طراحی سایت صنعتی- آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

فهرست مطالب

طراحی سایت صنعتی، ورود شگفت انگیز محصولات به اینترنت

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی، مجموعه های صنعتی را نیز به درون اینترنت کشانده و چه چیزی از این بهتر میتواند باشد که در یک جایی که تعداد خیلی زیادی از افراد در حال فعالیت هستند، حضور داشته باشیم و محصولاتمان را به آنها ارائه کنیم؟

در این مقاله از سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت قصد داریم تا شمارا کامل با طراحی سایت صنعتی آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

اینترنت فضایی را برای همگان فراهم کرده که خیلی راحت بتوانند روی آن یک سایت بالا بیاورند و بتوانند تجارتشان را خیلی گسترده تر ادامه دهند. جهان امروز با سرعت بسیار زیادی به سوی اینترنتی شدن پیش میرود و اینکه هر کسب و کار کوچکی امروز برای خود یک سایت دارد این را اثبات میکند که چقدر داشتن یک وب سایت میتواند در موفقیت یک برند تاثیر گذار باشد؛ گروه های بزرگ صنعتی که جای خود دارند.

برای کارگاه یا کار خانه ی تان یک سایت بسازید و تمامی خدمات و محوصلاتی را که ارائه میدهید را درون آن قرار دهید مطمئن باشید که با یک مدیریت درست مشتریان از سراسر ایران و حتی جهان به سمت شما می آیند دوست دارند که محصولتان را خرید کنند.

سایت صنعتی چیست؟

سایت صنعتی، سایتی است که یک گروه صنعتی یا یک کار گاه صنعتی برای خود، روی اینترنت بالا می آورد و درون آن هم متواند کار خانه و برندش را معرفی کند و هم میتواند محصولات و خدماتش را درون سایت به مشتریان عرضه کند.

داشتن سایت برای برند های تجاری یک مزیت و یک امتیاز محسوب میشود و از طرفی با داشتن یک وب سایت میتوانند درون اینترنت که پتانسیل خیلی بالایی دارد فعالیت داشته باشند و کار خود را گسترش دهند و با رقیبانشان هم ارتباط داشته باشند.

گروه های صنعتی بزرگ مثل تویوتا و بنز را در نظر بگیرید. اگر آنها بخواهند فقط سفارشاتشان را به شکل سنتی و قدیمی ثبت کنند، خب باید انرژی خیلی زیادی بگذارند و نیروی کار خیلی زیادی را استخدام کنند تا فقط بتوانند سفارشاتشان را ثبت کنند و بدین گونه کارشان خیلی محدود تر می شود و حتی شاید این غیر ممکن باشد. ولی فقط داشتن یک سایت میتواند تمام این کار ها را خودکار انجام دهد.

طراحی سایت صنعتی برای صاحبان کسب و کار هزینه چندانی ندارد ولی میتواند یک اهرم خیلی کار آمد در پیش بردن کار ها باشد و یک عاملی باشد که راه چندین ساله را در مدت زمان خیلی کمتر طی کنند.

طراحی سایت صنعتی چگونه است؟

طراحی سایت صنعتی به گونه ای اجرا میشود که تمامی وجهه های یک گروه صنعتی را به نمایش گذاشته شود و این امر باید به شکلی انجام شود که وقتی کاربری وارد سایت شد متوجه شود وارد سایت یک گروه صنعتی حرفه ای شده که میتواند نیاز های مشتریانش را به بهترین شکل ممکن برطرف کند. یعنی طراحی سایت صنعتی باید به گونه ای باشد که رابط کاربری مناسب و راحتی داشته باشد که کاربران سایت بتوانند خیلی راحت از امکانات سایت حداکثر استفاده را ببرند.

از آنجایی که مشتریان گروه های صنعتی از سرار کشورمان هستند و حتی ممکن است که مشتریانی خارج از کشور نیز داشته باشد و این سطح، سطح بسیار رقابتی است، سایت باید از سرعت و امنیت بسیار بالایی برخوردار باشد تا هم مشتریان معطل لود شدن سایت نشوند و هم در برابر حمله ی هکر ها محافظت بشود و از دسترس خارج نشود.

خب حال که ما تمام استاندارد های مربوط به طراحی سایت صنعتی را رعایت کرده ایم و طراحی سایت صنعتی را انجام داده ایم و سایت بر روی یک هاست و دامنه پر سرعت بالا آمد نوبت به سئو کردن سایت میرسد.

