فیلمبرداری و عکاسی

یک کسب و کار فعال زمانی میتواند مخاطبان بیشتر و بهتری داشته باشد که در معرفی کسب و کار خود از بهترین و به روزترین ابزار استفاده کند. یک عکس شفاف با کیفیت و یا یک فیلمبرداری اصولی اولا نیازمند حضور افراد خبره و ثانیا ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته می باشد. جلوه های بصری به عنوان مهمترین راه برقراری ارتباط باید به عنوان اولین اولویت یک صاحب کسب و کار در نظر گرفته شود.

پلن های فیلم برداری و عکاسی

عکاسی مدلینگ- ترنانت

عکاسی مدلینگ

هر شات از 300 هزار تومان

عکاسی محصول- ترنانت

عکاسی محصول

هر شات از 500 هزار تومان

فیلمبرداری ثابت- ترنانت

فیلمبرداری ثابت

ساعتی از 700 هزار تومان

فیلمبردای تیزر- ترنانت

فیلمبرداری تیزر

ساعتی از 900 هزار تومان

فرایند اجرای کار

دریافت ایده ی کلی از کارفرما

بررسی ایده ی اولیه و تحلیل آن

ثبت طرح نامه و طراحی لوکیشن

اجرای طرح نامه مطابق با نظر مشتری

عملیاتی کردن پروژه بر اساس زمان بندی از پیش تعیین شده.

تحویل پروژه به کارفرما

انجام اصلاحات در صورت نیاز

خدمات عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای، درخشان و خاص باشید...

خدمات عکاسی و فیلمبرداری ترنانت

اینستاگرام بهترین دوست یک بازاریاب است. قابلیت ویدیو در اینستاگرام به صورت رایگان، تولید محتوای خلاقانه و وسیع‌تری را فراتر از تنها به اشتراک گذاری عکس برای برند‌های کوچکتر میسر کرده است و اینستاگرام از این مسئله اطمینان حاصل کرده است که قابلیت‌های ویدئویی خود را در دسترس این برندها قرار دهد. مقاله یکی از مهم ترین تجربیات دپارتمان شبکه های اجتماعی نوین مارکتینگ را برای شما بازگو می‌کند.

با تولید ویدئوهای باکیفیت در اینستاگرام
چشمها را به خود خیره نگه دارید...🤩

خدمات عکاسی و فیلمبرداری چیست؟

عکاسی از دو واژه یونانی فتو و گرافی گرفته می شود که به معنی نقش کردن با نوراست. در واقع عکاسی به فرایند ثبت تصاویر به وسیله دریافت و ثبت نور بر روی یک سطح حساس نور است. خدمات عکاسی دارای سه شاخه علمی، صنعتی و هنری است.

برای معرفی شرکت ها یا خدمات نیاز به عکس و فیلم داریم که میتوانیم در کمترین زمان به بهترین روش شرکت خود را به مخاطبانمان معرفی کنیم.

شرکت دیجیتال مارکتینگ ترنانت بهترین نوع این خدمات را برای شما عزیزان ارائه میدهد.

نکاتی درباره ساخت ویدیو تبلیغاتی برای اینستاگرام

هر چه طول فیلم کاهش پیدا می‌کند، اهمیت مدیریت ثانیه به ثانیه آن بالاتر خواهد رفت. وقتی قرار است یک کلیپ تبلیغاتی کوتاه‌تر از 1 دقیقه یا حتی 15 ثانیه‌ای برای اینستاگرام تولید کنید، باید از هر فریم آن به درستی بهره ببرید.

حاشیه نروید!

با ارائه ی یک خدمات عکاسی و فیلمبرداری مقدمه‌های خسته‌کننده را کنار بگذارید. همانطور که گفتیم در زمان ساخت کلیپ تبلیغاتی اینستاگرام زمان زیادی ندارید، در نتیجه نباید نیمی از آن را به معرفی خود تلف کنید. بهتر است خیلی سریع به سراغ پیام اصلی بروید.

برندتان را جار بزنید!

