی تو زندگیت فکر کردی ؟

منتور فردی است که دارای دانش بالایی بوده و به افرادی که تجربه کمتری دارند با تجربه شخصی خویش کمک می‌کند اعتماد به نفس و رضایت‌مندی افراد را بالا می‌برد. فرآیندی طولانی مدت دارد و روابطی غالباً غیر رسمی بین فرد و منتور برقرار است که می‌تواند رسمی هم باشد. منتور صرفاً راهنمایی می‌کند و جواب سوالات فرد مراجعه کننده را می‌دهد. منتورینگ یعنی سفر به تجربیات دیگران! منتورینگ اینستاگرام و سایت به تو کمک خواهد کرد که راه های رشد در بزرگترین شبکه های اطلاع رسانی دنیا را پیدا کنی و کسب و کارت رو توش گسترش بدی. دقیقا همینجاست که تیم دیجیتال مارکتینک ترنانت به کمکت میاد! این تیم با دارا بودن افراد متخصص در زمینه طراحی گرافیک و تدوین،طراحی سایت،سئو وتولیدمحتوا، خدمات عکاسی و فیلمبرداری،طراحی اپلیکیشن میتونه بهترین رتبه هارو برات بگیره!

چقدر فرصت تا حالا از دست دادی ....

اینستاگرام و صفحات وب بزرگترین شبکه های انتقال اطلاعات هستند. یک منتور با تجربه می تواند به شما در گسترش کسب و کار خود در حوزه ی اینستاگرام و سایت کمک کند.

اگر از این موضوع بگذریم که منتور در حال انتقال تجربیات است و نه صرفا علم، باید به این موضوع توجه کنیم که صرفا داشتن تجربه هم باعث منتور شدن نخواهد بودتجربیات شکست یا تجربه دشواری‌های اجرای یک پروژه، وقتی می‌تواند موثر باشد که منتور علاوه بر چشیدن طعم شکست، درک درستی از دلایل به وقوع پیوستن آن شکست و راه حل‌های احتمالی برای رد شدن از شکست‌ها را داشته باشد و بتواند با روش‌هایی صحیح، این راه حل‌ها را به کسب و کار های نو پا (استارتاپ یا Startup) انتقال دهد.

منتورینگ اینستاگرام و سایت می تواند شما را در مسیر مشخصی راهنمایی و هدایت می کند تا میزان موفقیت در این حوزه ها را افزایش و میزان خطا به حداقلی ترین حالت ممکن کاهش یابد. به طور کلی در منتورینگ توسعه ی اینستاگرام و سایت، هدف اصلی رشدتعداد مخاطبان، آموزش و توسعه ی خود فرد است. در حقیقت منتور اینستاگرام کسی است که خودش در گذشته آن مسیر را طی کرده و حال در فرآیند منتورینگ، تجربیات عمومی و تخصصی خود را به امید رشد افراد در اختیار آنان قرار می‌دهد.

به این نکته دقت کنید که برای نتیجه گرفتن در اینستاگرام و سایت باید با یک متخصص در زمینه طراحی UI مشورت بگیرید که قالب مد نظر کسب وکار شمارا طراحی کند.ترکیب رنگ ها بسیار در جذب مخاطب تاثیر گذار است بهترین کار دیگری که میتوانید بکنید مشور با یک بیزینس کوچینگ برای جذب اصولی مخاطب هدف است.

با نشان دادن مسیر درست استفاده از اینستاگرام و سایت و بالابردن مهارت های درونی درکنار منتورینگ استادی می توانید به یک مقصد ایده آل برسید.

