طراحی سایت ارزان- آزانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

فهرست مطالب

طراحی سایت ارزان، 5 مورد از مزایا و معایب آن

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان، یک مسئله بحث برانگیز است و این موضوع هم واقعی است و هم کلاهبرداری.

واقعی است به شرطی که شما بتوانید همه ی کار های طراحی سایت را صفر تا صد خودتان انجام دهید و روی اینترنت بالا بیاورید. اینگونه شما فقط پول یک هاست و دامنه میدهید. ولی آیا توانایی این کار را دارید؟ آیا اصلا میدانید چگونه یک هاست خوب و با کیفیت تهیه کنید؟

و اما کلاهبرداری است به خاطر اینکه، وقتی شما برای طراحی سایت سراغ یک شرکتی میروید تا کارتان را به آنها بسپارید تا انجام دهندو یک سایت ارزان قیمت تقاضا میکنید، حداقل یکی از فاکتور های سایتتان میلنگد.

 یا از هاست خوبی برای سایتتان استفاده نشده، یا سایتتان از امنیت خوبی برخوردار نیست و به راحتی هک میشود.

درضمن ممکن است که به شما سایت کپی تحویل دهند و این امر، برای امنیت سایت خیلی خطرناک است و سایت را در معرض هک شدن قرار میدهد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت همیشه سعی کرده است در عرصه های مختلف وبمستر بهترین عملکرد را از خود نشان دهد.

هزینه طراحی سایت:

هزینه طراحی سایت در کمترین حال که تمام کار هایش را خودتان انجام دهید ۱ تا ۲ میلیون تومان برای شما هزینه دارد. یعنی اگر بخواهید یک هاست و دامنه خوب و با کیفیت تهیه کنید باید همین قدر هزینه کنید.

ولی اگر میخواهید که با یک شرکت یا ارگانی کار کنید و طراحی سایتتان را به آنها بسپارید هزینه هایتان بالاتر میرود و بسته به نوع سایت و شرکتی که با آن میخاهید کار کنید هزینه هایتان متغییر است. این هزینه از ۲و نیم میلیون تومان شروع میشود و تا ۲۰۰ یا حتی ۳۰۰ میلیون تومان هم میرسد. به اصطلاح هر قدر که پول بدهید آش میخورید.

در بعضی مواقع شرکتی که با آن قرار داد میبندید تا کار هایتان را انجام دهد، بعد از اینکه سایت شما طراحی شد برای یک مدتی به شما بابت سایتتان پشتیبانی ارائه میدهد. در برخی مواقع نیز بابت اینکار به صورت ماهانه از شما هزینه ای دریافت میشود و در مقابل، آنها وظیفه دارند تا سایتتان را طبق قرارداد تان به روز کنند و مقاله و ویدئو های شما را روی سایتتان آپلود کنند.

کسانی که طراحی سایت ارزان انجام میدهند ممکن است سایتی با کیفیت خوبی را برای شما طراحی نکنند.

سایت های سایت ساز:

سایت هایی مثل وبزی و پرتال وجود دارند که مانند CMS ها عمل میکنند و به شما کمک میکنند که سایتتان را خودتان در این سایت ها بسازید و روی یک هاست و دامنه در اینترنت بالا بیاورید.

با وجود این سایت ساز ها، مهم نیست که چقدر در زمینه وب تجربه دارید. تازه کار هستید یا با تجربه. در هر سطحی که هستید، هر سوالی که داشتید را پاسخ میدهند و شما را کمک میکنند که یک سایت با ظاهری زیبا و طبق سلیقه خودتان بالا بیاورید.

شروع به کار کردن با این سایت ها رایگان است ولی در ادامه شما باید بابت این امر هزینه پرداخت کنید.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که سایت ساز ها طراحی UI اختصاصی ندارند و از قبل یک قالب آماده را برای شما طراحی میکنند.

طراحی سایت ارزان:

شما برای اینکه کسب وکار تان را در اینترنت نیز بتوانید گسترش دهید و مشتری جذب کنید نیاز دارید که یک روی اینترنت یک وبسایت داشته باشید و داشتن سایت نیز یک سرمایه گذاری است.

شما باید به گونه ای سرمایه گذاری کنید که نتیجه مورد نظرتان را به شما بدهد. اینگونه نباشد که شما مبلغی را بابت این کار در نظر بگیرید که به نتیجه نرسید. در این صورت شما هم پولتان را دور ریخته اید و هم نسبت به آن موضوع که میتواند سکوی پرشی برای شما باشد دلسرد میشوید و دیگر هیچ وقت به سمت آن نمی روید.

سایت های ارزان همچین کاری را با ذهن شما انجام میدهند. یعنی نتیجه دلخواه را به شما نمی دهند و شما را نسبت به آن موضوع سرد میکنند. سایت های ارزان سرعت خیلی خوبی ندارند و هر لحظه ممکن است هک شود و از دسترس شما خارج شود.

پس از شما خواهش میکنیم که به هیچ وجه برای کسب وکارتان که از اهمییت بالایی برخوردار است سراغ این سایت ها نروید. 