بدون نیاز به توضیح با گفتار درباره خود حین ساخت ویدیو برای اینستاگرام می‌توانید نام برند محصولات یا شرکت ارائه‌دهنده سرویس خود به همراه لوگوی آن را در ذهن بیننده حک کنید. کافی است آن‌ها را در گوشه‌ای از چارچوب قرار بدهید. بدون گفتن کلمه‌ای درباره خود، این لوگو یا نام درباره‌تان صحبت می‌کند.

علاوه براین نکته باید با یک استاد بیزینس کوچینگ و منتورینگ استادی مشورت کنید تا بتوانید بهترین راه برندسازی در رشته خود را پیدا کنید.

خدمات عکاسی- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

خدمات عکاسی و فیلمبرداری صنعتی یا تبلیغاتی چیست؟

وقتی به یک تبلیغ نگاه میکنید اولین چیزی که توجه شما را جلب میکند عکس ها هستند و می تواند شانس فروش و افزایش مخاطب را چندین برابر کنند.

امروزه عکس ها افراد را تحریک برای خرید و درخواست خدمت می کنند. عکس ها نقش بسیار مهمی در تبلیغات و بازاریابی دارند. عکس تبلیغاتی خوب شما را  متقاعد می کند که چیزی را بخرید که در واقع به آن نیازی ندارید. شما به جای به نمایش گذاشتن محصول باید یک تصویر ذهنی خوب مانند زندگی شادتر و خانه ای بهتر را تداعی کنید تا مشتری از روی احساس عاطفی به خرید محصولات شما ترغیب شود.

کسب و کار آنلاین یعنی حضور گسترده در دنیای دیجیتال مارکتینگ. ارائه ی تصویر خوب و با کیفیت از محصولات یا خدمات و انتشار آن در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام می تواند نوید بخش یک تحول بزرگ در کسب و کار شما باشد.

نکات خدمات عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی:

 • پس زمینه طرح دار استفاده نکنید.

هرچیزی به غیراز محصول اصلی میتواند ذهن مخاطب را منحرف کند. شما زمان بسیار کمی دارید تا توجه مخاطب را به محصول جلب کنید.

 • از زوایای مختلف عکس بگیرید.

برای اینکه بخواهیم مشتری را از راه دور و با عکس متقاعد کنیم باید از عکس های زیاد با نماهای مختلف وازجزئیات در اختیار آنها قرار دهیم.

 • ابعاد واقعی محصول را نمایش دهید.

نشان دادن ابعاد یک محصول در مقایسه با آیتم دیگری مشخص می شود. برای مثال مقایسه محصول با دست انسان می تواند به تصمیم خریدار کمک کند.

 • ازسه پایه استفاده کنید.

استفاده از سه پایه به شما کمک میکند تا دوربین را بهتر تنظیم کنید و عکس های با کیفیت بدون لرزش بگیرید.

 • گزینهISO دوربین را روی عدد کم قراردهید.

با اینکار کمترین نویز را د رتصویر خواهید داشت. اما  در صورت لزوم میتوانید مقدار آن را افزایش دهید.

عکاسی هنری چیست؟

عکاسی هنری سبکی است که توسط یک هنرمند خلق می شود. و تا حد زیاد به نوع نگاه عکاس وابسته است. عکاسی هنری یا هنرعکاسی به معنای تصاویر یا طرح‌هایی است که با استفاده از روش‌های عکاسی تولید می‌شوند و هدف آن انتقال پیامی مرتبط با محتوا است.

نکات مهم عکاسی هنری

 • قوه تخیل خود را تقویت کنید.

تهیه عکس های هنری زیبا نیازمند قوه تخیل است. قبل از عکاسی حتما سوژه و نمای موردنظر را تصور کنید. با اینکار قوه تخیل خود را تقویت می کنید.

 • تمرین و تکرار کنید.

شما در هرزمان و در هر مکانی میتوانید تمرین کنید. انتخاب موقعیت دوربین، فاصله کانونی، سرعت شاتر میتواند کیفیت نهایی عکس شما را تغییر دهد.