می دونی می تونی اینستاگرام را بترکونی؟

چقدر میتونی از طریق سایتت فروش داشته باشی ؟

منتورینگ اینستاگرام و سایت دارای چه ویژگی‌هایی است؟

دانش، اطلاعاتی که منتور دراختیارافراد می‌گذارد بستگی به اهداف رابطه‌ی منتورینگ دارد در بعضی از رابطه‌ها منتور اطلاعات شغلی خود را دراختیارافراد می‌گذارد و یا به عنوان الگو‌ی افراد و پشتیبان احساسی عمل می‌کند. کمک به کشف ظرفیت ها‌ی جدید در شغلی خاص ،شناخت منابع وهدف گذاری درست می‌کند. نقش منتور بستگی به نیاز فرد دارد. بعضی از رابطه‌های منتورینگ رسمی و دارای برنامه‌های از قبل تعیین شده است ولی بعضی دیگر رابطه‌ حالت غیر رسمی دارد.

مفهوم منتوریگ اینستاگرام و سایت ساده است ولی اجرای درست و بهینه‌ی آن کمی پیچیده است.ویژگی ها یک منتور خوب از قبیل:

 1. برای فرد ارزش قائل شود.
 2. ایجاد احترام و اعتماد دو طرفه.
 3. رازداری
 4. گوش دادن به آنچه گفته شد ونحوه‌ی بیان آن.
 5. منتوربه فرد طوری کمک کند تا خود مسیر را پیدا کند. 

منتورینگ اینستاگرام و سایت چه وظایفی دارد؟

 • دانش و تجربیات حضور در این فضاها را به اشتراک می‌گذارد
 • توصیه می‌کند و مشاورمی‌دهد
 • گوش می‌دهد
 • الهام می‌بخشد
 • تشویق می‌کند
 • با علاقه به سؤالات و نگرانی‌های فرد پاسخ می‌دهد
 • صادق و انتقادپذیر است
 • راجع به هدف‌گذاری در اینستاگرام و سایت بحث می‌کند
 • در مورد رشد شغلی و حرفه‌ای در اینستاگرم و سایت مشاوره می‌دهد
 • پتانسیل های هریک را شناسایی می‌کند
 • به رشد مهارت های مدیریت و رهبری در حوزه های مختلف کمک می‌کند
 • نکته‌های کلیدی را تعیین می‌کند
 • حمایت کننده است
 • ممکن است فرد را به اشخاص کاربلد دیگر‌ی ارجاع دهد
 • فرد را به چالش می‌کشد تا از حوزه‌ی امن خودش بیرون بیاید
 • یک محیط یادگیری ایمن برای ریسک کردن ایجاد می‌کند
 • به رشد همه جانبه افراد کمک می‌کند

تبلیغات اصولی یکی از مهمترین مکمل های منتورینگ اینستاگرام و سایت است. چرا که برای کسب درآمد از این مسیر باید ابتدا به اندازه ی کافی شناخته شده باشید.

منتورینگ اینستاگرام و سایت چه مزایایی دارد؟

منتور دانش و تجربه و منابع مورد نیاز منتی را با توجه به اهداف او در اینستاگرام و سایت ارائه می‌دهد. او اطلاعات سودمندی در زمینه‌ی مسیر شغلی در اختیار منتی قرار می‌دهد و همچنین انگیزه و امید او را در برای تسهیل و شتاب در کار بالا می‌برد. تحقیقات نشان می‌دهد کسانی که از منتورینگ اینستاگرام و سایت استفاده می‌کنند بهره ی بیشتری از شغل خود می‌برند و موفق ترعمل می‌کنند. وبه طور کل درآمد چند برابری دارند.

منتور خوب کیست؟

همان‌طورکه در قبل گفته شد منتور کسی است که در یک حوزه‌ی خاصی تخصص دارد و منتی را در آن حوزه راهنمایی می‌کند تا او سریع شروع به کار کند و فرصت ها‌ی شغلی خود را از دست ندهد.و در واقع یک فضای اشتراکی بین منتورومنتی به وجود آید ومنتوردراین فضا به صورت شتاب دهنده عمل می‌کند. رابطه‌ی منتور و منتی دوستانه است و فقط نقش توصیه‌گر را ندارد وتا آخرمسیر همراه منتی درراه موفقیت است.

با سپردن مدیریت پیج اینستاگرام خود به یک تیم مجرب در این زمینه میتوانید بسیار بسیار اصولی و راحت به هدف خود برسید.