چرا که ممکن است حتی کسب وکارتان به خطر بیفتد و اطلاعاتی از مشتریان دارید را از دست بدهید و چه چیزی از این بدتر میتواند باشد که مشتریان شما نسبت به شما بی اعتماد شوند و دیگر از خدمات شما استفاده نکنند.

با ترنانت بهترین بودن را تجربه کنید...

پلن های طراحی سایت

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 3 میلیون تومان

✅ دامنه ir.
✅ هاست 1 گیگ 
✅ تعداد صفحات: صفحه ی اصلی
✅ بارگذاری محصول
✅بدون پشتیبانی

پلن استاندارد

شروع قیمت از 8 میلیون تومان

✅ دامنه com .ir.
✅ هاست 2 گیگ 
✅ تعداد صفحات: تا 6 صفحه
✅ بارگذاری محصول
✅ پشتیبانی 1 ماهه

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 15 میلیون تومان

✅ دامنه com .ir.
✅ هاست 5 گیگ 
✅ تعداد صفحات: تا 15 صفحه
✅ بارگذاری محصول
✅ پشتیبانی 3 ماهه

پلن VIP

شروع قیمت از 28 میلیون تومان

✅ دامنه com .ir.
✅ هاست 10 گیگ 
✅ تعداد صفحات: تا 30 صفحه
✅ بارگذاری محصول
✅ پشتیبانی 6 ماهه

معایب سایت های سایت ساز:

سایت ساز ها به گونه ای عمل میکنند که فقط شما میتوانید از امکاناتی که آنها در اختیار شما قرار میدهند استفاده کنید و کسی به جز خود تیم سایت آن را توسعه نمی دهد. به عنوان مثال افزونه های زیادی برای وردپرس ارائه شده که هر امکاناتی که بخواهیم را در اختیار ما میگذارند ولی سایت ساز ها اینگونه نیستند. این موضوع باعث میشود که شما در طراحی وب سایتتان محدود شوید و فقط میتوانید از امکاناتی که سایت ساز در اختار شما قرار داده است استفاده کنید.

عیب دیگر سایت ساز ها این است که شما به طور کامل به اطلاعات وب سایتتان دسترسی ندارید یعنی سرور تان را باید روی هاست سایت ساز ها بالا بیاورید و شما توانایی این را ندارید که سایتتان را روی یک هاست شخصی بالا بیاورید. ولی سایت ساز هایی که از سیستم وردپرس پشتیبانی میکنند به شما این قابلیت را میدهند که سایتتان را روی یک هاست شخصی بالا بیاورید و به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشید.

سئوی سایت ارزان:

سئوی سایت از کار های واجب است که بعد از طراحی و بالا آمدن آن روی اینترنت باید انجام شود تا بازید هایی که از سایت صورت میگیرد بیشتر و بیشتر شود و ما بهره بیشتری بتوانیم از سایتمان ببریم. 

سئوی سایت های ارزان با چالش روبه رو میشود زیرا استاندارد های لازم در آن رعایت نشده است و تگ هایی که در ساختار آن استفاده شده ممکن است در جای اصلی خود مورد استفاده قرار نگیرد و این کار باعث میشود موتور های جستجو المان های سایت را به خوبی شناسایی نکنند و هرچه برای سئوی سایتتان تلاش کنید فایده ای برای شما ندارد و رتبه سایتتان آنجور که باید تغییر کند، تغییر نمیکند.

مشکل این سایت ها ریشه ای است و کلا برای طراحی سایت از چنین راه هایی نباید استفاده کنیم چون مشکل این سایت ها حل شدنی نیست و کار مان را به خطر می اندازد.

سئوی سایت ارزان نیز مانند طراحی سایت ارزان ممکن است از کیفیت خوبی بر خوردار نباشد زیرا یک فرد حرفه ای در زمینه خدمات سئو هزینه کار خود را پایین نمی آورد.

برای طراحی سایت چه کار کنیم؟

بعد از اینکه مقاله را خواندیم، سوال پیش می آید که برای طراحی سایتمان چه راهی را در پیش بگیریم؟ ما که تازه کار هستیم چگونه میتوانیم بفهمیم یک شرکت برای طراحی سایت ما مناسب است یا نه؟

شما برای طراحی سایت باید سراغ شرکت هایی بروید که به کار خودشان ایمان دارند و به شما تعهد سفت و سخت می دهند و خیال شما را از بابت طراحی سایت راحت میکنند. با مشاهده رزومه آنها و نمونه کار هایشان سوال خودتان را میتوانید پاسخ دهید که آیا این همان شرکتی است که می تواند نیاز من را بر طرف کند یا نه؟

در این مقاله سعی کریم مزایا و معایب طراحی سایت ارزان را برای شما لیست کنیم اگر شما نیز تجربه ای از این طراحی سایت ارزان داشتید میتوانید در قسمت نظرات این پست با ما در میان بگذارید. 

برای اینکه بتوانید در امر طراحی سایت بهترین عملکرد را داشته باشید بهتر است به فکر طراحی اپلیکیشن نیز باشید.