خدمات تبلیغات اصولی

در دنیای امروز که با انفجار شبکه های متفاوت مجازی در جهان مواجه هستیم. نمی توان از نقش پررنگ تبلیغات در کسب و کار ها به سادگی گذشت.

پلن های تبلیغات اصولی

تبلیغات اصولی- ترنانت

تبلیغات در گوگل

شروع قیمت از 60 میلیون تومان

تبلیغات پربازده- آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

کمپین اینستاگرام

شروع قیمت از 50 میلیون تومان

تبلیغ نویسی

شروع قیمت از 20 میلیون تومان

تبلیغات برندینگ

شروع قیمت از 40 میلیون تومان

فرایند اجرای کار

نیاز سنجی اولیه از کارفرما

بررسی پلن انتخابی

طراحی مسیر اجرا

طراحی اولیه ی گرافیکی

بستر سازی مناسب مجازی

شروع عملیاتی پروژه 

ارائه ی گزارش به کارفرما

تبلیغات اصولی و ضرورت های غیر قابل انکار

همه ی افرادی که به رشد و توسعه ی کسب و کار خود اهمیت می دهند به تبلیغات اصولی نیاز دارند.

محصولی که تبلیغات خوب برای آن انجام شده، آسان­تر به فروش خواهد رسید. نسبت به زمانی که در بازار توسط فروشنده به فروش می­شود. اگر یک برند در بین مردم محبوب و خوب شناخته شود، مشتریان عکس العمل مثبت­تری برای خرید آن نشان خواهند داد. در مقایسه با زمانی که فروشنده برای فروش کالای خود به شدت تقلا می­کند. زمانی که مردم یک کالا را توسط تبلیغات کامل بشناسند و با مزایای خرید آن آشنا شوند، فروشندگان، دیگر نیاز به تلاش­ فراوان جهت قانع کردن مشتریان نخواهند داشت. این نکته برای کسب و کارهای آنلاین و خدماتی نیز صدق می­ کند. مشاور تبلیغات اینترنتی نیز می تواند در امور تبلیغات موثر باشد.

تیم دیجیتال مارکتینگ ترنانت با تجربه بالا درحال تبدیل شدن به بهترین خود در این زمینه است.

دروغگویی یا تبلیغات اصولی پربازده؟

مشاوره تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی حرکت در مسیر تبلیغات ساده نیست. اگر آگاه به پیچ و خم های راه نباشیم محکومیم که سقوطی سنگین را متحمل شویم. در واقع مشاوره در تبلیغات نشان دهنده راهی است که یک برند باید برای رسیدن به بازار هدف طی نماید. تبلیغات یکی از راه های ارتباطیِ مهم با مشتری است. بیراه نیست اگر بگوییم موفقیت یا عدم موفقیت بسیاری از شرکت ها به تبلیغات صحیح و برنامه ریزی شده آن ها بستگی دارد. داشتن مشاور، موفقیت یا عدم موفقیت شما را در یک پروتکل را رقم خواهد زد .به زبان ساده، تبلیغ راهی است برای رساندن پیام های یک شرکت به مشتریان خود.

آژانس دیجیتال مارکتینگ تورنانت یک شرکت معتبر است که میتواند در زمینه ی انجام امور تبلیغات به مشتریان خود مشاوره بدهد.

مشاوره تبلیغاتی اصولی چیست؟

فرآیند مشاوره تبلیغاتی به مجموعه اقداماتی همچون تحقیق و جستجوی بهترین راهکارها و پیشنهادهای حرفه‌ای به‌ منظور بهبود و اثربخشی فعالیت‌های تبلیغاتی یک سازمان می‌پردازد. به‌ عبارت‌ دیگر مشاوره تبلیغاتی یک کسب‌ و کار، متخصصی است که با درک اهداف مورد نظر شرکت شما و شناخت چالش‌های کلیدی آن، در ایجاد تاکتیک‌های بازاریابی قدرتمند برای جذب مشتریان و اجرای تبلیغاتی که مؤثر باشد، کمک می‌کند تا فروش کلی محصولات یا خدمات شما را افزایش دهد.

شکی نیست که تبلیغات یک عامل کلیدی برای موفقیت هر کسب‌و‌کاری است و بیزینس شما نیز از این قاعده مستثنی نیست وبا بیزینس کوچینگ شما باید اهداف خود برسید؛ مسلما استخدام یک مشاور تبلیغات باتجربه می‌تواند در راستای اهداف بازاریابی شما مفید واقع شود و موفقیت‌های بی‌شماری را به بار آورد.

تبلیغات اصولی باید احساس کنجکاوی مخاطب را برانگیخته کند. تبلیغات اصولی از طریق شبکه های اجتماعی و یا اینستاگرام جزو اصلی ترین نوع تبلیغات در دنیای دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود.

