طراحی گرافیک و تدوین

قصد دارید محصول جدید و یا خدمات خود را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید اما ایده‌ای برای شروع ندارید؟ حقیقت این است که این روزها انجام یک طراحی خلاق و تدوین حرفه ای در تولید محتوای شبکه های اجتماعی تولید  کسب‌وکار شما را تا حدود زیادی به سمت موفقیت سوق می‌دهد و باعث آگاهی مردم از برندتان می‌شود. 

پلن های طراحی تدوین و گرافیک

خدمات طراحی بنر و استوری- ترنانت

بنر و استوری

شروع قیمت از 500 هزار تومان

خدمات طراحی گرافیک لوگو- ترنانت

لوگو

شروع قیمت از 5 میلیون تومان

خدمات طراحی گرافیک رابط کاربری- ترنانت

رابط کاربری

شروع قیمت از 10 میلیون تومان

خدمات طراحی گرافیک ست اداری- ترنانت

ست اداری

شروع قیمت از 4 میلیون تومان

خدمات طراحی گرافیک تدوین ویدئو- ترنانت

تدوین ویدئو

دقیقه ای از 500 هزار تومان

خدمات طراحی گرافیک تیزر سازی- ترنانت

تیزر سازی

ثانیه ای از 100 هزار تومان

خدمات طراحی گرافیک موشن گرافی- ترنانت

موشن گرافیک

ثانیه ای از 200 هزار تومان

طراحی خدمات گرافیک لوگوموشن- ترنانت

لوگوموشن

شروع از 2 میلیون تومان

فرایند اجرای کار

دریافت اطلاعات اولیه از کارفرما

طراحی چند نمونه مطابق با سلیقه کارفرما

انتخاب یک طرح 

اجرای طرح با توجه به اطلاعات مشتری و نمونه ی انتخاب شده

تحویل اولیه ی طرح به کارفرما

بررسی و رفع نواقص احتمالی

خدمات طراحی گرافیک...!

تا حالا به یه طراحی خلاقانه و با کیفیت فکر کردی؟

خدمات طراحی گرافیک، هنری است که در آن افراد حرفه ای محتوای بصری را برای برقراری ارتباط محتوای متنی مورد نظر ایجاد می کنند. با استفاده از تکنیک های اصول جلوه های بصری و صفحه آرایی.

 شما با یک تولید محتوا عالی میتوانید بدرخشید.

 طراحان از تایپوگرافی و تصاویر برای رفع نیازهای خاص کاربران و تمرکز روی نمایش عناصر برای بهینه سازی تجربه ی کاربر استفاده می کنند.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ ترنانت با دارا بودن متخصصین مجرب در این زمینه بهترین کیفیت را برای شما تضمین میکند.

در ابتدا باید بدانیم که نیاز شما نسبت به خدمات طراحی گرافیک چیست؟

نظرت در مورد یک تدوینکار حرفه ای سریع چیه؟

طراحی پست اینستاگرامی در کنار قالب و استوری تبلیغاتی اینستاگرام می‌تواند، محصولات و کسب و کار شما را به طور خلاقانه به مخاطبان معرفی کند. بسیاری از مخاطبان علاقه‌ای به خواندن کپشن‌ های طولانی و پست های متنی ندارند. به همین سبب، اغلب ادمین‌های پیج‌های پربازدید با خدمات طراحی گرافیک یک کاور زیبا خلق می کنند و تمامی پست های خود را درون آن گذاشته و در معرض نمایش عموم می‌گذارند.

بازاریابی اصولی چشمگیر و کاربر پسند رو با ترنانت تجربه کن...

اینستاگرام را می توان جزو « مهم ترین شبکه های اجتماعی » دانست، که در دنیا و در کشور ما محبوبیت زیادی دارد. به همین جهت است که تعداد بسیار زیادی از کسب و کارهای بزرگ از آن برای ارتباط نزدیک تر با مشتریان خود، بهره می برند. اگر شما هم بخواهید در یک فضای رقابتی باقی بمانید، و از کسب و کار خود نهایت سود را ببرید می بایست از این فضا به شیوه ای مطلوب استفاده نمایید.

