شرکت طراحی اپلیکیشن- آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

فهرست مطالب

شرکت طراحی اپلیکیشن

شروع انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن

شرکت طراحی اپلیکیشن یک بحث بسیار مهم در روند رشد کسب و کار است .انتخاب یک شرکت طراحی اپلیکیشن مناسب و حرفه ای یکی از پرچالش ترین تصمیمات یک مدیر کسب و کار است. چون با این تکنولوژی کسب و کار خود را به میلیون ها کاربر معرفی خواهند کرد. در جامعه امروزی طراحی اپلیکیشن نقش  بسیار مهمی در رقابت کسب و کار ها با یکدیگر دارند و میتواند ابزار خیلی خوبی برای رقابت باشد.

 

دلیل اینکه طراحی اپ میتواند نقش بسیار مهمی در رقابت داشته باشد، این است که اپ هایی که برنامه نویسی میشوند هرکدام برای کار خاصی است مثلا برای فروش محصول، معرفی خود، ارائه خدمات و… باشد. به دلیل این که کاربران بیشتر درگیر فضای مجازی و اپلیکیشن ها هستند با این روش میخواهند بسیار کارآمد روی مخاطب های خود تاثیر بگذارند، و مشتریان خود را جذب کنند.

 

تقریبا این روز ها اکثر کسب و کار های کوچک هم به دنبال ایجاد اپلیکیشن هستند. بنابراین مدیران کسب و کار باید دقت کافی و آگاهانه شرکت طراحی اپلیکیشن خود را انتخاب کنند چون این انتخاب مستقیم روی بیزینس تاثیر خواهد گذاشت. یعنی هرچقدر خوب باشد بیزینس شما پیشرفت عالی خواهد داشت و بلعکس هرچقدر کاربردی نباشد کسب و کار شمارا به سمت پسرفت خواهد کشید.

انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن معتبر

سعی کنیم شرکت طراح اپلیکیشن معتبری  را انتخاب کنیم که دارای مجوز های بین الملی و مدارک معتبر ایرانی و خارجی باشد. بهتر است با استعلام این مدارک و مطمن شدن که این مدارک قانونی است از صحت انتخاب خود مطمن شویم.

نکته طلایی: با تحقیق در مورد شرکت طراحی اپلیکیشن مورد نظر و دیدن رزومه های مربوط به طراحی اپلیکیشن از صحت حرفه ای بودن شرکت مطمن شویم. دومین راه پیشنهادی پرس و جو از مشتریان همان شرکت است.

امکان ارتباط با طراحان اپلیکیشن

قطعا ارتباط با طراحان موقع توسعه اپلیکیشن خود میتواند بسیارجذاب و شمارا زودتر به هدفی که میخواهید برساند. به این صورت که با دادن ایده و طرح های مورد نظر خود هم طراحان را بسیار راحت  اپلیکیشن شما راحت تر میتواند طبق خواسته شما پیش برود.

محدود نبودن به انتخاب طراحان محلی

در امر انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن مناسب خود را محدود به دور و بر نکنید بلند تر فکر کنید برای مثال از طراحی اپلیکیشن در قم استفاده کنید یا از طراحان خارج از ایران نیز میتوانید کمک خیلی خوبی بگیرید. شرکت های طراحی اپلیکیشن بسیار خوبی نیز در خارج وجود دارد. پس خیلی نباید برایتان مهم باشد که طراحان چقدر به شما نزدیک هستند یا چقدر از شما دور هستند پس الویت خود را برای انتخاب دور یا نزدیک نزارید بلکه تمرکز خود را روی کیفیت و زمان تحویل پروژه بگذارید.

الویت قرار دادن کیفیت بجای هزینه طراحی

یکی از مهمترین فاکتور های انتخاب شرکت طراحی  اپلیکیشن هزینه طراحان آن است. مخصوصا برای کسب و کار های کوچک  و نوپا که فعلا درآمدی قابل قبول ندارند هزینه فاکتور بسیار مهم است.