شرح وظایف مشاور تبلیغاتی

اساساً سه روش وجود دارد که در آن تخصص حرفه‌ای یک مشاور می‌تواند برای کسب‌ و کار شما مفید باشد:

 1. مشاوران می‌توانند بسیاری از فعالیت‌های بازاریابی را خودشان به نمایندگی از تجارت شما انجام دهند. آن‌ها همچنین می‌توانند به شما آموزش و مشاوره دهند تا شما خودتان انجام این امور را به دست بگیرید. در حقیقتیک مشاور تبلیغات به شما کمک می‌کند تا کمپین‌هایی به‌ صورت منظم یا موقت برای اهداف بازاریابی خود ایجاد کنید.
 2. آن‌ها همچنین زمانی را برای بحث در مورد برنامه‌ها و استراتژی‌های تبلیغاتی اختصاص می‌دهند تا تاکتیک‌های تبلیغاتی شما را بهبود بخشند.
 3. تحقیقات بازار یکی دیگر از خدماتی است که برخی از مشاوران بازاریابی ارائه می‌دهند که در این صورت در مورد محصولات و بازارهای شرکت‌های رقیب تحقیق می‌کنند. این می‌تواند از مطالعه‌ی ساده‌ی قیمت رقبا، بررسی پروفایل شرکت به صورت آنلاین تا انجام نظرسنجی در مقیاس کامل در مورد نیازهای مصرف‌کنندگان باشد.

 چه زمانی به خدمات مشاوره تبلیغاتی نیاز دارید؟

خدمات مشاوره  تبلیغاتی کسب‌ و کار فقط به یک بخش یا اندازه‌ی شرکت محدود نمی‌شود. در واقع، هم استارتاپ‌ها و هم سازمان‌هایی که مدت زیادی از فعالیت آن‌ها می گذرد، می‌توانند از مشاوره به‌ منظور رشد و بهینه‌سازی کسب‌ و کار خود سود ببرند.

همکاری با مشاور ایده‌ی خوبی است اگر:

 •  شما به یک رهبر با تجربه و موقت نیاز دارید.
 •  می‌بینید که کسب‌وکارتان در حال رشد است و باید راه‌های جدیدی برای رشد پیدا کنید تا از پتانسیل موجود استفاده کنید.
 •   شما بودجه‌ی محدودی دارید و ترجیح می‌دهید آن را به استخدام یک مشاور متخصص باسابقه با یک قرارداد کوتاه مدت اختصاص دهید به جای اینکه فردی را به‌صورت ثابت برای امور تبلیغاتی شرکت استخدام کنید.
 •  در زمان‌های بحرانی و چالش‌بر‌انگیز مانند بحران COVID-19، زمانی که بیشتر سازمان‌ها در تلاش برای ادامه فعالیت هستند، سرمایه‌گذاری برای همکاری با یک متخصص در امر مشاور تبلیغات، می‌تواند برای سازمان شما مؤثر و مفید باشد.

بخش‌هایی که بیشترین آسیب را در مواقع شیوع یک بیماری همه‌گیر مثل کرونا می‌بینند، بهتر است حتما از خدمات مشاور تبلیغاتی استفاده کنند تا از بحران‌ها با موفقیت بیشتری عبور کنند و لطمه‌ی جبران‌ناپذیری به کسب‌ و کار آن‌ها وارد نشود.

برخی از مشاغلی که در این موارد آسیب‌پذیرترند را در زیر آورده‌ایم:

 •       رستوران‌ها
 •       خرده‌فروشی‌ها
 •       خدمات آرایشی و زیبایی
 •       کلوپ‌های ورزشی و تناسب‌اندام
 •       بازرگانی و خدمات

کاربرد مشاوره در تبلیغات برای کسب و کار شما

طبق آمار اداره‌ی تجارت کسب‌ و کارها در ایالات‌متحده در سال 2020، حدود 7/31 میلیون کسب‌وکار کوچک در این کشور وجود داشته است.  اما آیا همه‌ی آن‌ها همچنان پابرجا هستند؟

 اگر به جدول اداره آمار کار ایالات‌متحده در مورد بقای مؤسسه‌های بخش خصوصی نگاه کنیم، می‌توانیم نتیجه بگیریم که:

 •       20 درصد از مشاغل کوچک در سال اول شکست می‌خورند.
 •       33 درصد از آن‌ها ظرف دو سال شکست می‌خورند.
 •       50 درصد آن‌ها ظرف پنج سال شکست می‌خورند.
 •       66 درصد آن‌ها ظرف 10 سال شکست می‌خورند.

دلایل این شکست‌ها نیز متفاوت است، از فقدان یک مدل کسب‌ و کار گرفته تا داشتن تیم اشتباه در هیئت مدیره و موارد دیگر. اداره‌ی یک کسب‌ و کار کوچک کار سختی است و این آمارها این واقعیت را تائید می‌کنند. با وجود داشتن یک محصول عالی، گاهی اوقات ممکن است افزایش فروش دشوار باشد.

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که شرکت‌ها مرتکب می‌شوند این است که تلاش می‌کنند تجارت خود را بدون بهره‌مندی از فرآیند فروش و نتیجه‌گیری از عملکردهای پیشین، به‌ صورت تکرار شونده ادامه ‌دهند. یک مشاور تبلیغات، می‌تواند به شما در اجرای یک استراتژی مناسب برای امور تبلیغاتی و یافتن کارکنانی با مجموعه مهارت‌های مناسب کمک کند تا شرکت شما بتواند علاوه بر جذب مخاطبان مناسب، جریان‌های درآمد جدیدی را کشف کند که کسب‌وکار شما را به جلو سوق می‌دهد. مشاوران می‌دانند که چگونه هر بخش از استراتژی بازاریابی شما بر عملکرد شما تأثیر می‌گذارد. آن‌ها می‌توانند تلاش‌های بازاریابی شما را برای دستیابی به نتایج بهتر اصلاح و تنظیم کنند.

