طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن در واقع دفتر کار همراه شما و ویترین محصولات و خدمات شما خواهد بود. از طریق یک اپلیکیشن همراه کسب و کار خود را با قدرت ادامه دهید. اگر میخواهید 24 ساعته با مشتریان خود بدون هیچ واسطه ای ارتباط برقرار کنید و در قلب مهمترین وسیله ی ارتباطی جهان خود را همیشگی کنید ساخت یک اپلیکیشن جذاب و خاص بهترین ایده ی شما می تواند باشد.

پلن های طراحی اپلیکیشن

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 30 میلیون تومان

پلن استاندارد

شروع قیمت از 80 میلیون تومان

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 150 میلیون تومان

پلن VIP

برای استعلام قیمت تماس بگیرید

فرایند اجرای کار

دریافت نیازهای اولیه ی کارفرما

بررسی شرایط کار و تحلیل رقبا

نیاز سنجی ها و امکانات اولیه مورد نیاز

 

طراحی نقشه ی اولیه ی اپلیکیشن

اجرای طرح اولیه

تست اولیه  

تحویل اولیه به مشتری

بررسی تمام نواقص و مشکلات احتمالی

تست نهایی و تکمیل پروژه

تحویل پروژه به کارفرما

پشتیبانی فنی در صورت بروز مشکل

ده ها برابر بیش از رقبایتان دیده شوید ....

با طراحی اپلیکیشن، برند خودتو داشته باش

تا بحال به تاثیر استفاده از اپلیکیشن ها نگاه کردی؟

یک اپلیکیشن عالی و مفید، میتواند برای شما تجربه یک خرید عالی و استفاده از خدمات لذت بخشی را برای شما رقم بزند.  با فراگیر شدن تلفن های همراه و استفاده رایج از اپلیکیشن ها روز به روز شاهد پیشرفت و افزایش این برنامه ها هستیم.

ازین رو گوشی های هوشمند به قسمت دائمی و مورد نیاز زندگی هر فرد تبدیل شده اند و اکثریت کاربران آن ترجیح میدهند نیاز های خود را از طریق ابزار هایی که به واسطه این گوشی ها در دسترسشان قرار میگیرد رفع کنند.

طبق تحقیاتی که صورت گرفته به دلیل دسترسی آسان، خدمات مفیدتر و مانا بودن، استفاده از اپلیکیشن ها و همینطور خدماتی که گوشی های هوشمند ارائه می دهند، مورد قبول تر، راحت تر و… از وبسایت ها می باشند؛ این موضوع سبب شده تا بسیاری از برند های تجاری، دیجیتالی و حتی کسب و کار های سنتی سعی در طراحی و توسعه اپلیکیشن هایی که ورد پسند اکثر سلیقه ها باشد برای خود کنند.

از دید حوزه دیجیتال مارکتینگ، طراحی و توسعه اپلیکیشن جایگاهی مهم در رشد و توسعه و پیشرفت کسب و کارها دارد.

یک امپراطوری در دست مخاطبان، با طراحی اپلیکیشن خلاق ...

طراحی اپلیکیشن چیست؟

به فرایندی که در آن اپلیکیشن موبایل ساخته میشود میگوییم که در این فرایند یک طراح رابط و تجربه کاربری(طراح UI/UX) اقدام به طراحی ظاهر برنامه یا اپلیکیشن میکند و در طرف دیگر یک شخص که توسعه دهنده امور فنی و برنامه نویسی است شروع به ایجاد ساختار و… بر اساس طرح ایجاد شده میکند. این فرایند میتواند به دست یک گروه/تیم  یا حتی یک نفر صورت بگیرد.

اندروید و آی او اس (Android و Ios) دو سیستم عاملی هستند که فراگیر شده اند. اغلب اپلیکیشن ها برای این دو سیستم عامل طراحی میشوند و به دلیل اینکه توسعه اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید آسان تر است، اکثر طراحان با آن شروع میکنند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ ترنانت با دارا بودن افراد متخصص در زمینه های خدمات عکاسی و فیلمبرداری،طراحی گرافیک و تدوین،تبلیغات،سئو و تولید محتوا، منتور و بیزینس کوچینگ میتواند بهترین خدمات را برای شما ایجاد کند. ترنانت پرچم دار تکنولوژی!