اما باید این را هم در نظر بگیرید که انتخاب درست شرکت طراحی اپلیکیشن میتواند تاثیر بسیاری را روی کسب و کار شما بگذارد. پس رعایت کیفیت بسیار مهم است. پس نباید با جایگزین کردن هزینه بجای کیفیت کسب و کار خود را فدای پول کنیم. زیرا میلیون ها اپلیکیشن در سطح اینترنت وجود دارد و اپ هایی که به خوبی توسعه داده نشده اند نمیتوانند برای شما سودآور و هدف شمارا پیش ببرند

مدت زمان طراحی اپلیکیشن

مدت زمان طراحی اپلیکیشن بسیار مهم است. در واقع امر طراحی اپلیکیشن بسیار پیچیده و زمان بر است. پس اگر شرکتی به شما گفت طی چند روز اپ را به شما تحویل خواهد داد بدانید که هیج سر رشته ای از طراحی اپلیکیشن ندارد. و اصلا پیشنهاد نمیکنم طراحی اپ خود را به این شرکت بسپارید.

پس باید برای شما بسیار مهم باشد که چه شرکت طراحی اپلیکیشن مهمی را انتخاب میکنید چون وظیفه پیش بردن کسب و کار شما روبه موفقیت را بر عهده دارد.

داشتن تجربه کافی

بهترین روش این است که طراحانی را انتخاب کنید که قبلا در مورد رشته مورد نظر خود کار کرده باشند و تجربه کافی را داشته باشند.

زیرا اگر شرکت طراحی اپلیکیشن غیر مناسبی را انتخاب کنید که تجربه کافی و ارتباط با مشتریان خود را بلد نباشد درواقع کسب و کار خود را نابود خواهید کرد.

داشتن مهارت کافی درباره انواع پلتفرم ها

طراحی و توسعه اپلیکیشن زمانی کارامد و خوب خواهد بود که بتوانید اپلیکیشن خود را روی انواع پلتفرم ها اجرا و از قابلیت های ان استفاده کنید.

اگر در مراحل اول برنامه خود را روی پلتفرم های اندروید و ios منتشر کردید بهتر است در مراحل بعدی روی سیستم عامل ویندوز نیز منتشر کنید.

هزینه طراحی اپلیکیشن

هزینه طراحی اپلیکیشن اختصاصی به عواملی متعددی بستگی دارد که در کنار هم قرار گرفتن یک قیمت مشخصی را ایجاد میکند.  عوامل مهم در قیمت گذاری طراحی اپلیکیشن عبارت انداز: ویژگی های نرم افزار، قابلیت های نرم افزار، طراحی لوگو، طراحی UI، برنامه نویسی، تولید محتوا و… عوامل مهم در قیمت گذاری اپلیکیشن است. 

اهمیت قیمت اپلیکیشن

مسلما اپلیکیشنی که برای کسب و کار خود راه اندازی کرده اید بسیار نقش مهمی در رشد کسب و کار شما دارد. درواقع هرچقدر تلاش کنید اپلیکیشنی عالی برای کسب و کار خود برنامه نویسی کنید روند رشد کسب و کار شما را چند برابر خواهد کرد.

یک ضرب المثل معروف نیز در این وجود دارد که میگوید ” هرچقدر پول بدی، همان قدر هم آَش میخوری ” درواقع هرچقدر هزینه برای اپلیکیشن خود انجام دهید چند برابر سود آن را بدون شک دریافت خواهید کرد.

به غیر از این هزینه طراحی شما باید هزینه ای جدا برای انجام تبلیغات اصولی خود به شرکت مورد نظر پرداخت کنید تا بهترین جذب را بتوانید داشته باشید.

طراحی سایت و اپلیکیشن اختصاصی- آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

با پلن های ترنانت بهترین بودن را تجربه کنید.

پلن های طراحی اپلیکیشن

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 7 میلیون تومان

پلن استاندارد

شروع قیمت از 15 میلیون تومان

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 25 میلیون تومان

پلن VIP

شروع قیمت از 50 میلیون تومان

شرکت هایی نیز هم هستند که با هزینه بسیار کمی برای شما اپلیکیشن مورد نظر را طراحی و ایجاد میکنند که میتواند از کیفیت بسیار کمی برخوردار باشد و یا اصلا سودی نیز برای شما نداشته باشد.