چگونه مشاور تبلیغاتی مناسب را برای همکاری انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب بهترین مشاور تبلیغات برای کسب و‌ کار خود، حتماً عوامل کلیدی زیر را در نظر بگیرید:

نمونه کارها

بهترین راه برای ارزیابی تجربه‌ی گذشته مشاور، از طریق نمونه کارها و مطالعات موردی است. ببینید آن‌ها روی چه پروژه‌هایی کارکرده‌اند، با چه نوع مشتریانی همکاری داشته‌اند و به چه صنایعی خدمات داده‌اند تا بتوانید درک کنید که آیا تجربه‌ی آن‌ها می‌تواند چالش‌های شما را در بخش تبلیغات پوشش دهد یا خیر؟ بهترین روشی که باید دنبال کنید این است که مشاوری را استخدام کنید که مالک یا صاحب یک کسب‌وکار موفق است و با مشتریانی در همان بخش یا بخش مشابه سروکار داشته و با مشاغلی که از نظر سبک، اندازه، نیازها و اهداف با شما مطابقت دارند، همکاری کرده است. این به شما کمک می‌کند مشاوری با سابقه برای تبلیغات خود پیدا کنید.

مهارت‌های ارتباطی

مشاوران تبلیغاتی باید مهارت‌های ارتباطی قوی داشته باشند. این مهم است زیرا هم به آن‌ها و هم به شما به‌عنوان صاحب کسب‌وکار امکان می‌دهد نیازها و اطلاعات لازم را به‌ خوبی با هم رد و بدل کنید. مشاوران باید بتوانند ایده‌ها را به‌ وضوح منتقل کنند، در مورد مشکلات بحث کنند و بیش از همه باید شنوندگان خوبی باشند. برای انتقال دانش و ارائه‌ی مشاوره، آن‌ها باید بتوانند نیازهای شما را به‌درستی درک کنند و برای آن‌ها راه‌حل پیدا کنند.

مهارت‌های حل مسئله

حل مسئله به معنای خلاق بودن، استفاده از منطق و توانایی درک مشکلی خاص و یافتن راه‌حل است؛ از آن‌جایی که از وظایف مهم و حیاتی یک مشاور شناسایی مشکلات و یافتن راه‌حلی استراتژیک برای آن‌ها است، پس باید از قدرت حل مسئله برخوردار باشد. مشاور شما همچنین باید مجموعه‌ای از مهارت‌های مرتبط دیگر از جمله تفکر خلاق و مهارت‌های تحلیلی را داشته باشد مهمترین مهارت از نظر ما مهارت منتورینگ استادی است یعنی مشاور باید قبلا این مسیر را طی کرده باشد و با مشکلات این راه اشنا باشد تا بتواند بهترین راه را به شما نمایش دهد.

رویکرد

قبل از امضای قرارداد با مشاور خود، مطمئن شوید که او رویکردی شخصی ندارد و می‌تواند راه‌ حلی را که منحصراً برای شما طراحی‌ شده است به شما ارائه دهد. مشاوری که استخدام می‌کنید باید برای درک نیازهای تبلیغاتی کسب‌وکارتان وقت بگذارد، با تحقیق درباره‌ی رقبای کلیدی شما، یک برنامه عملی ایجاد کند تا کسب‌و‌کار شما در بهترین جایگاه خود نسبت به رقبا قرار گیرد.

بررسی‌ نظرات مشتریان قبلی

بررسی‌ها و توصیه‌های مشتری به‌عنوان مدرکی بر اعتبار مشاور تبلیغات خواهد بود. آن‌ها مهارت، انعطاف‌پذیری و شفافیت در اجرای پروژه و موارد دیگر را به نمایش خواهند گذاشت. همه‌ی این‌ها اطلاعات ارزشمندی هستند که می‌توانید برای قضاوت در مورد اینکه کدام مشاور می‌تواند بهترین نیازهای شما را برآورده کند و یک پروژه‌ی موفق را اجرا کند، استفاده کنید. 

شما علاوه بر این نکات تبلیغاتی نیاز به منتورینگ اینستاگرام و سایت نیاز داریدکه تحول عظیمی را برای کسب و کار شما به وجود بیاورد. نکته حائزی اهمیتی که بسیار واجب است طراحی قالب مناسب کسب و کار شما است که شما با طراحی UI است که شما با این نوع قالب کسب وکار خودتان را در ذهن افراد درج میکنید.

طراحی سایت،سئو و تولید محتوا،طراحی اپلیکیشن، خدمات عکاسی و فیلمبرداری، ساخت تیزر از ارکان اصلی تبلیغات است. که می تواند به چند برابری شدن فروش شما کمک کند.