اما سوال این است که: «شیوه ی مطلوب استفاده از این فضا به چه شکل است؟»

آیا تبلیغات شما توسط کاربران شیر، سیو و لایک دارد؟ ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام اصول خود را دارد. کارشناسان ترنانت اصول خدمات طراحی گرافیک را به خوبی می دانند و به شما یاری خواهند رساند.

برای سهولت بهتر در مدیریت پیج اینستاگرام خود باید بدانید که بیش از هر چیزی به طراحی و تدوین حرفه ای و خلاقانه نیاز دارید. 

مخاطبانتان را جذب زیبایی رنگها و هماهنگی محصولات کنید...

محتوای شما دست به دست خواهد شد...

فاکتور های مهم در خدمات طراحی و تدوین

برای اینکه محتوای شما در بین مخاطبان دست به دست شود، می بایست یک سری از فاکتور های مهم را در ساخت آن رعایت نمایید.

  • سادگی و قابل فهم بودن

این، اولین فاکتور است. محتوای شما می بایست برای جامعه هدف و توده مردم قابل فهم باشد تا بدین سبب، در بین آن ها بیشتر نفوذ کند. برای این کار می توانید اقدام به ساخت موشن گرافیک اینستاگرام نمایید، که هرچه ساده تر می تواند گویای کار شما باشد.

  • مفهوم مناسب

این فاکتور، از دیگر مشخصه هایی است که می بایست در ساخت کلیپ یک دقیقه ای برای اینستاگرام رعایت کنید. مخاطبان، هیچگاه تمایل ندارند به محتوا های بدون مفهوم واکنش نشان دهند و به همین سبب است که بسیاری از برند های تبلیغاتی، سعی در این دارند تا در ویدیو های خود، مفاهیم جذابی را ارائه دهند تا در بین مخاطبان بیشتر نفوذ کند.

  • کیفیت و جذابیت بصری

این مورد از دیگر مشخصه هایی است که می بایست حتما در ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام و یا ساخت تیزر اینستاگرامی شما، مشهود باشد. این موضوع کمک می کند تا افراد بیش از پیش، برای تماشای آن زمان بگذارند. بیشتر افرادی که در اینستاگرام بصورت حرفه ای فعالیت دارند و قصد ساخت تیزر معرفی پیج اینستاگرام خود را دارند این موضوع را در صدر خواسته های خود قرار می دهند؛ چرا که به خوبی می دانند که هم مخاطبان و هم الگوریتم های اینستاگرام، واکنشی به محتوا های بی کیفیت نمی دهد.

  • موضوع و نحوه ی بیان

این عامل مهم ترین و البته بارز ترین فاکتوری است که می بایست حتما تمرکز بسیار زیادی بر روی آن داشته باشید؛ چرا که به تنهایی می تواند موجب وایرال چندین برابری محتوای شما، در بین کاربران شود. شیوه بیان می تواند با استفاده از داستان یا ترکیب تصاویر و به کمک بازیگران یا شخصیت ها باشد، که بکارگیری هرکدام از آن ها می بایست بر اساس مخاطب هدف شما و خواسته آنان باشد. ترکیب مناسب این موارد در کنار یکدیگر نیازمند یک تیم با تجربه و مهارت فراوانی است، که به خوبی بتواند نیاز هر دسته از مخاطبان را شناسایی و بر اساس آن ها، اقدام به ساخت تیزر و کلیپ نماید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت؛ جزو آن دسته از گروه هایی است که تاکنون، چندین کلیپ تبلیغاتی را برای کسب و کار های مختلف تولید کرده است و نه تنها می تواند فاکتور های یاد شده را به خوبی در کنار یکدیگر قرار دهد، بلکه می داند جامعه آماری شما به چه نوع محتوایی نیاز دارد و چگونه باید آن را در قالب پیام شما، منتقل کند! این تجربه، در کنار کیفیت فنی و بصری کارهای این مجموعه، سبب شده تا ترنانت، به یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت تیزر اینستاگرامی بدل شود.

مجموعه ترنانت علاوه بر فعالیت دراین حوزه در حوزه های بیزینس کوچینگ،منتورینگ استادی،طراحی اپلیکیشن نیز پرچم دار است.

هرکاری در دنیای دیجیتال از طراحی سایت تا مدیریت پیج اینستاگرام و تبلیغات اصولی قبل از هر چیز نیازمند این است که خدمات طراحی گرافیک با کیفیتی داشته باشید.