 • نکات ویژه را رعایت کنید.

شما باید از پیش نمایش دوربین خود سوژه را بررسی کنید تا از آنچه در آن نشان می دهد آگاه باشید و همچنین باید به میزان نور دهی هم  توجه کنید.

 • به طور مداوم عکس بگیرید.

عکاسی مداوم باعث می شود قوه تخیل  و خلاقیت شما تقویت شود و تبدیل به یک عکاس هنری شوید

عکاسی علمی چیست؟

یکی از کاربردی ترین سبک های عکاسی، عکاسی علمی است. عکاسی علمی برای ثبت تصاویری است که با چشم غیر مصلح دیده  نمی شود. تصویر ستارگان در آسمان و تصاویر موجودات میکروسکوپی نمونه هایی از عکاسی علمی است.

تجهیزات عکاسی

همانگونه که میدانید هنر عکاسی شاخه های گوناگونی دارد. که هر یک ازآنها نیازمند تجهیزات خاص است. دراینجا به برخی از تجهیزات کاربردی عکاسی می پردازیم.

تجهیزات خدمات عکاسی صنعتی

 • دوربین عکاسی
 • لنز
 • تجهیزات نورپردازی
 • نرم افزار های ادیت عکس
 • سه پایه

تجهیزات خدمات عکاسی هنری

 • لنز
 • دوربین
 • سافت باکس
 • اکتاباکس
 • خیمه نور
 • شیدر

تجهیزات خدمات عکاسی علمی

 • دوربین دیجیتال
 • دوربین حرارتی
 • لنز
 • لامپ هایUV
 • سه پایه

انواع عکاسی

 • عکاسی مفهمومی

 نوعی عکاسی است که آنچه در ذهن عکاس است را به نمایش می گذارد. و مفهومی را به ببینده القا می کند.

 • عکاسی از کودکان

این نوع از خدمات عکاسی بسیار محبوب است و عکاس حالت های مختلف کودک را ثبت می کند.

 • عکاسی ماکرو

عکاسی از تمام جزئیات گیاهان، حشرات و… که با چشم غیرمسلح دیده نمی شود. برای عکاسی ماکرو لنزهای مخصوص با زوم بالا وجود دارد.

 • عکس انتزاعی

انتزاعی یعنی شکل واقعی آن وجود نداشته باشد و به نمایش برخی ازجزئیات و حذف عناصر دیگرعکاسی انتزاعی می گویند.

طراحی گرافیک و تدوین می تواند به کمک عکس یا ویدئوی شما بیایند و با استفاده از ابزار دیگری چون متن نوشته یا افکت های خاص منظور شما را بیش از پیش به مخاطب برساند.

عکاسی حرفه ای

برای اینکه یک عکاس حرفه ای شوید باید به نکات زیر توجه کنید.

بخش فنی عکاسی را یاد بگیرید.

یادگیری استفاده از دوربین اولین قدم برای عکاسی است. تنظیمات دوربین خود را به خوبی یاد بگیرید. یک عکاس در ابتدا به این فکر میکند که عکس چگونه بنظر برسد و برای اینکار نیاز به تغییرات تنظیمات دوربین داریم.

یادگیری نرم افزار لایت روم

بعد از عکس گرفتن نوبت به ادیت عکس می رسد. نرم افزار لایت روم برای اکثر عکاسان به خوبی کار می کند و نرم افزار استانداردی است.

یک سبک را در عکاسی بهبود ببخشید.

سبک عکاسی شما در طی زمان بهبود پیدا می کند. با عکاسی مداوم و تلاش متوجه پیشرفت خود می شوید.

به مکانی که عکس گرفتید بازگردید.

در زمان ها و روشنایی های مختلف از یک  منطقه عکس بگیرید عکاسانی وجود دارند که سالیان سال در یک منطقه عکاسی می کنند. اینکار باعث رشد شما می شود.

نکته: برای برندسازی بهتری باید به فکر یک اپلیکیشن خوب با طراحی UI حرفه ای باشید.