 
طراحی اپلیکیشن- ترنانت

ساخت اپلیکیشن و تاثیر بر درآمد

  1. برند سازی با طراحی اپلیکیشن

درصورتی که مخاطب شما اپلیکیشن کسب و کارتان را روی گوشی خود نصب کند، باعث ماندگاری برند شما در ذهن او می شود . این یک ابزار بسیار مهم در حوزه دیجیتال مرکتینگ است و ابزار هایی که یک اپلیکیشن برای تبلیغ موبایلی و ارتباط با مشتریان و مخاطبانتان ایجاد میکند با تکرار باعث ایجاد اعتماد کاربر و مخاطب شما نسبت به برندتان میشود و در نهایت سبب فروش بیشتر. به این توجه کنید که تبلیغات و… باید اصولی باشند تا سبب مزاحمت برای مخاطبتان نشود.

  1. ارتباط مستقیم با مشتری

وقتی شما اپلیکیشن کسب و مارتان را به عنوان یک نماینده از خودتان به مشتریانتان معرفی میکنید سبب ایجاد ارتباط دو طرفه بین شما و مشتریانتان میشود. این ارتباط مستقیم دلیلی برای اعتماد و وفاداری مشتریانتان میشود. در اصل با طراحی و توسعه اپلیکیشن، یک راه ارتباطی مستقیم بین شما و مشتریانتان ایجاد میشود که به سبب آن میتوانید به دریافت نطرات و پیشنهادات مشتریان یا حتی در برخی مواقع به ارسال اطلاعاتی از قبیل اخبار و تخفیفات و… بپردازید.

  1. افزایش دیده شدن و فروش بیشتر

زمانی که کاربر اپلیکیشن شمارا نصب میکند، سخت ترین مرحله خرید را انجام داده و در اصل ارتباط و دسترسی آسانی برای انجام فرایندی مثل خرید را در پیش دارد و این امر به افزایش فروش شما کمک میکند. سعی کنید با ارائه خدمات و محصولات با کیفیت سبب تبدیل مخاطبانتان به مخاطبان وفادارتان شوید.

  1. افزایش اعتبار برند شما

از اصلی ترین معیار های افزایش فروش، اعتبار کسب و کار شما است. این به این معناست که بعد از طراحی سایت و یا… برای کسب و کار خود(محیطی فروشگاهی برای ارائه خدمات) باید تلاش کنید تا اعتبار خود را پیش مخاطبانتان افزایش دهید. طراحی اپلیکیشن یکی از بهترین روش ها برای ایجاد این اعتماد است و سبب دیده شدن شما در بین رقیب هایتان میشود.

  1. نحوه ی کاربری آسان

اپلیکیشن ها توسط تمام اقشار جامعه و تمام رده های سنی قابل استفاده هستند. در همین حین رنگ بندی و ظاهر برنامه باید زیبا و کاربر پسند باشد تا کاربران احساس راحتی کنند. سایز قونت، رنگ بندی، آیکون های مناسب و… در این عنوان مهم هستند.

  1. سرعت در طراحی اپلیکیشن

سرعت بارگذاری برنامه هم نکته مهمی در رضایت مخاطب است. استفاده از سرور های قوی و مناسب، کدنویسی استاندارد و بهینه و… پارامتر هایی هستند که در این امر ارتباط مستقیم دارند.

  1. کاربرد صحیح در اپلیکیشن

باگ ها و مشکلات اپلیکیشن ها دلیلی هستند تا کاربران از کسب و کارتان دلسرد شوند پس قبل از هر چیزی به صورت کامل و دقیق برنامه خود را تست کنید تا رضایت مشتریان را کسب کنید. کاهش باگ ها تا حدالامکان مهم است.

  1. قابلیت اجرا و نصب روی گوشی های متفاوت

با توجه به فراگیری دو سیستم عامل اندروید و آی او اس، اپلیکیشن شما میبایست در هر دو سیستم عامل پشتیبانی شود تا طیف وسیعی از دیواسی هارا دربر بگیرد.