قطعا یک فرد با تجربه و خبره در زمینه طراحی اپلیکیشن هیچ وقت طراحی اپلیکیشن شما را با هزینه خیلی کم انجام نمیدهد. چون زمان خود را صرف میکند.

در ضمن گرفتن هزینه زیاد هم ملاک خوب بودن شرکت نمیباشد! چون ممکن است شما همان چیزی را که میخواهید باشد برای شما انجام ندهند. پس هوشیارانه عمل کنید و با تحقیق درباره شرکت مورد نظر از خوب بودن و با تجربه بودن برنامه نویسان اطمینان کامل را کسب کنید.

تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید

سیستم عامل اندروید یکی از پراستفاده ترین سیستم عامل های موجود در بازار است. تقریبا 70 درصد موبایل های جهان از سیستم عامل محبوب اندروید استفاده میکنند.

پس قطعا میتواند بازار بسیار خوبی برای رشد شما باشد.

نکته طلائی: شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن اندروید بسیار رشد خوب و به درآمدی بیشتر از حد انتظار برسید.

اپلیکیشن اندروید

ساخت و طراحی اپلیکیشن برای سیستم عامل محبوب اندروید دارای معیار های خاص برای قیمت گذاری است.

با در نظر گرفتن ویژگی ها و قابلیت هایی که شما برای اپلیکیشن مورد نظر خود به صورت کارفرما به برنامه نویسان میدهید قیمت خاصی را برای شما رقم میزند. قیمت طراحی اپلیکیشن با توجه به هدفی که برای آن ساخته میشوند بسیار متفاوت است. برای مثال شما قصد ساخت اپلیکیشنی با قابلیت مسیریابی، آموزش آشپزی، آموزشی، فروشگاهی طراحی کنید که هریک از این قابلیت ها یک قیمت خاصی را برای شما دارد.

تعرفه دقیق طراحی اپلیکیشن

برای مشخص شدن تعرفه دقیق طراحی اپلیکیشن شما باید یک لیست از قابلیت ها، ویژگی ها، بازار هدف، اهداف خود را ایجاد کرده و به شرکت طراحی اپلیکیشنی که انتخاب کرده اید بدهید تا برای شما قیمت دقیق را محاسبه کنند. هزینه تولید محتوا و خدمات سئو اپلیکیشن شما جدا محاسبه خواهد شد. این خدمات جهت پیشرفت و ربته گرفتن انجام میشود

تعرفه طراحی اپلیکیشن IOS

همان که میدانید سیستم عامل Ios  برای شرکت اپل میباشد. که روی گوشی های آیفون و تبلت های مربوط به شرکت اپل مشاهده میکنید.

سیستم عامل Ios به دلیل سرعت بالا و هوش دقیق در این حوزه در این مدت توانسته افراد زیادی را جذب خود بکند.

زبان برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن

در دنیا زبان های بسیار زیادی برای طراحی و توسعه نرم افزار های مختلف وجود دارد. باید طبق نیاز خود و بسته به قابلیت هایی که میخواهید برای توسعه نرم افزار خود انتخاب کنید به سراغ زبان برنامه نویسی مد نظر بروید. برای مثال برای طراحی اپلیکیشن اندروید باید از زبان های برنامه نویسی java , kotlin استفاده کنید.

پیشنهاد میشود شما برای تبلیغ و معرفی اپلیکیشن خود از یک متخصص طراحی سایت کمک بگیرید تا بهترین روش ممکن در جهت جذب مناسب را برای شما پیشنهاد دهد.

برای توسعه اپلیکیشن های ios نیز باید از زبان مخصوص توسعه این سیستم عامل به نام

Objective-C , SWIFT استفاده کنید که محبوب ترین زبان Objective-C است.

یکی از شرکت هایی که ما برای شما معرفی میکنیم آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت است. که در این حوزه بسیار ماهر و دارای متخصصین معتبر است.

تجربه و پیشنهاد خود برای سایر کاربران را حتما در نظرات این پست اعلام کنید.