سئو کردن سایت یک فرایند زمان بر است و ممکن است سئوی یک سایت چندین سال زمان ببرد. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که چرا سایت نیاز به خدمات سئو دارد و چرا این همه هزینه صرف سئو کردن سایت میشود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر سایت شما در دسترس و دیدرس کاربران اینترنت قرار نگیرد، اصولا سایت ما ول معطل است و هیچ گونه بهره ای به ما نمی رساند. برای همین هزینه اصلی صرف سئو کردن سایت میشود که فرایند طولانی دارد.

بهترین روش برای سئو کردن سایت، بروز نگه داشتن آن است. یعنی ما هر روز درون سایت مطالب جدید و بروز بارگذاری کنیم.

با ترنانت بهترین بودن را تجربه کنید...

پلن های طراحی سایت

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 3 میلیون تومان

✅ دامنه ir.
✅ هاست 1 گیگ 
✅ تعداد صفحات: صفحه ی اصلی
✅ بارگذاری محصول
✅بدون پشتیبانی

پلن استاندارد

شروع قیمت از 8 میلیون تومان

✅ دامنه com .ir.
✅ هاست 2 گیگ 
✅ تعداد صفحات: تا 6 صفحه
✅ بارگذاری محصول
✅ پشتیبانی 1 ماهه

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 15 میلیون تومان

✅ دامنه com .ir.
✅ هاست 5 گیگ 
✅ تعداد صفحات: تا 15 صفحه
✅ بارگذاری محصول
✅ پشتیبانی 3 ماهه

پلن VIP

شروع قیمت از 28 میلیون تومان

✅ دامنه com .ir.
✅ هاست 10 گیگ 
✅ تعداد صفحات: تا 30 صفحه
✅ بارگذاری محصول
✅ پشتیبانی 6 ماهه

طراحی سایت صنعتی هماهنگ با موبایل

طراحی سایت صنعتی که روی دستگاه های مختلف تنظیم نشود، در واقع به هیچ دردی نمی خورد. از آنجایی که درصد افرادی که با موبایل وارد اینترنت میشوند بیشتر از افرادی است که با تجهیزاتی مثل لپ تاپ و کامپیوتر وارد اینترنت میشوند، سایت صنعتی که روی اینترنت بالا می آید باید روی همه ی تجهیزات الکترونیکی تنظیم شود و ابعاد و اندازه ها هماهنگ گردد.

از آنجایی که برنامه نویسی سایت ها با کامپیوتر ها و لپ تاپ ها انجام میشود و نسخه اولیه سایت مخصوص این دستگاه های الکترونیکی است، لازم است سایت با ابعاد و اندازه دیگر دستگاه ها مثل موبایل و تبلت نیز هماهنگ شود تا یک سایت کامل و بدون هیچ عیب و ایرادی باشد.

هماهنگ سازی سایت در موبایل و تبلت ( ریسپانسیو ) با دستورات زبان css امکان پذیر است. ما با این دستورات تنظیم میکنیم که هر بخش و المانی درون دستگاه های الکترونیکی مختلف با چه ابعاد و مشخصاتی ظاهر شود.

‌‌کلام پایانی

به قسمت پایانی این مقاله رسیده ایم و دوست داریم که چند کلمه ای را با خود شما صحبت کنیم. عزیزان ما در این مقاله سعی کردیم که اصول و راه و روش طراحی سایت صنعتی را به شما ارائه دهیم و سعی ما در محتوای این مقاله بدین شکل بود که، محتوایی کامل و جامع را در اختیار شما قرار دهیم و اگر فکر میکنید که هنوز ذهنتان گنگ است و مطالب را خوب درک نکرده اید و سوالاتی درون ذهنتان وجود دارد میتوانید در بخش نظرات آن را اعلام کنید و با ما در ارتباط باشید.

یک طراحی UI عالی و زیبا میتواند وبسایت شمارا با شیب بسیار تند به سمت پیشرفت ببرد.

مطمعن باشید تلاش ما در این جهت است که مقاله ها و محتوا های بروز و سطح بالایی را در اختیارتان قرار دهیم. اگر اولین بار است که از مقالات سایت ما استفاده میکنید و احساس میکنید که مقاله ما توانایی این را داشته که نیازتان را بر طرف کند، ما هر روز مقاله های جدید و با کیفیت بالایی را برایتان بارگذاری میکنیم پیشنهاد میکنیم به بخش مقالات سایت بروید و از مطالب مفیدی که برایتان بارگذاری کرده ایم استفاده کنید.