  1. دیزاین زیبا

در کل طراحی و دیزاین اپلیکیشن شما مهم ترین و اصلی ترین چیزی است که به چشم مخاطبتان می آید. طراحی اصولی و زیبا میتواند دلیلی برای رضایت مشتریانتان از اپلیکیشن شما باشد.

با یک طراحی ui حرفه ای می توانید تاثیر گذاری اپلیکیشن رو چند برابر کنید!

گام های طراحی اپلیکیشن در اندروید 

در ادامه به مراحل طراحی اپلیکیشن در اندروید میپردازیم. رعایت اصول جزوی از اهداف است و یک برند تجاری کبیه مراحل طراحی اپلیکیشن را از ساخت، توسعه تا پیشرقت را باید با تیمی متخصص و عملگرا پیش ببرد.

چرایی درآمدزا بودن طراحی اپلیکشن

ایده و هدف از طراحی اپلیکیشن 

اولین قدم انتخاب و ساخت یک ایده ی ذهنی خوب برای کسب و کارتان است. مد نظر قرار دادن تمامی مشکلات احتمالی و مرتبط با طراحی برنامه نکته ای است که باید به آن توجه کنید. ایده و هدف به تنهایی کافی نیست و برای اجرای آن شما نیاز به ابزارها دارید.

۲. استراتژی در طراحی و ساخت اپلیکیشن 

در قدم دوم و پس از ایده پردازی و برسی مشکلات احتمالی، نیاز است که یک برنامه منظم و مشخص و روشن داشته باشید. این برنامه در راستای نیازها به شما کمک میکند. سعی کنید ایده های تکراری را کنار بگذارید و از خلاقیت خود الهام بگیرید. خاص بودن و داشتن ایده ی منحصر به فرد نقطه ی پرتابی برای کسب و کار شما میتواند باشد. از تکنیک های این بخش برسی کامل رقیب ها است که باید به جمع آوری اطلاعات بپردازید و فناوری های استفاده شده توسط آنها را تحلیل کنید تا بتوانید برنامه ای با دسترسی هایی که دارید بریزید

با توجه به اینکه ممکن است با چالش هایی رو به رو شوید، بهتر است که از بهترین شرکت های طراحی اپلیکیشن م بگیرید. این تحلیل ها شامل نقاط قوت، ضعف، تهدیدها، چالش ها، فرصت ها و… است.

۳. اجرای طرح اولیه 

در مرحله اول گفتیم که نیاز اولیه ما یک ایده و هدف منحصر به فرد است. پس باید اعتبار  و درستی و نادرستی آن را تست کنید. در واقع یک طرح اولیه است که باید به شما اطمینان دهد که ایده شما قابل احرا است یا خیر؟ اگر دارد نقص ها،تهدید ها و بارخوردها شناسایی شوند. این طرح اولیه شامل خصوصیات، گزینه های اپلیکیشن، CRM و… است. به طور کلی این قسمت همگام و متناسب بودن ایده شما با برنامه ای کسب و کار شما را میسنجد.

۴. الزامات فنی در طراحی اپلیکیشن 

توجه به مسائل فنی  در ایجاد فرآیند طراحی اپلیکیشن موبایل مهم است. در این مرحله به ارزیابی اینکه آیا میتوانید اپلیکیشن خود را از نظر فنی ایجاد و حتی پشتیبانی کنید؟ ابزاری مانند سخت افزار ها،نرم افزار ها و… و آماده سازی آنها برای ایجاد و اجرای ایده برای طراحی اپلیکیشن شامل این ارزیابی میشود.

یکی دیگر از الزامات طراحی اپلیکیشن وجود منتورینگ اینستاگرام و سایت است. زیرا با مدیریت شبکه های اجتماعی به صورت درست و اصولی میتواند به بهترین شکل ممکن کسب و کار خود را به میلیون ها نفر معرفی و نتیجه بسیاری خوبی بگیرید.بهترین تریبونی که میتوان اپلیکیشن خود را تبلیغ کرد شبکه اجتماعی اینستاگرام است. به مدیریت پیج اینستاگرام به صورت درست و تبلیغ نیز میتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

طراحی سایت کنار یک اپلیکیشن حرفه ای مسیری عالی برای ارائه ی خدمات آنلاین است. هوشمندانه مشتریان خود را جذب کنید.