برنامه مدیریت اینستاگرام- ترنانت

فهرست مطالب

برنامه مدیریت اینستاگرام، 5 ابزار مدیریت حرفه ای

برنامه مدیریت اینستاگرام برای راحتی بیشتر:

برنامه مدیریت پیج اینستاگرام، یک اپلیکیشن است که اطلاعات مختلفی در مورد ورودی ها و بازخورد های فعالیت ما در اینستاگرام،  به ما ارائه میکند؛ که این امر باعث میشود ما بفهمیم که ترفند هایی که روی پیجمان اعمال کردیم تاثیر مثبت برای ما داشته یا منفی یا بی اثر بوده.

ولی در استفاده از این برنامه ها باید دقت لازم را داشته باشیم چرا که این برنامه ها اطلاعات پیج ما ( نام کاربری و رمز پیجمان ) را از ما میخواهند و اینستاگرام روی این موضوع حساسیت خیلی بالایی دارد و ممکن است که اینستاگرام پیجتان را ببند. البته برنامه هایی نیز وجود دارد که توسط خود اینستاگرام تایید شده و برای شما هیچگونه مشکلی را به وجود نمی آورد. 

کار هایی مثل تنظیم ساعت آپلود پست ها، اطلاعات هشتگ ها و…  را با این برنامه ها به راحتی میتوان به دست آورد و برای رشد بهتر پیجمان از آنها استفاده کنیم. علاوه بر این نکات شما باید حساسیت بسیار زیادی روی استایل پیج خود به خرج دهید. برای اینکه بتوانید بسیار عالی بدرخشید باید از یک متخصص طراحی UI کمک بگیرید

خود اینستاگرام نیز به صورت محدود یک سری اطلاعات را در اختیار ما قرار میدهد ولی بعضی از کار ها را نمی توانیم با خود اینستاگرام انجام دهیم. اینستاگرام اطلاعاتی مثل تعداد بازدید های پست، تعداد لایک ها، تعداد افرادی که توسط این پست ما رو فالو کرده اند و…  را به ما نشان میدهند؛ ولی این اطلاعات برای افرادی که کار حرفه ای انجام میدهند خیلی کم است و تمام نیاز هایشان را برآورده نمی کند به همین منظور به سمت برنامه مدیریت اینستاگرام میروند.

نرم افزار آنالیز اینستاگرام:

نرم افزار آنالیز اینستاگرام در خیلی از موضوعات به ما کمک میکند تا بفهمیم دور و برمان چه خبر است و رقبای ما چه کار هایی دارند انجام میدهند. در ادامه چند نرم افزار را برای آنلیز پیج های اینستاگرام به شما معرفی میکنیم تا به راحتی پیج های مدنظرتان را آنالیز کنید.

اینسایت اینستاگرام:

اینسایت اینستاگرام، یک ابزار رایگان است که ابزار پیش فرض خود اینستاگرام است و اطلاعات خوبی در مورد پست ها در اختیار مان قرار میدهد و برای آنالیز پیج، ابزار کار راه اندازی است. ابزار اینسایت اینستاگرام برای افرادی که پیجشان را تجاری کرده کرده اند در درسترس است.  برای کسانی که هنوز پیجشان معمولی است این ابزار غیر فعال است و برای استفاده از این ابزار باید ابتدا پیجشان را تجاری کنند. ابزار اینسایت اینستاگرام، اطلاعاتی مثل تعداد بازدید های پست، تعداد ورودی های فالوور از پست، میزان اشتراک گذاری و…  را در اختیار ما قرار میدهد.

افرادی که در استفاده از اینستاگرام ماهر شده اند، همین ابزار برایشان کافی است و صفر تا صد پیج را میتوانند آنالیز کنند.

نرم افزار آنالیزگرام:

نرم افزار آنالیزگرام که در کافه بازار هم وجود دارد و قابل دانلود است یک برنامه مدیریت اینستاگرام است. با این برنامه میتوانید پیج های خودتان و دیگران را آنالیز کنید و بفهمید در پیج ها چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

یکی از بهترین اطلاعاتی که میتوانید با استفاده از این نرم افزار بدست آورید تعداد فالوور فیک یک پیج است که با فهمیدن این موضوع میتوانید فعالیتتان را به گونه ای بکنید که از فالوور های فیک و تقلبی در امان باشید و باز خورد هایی که از طریق پست هایتان میگیرید، سیگنال های بهتری را به سمت پیجتان ارسال کند و پیجتان امتیاز خیلی بهتری را به خود بگیرد.

اطلاعات دیگری که شما میتوانید با استفاده از این نرم افزار دریابید، بهترین موقع برای آپلود پست هایتان است؛ یعنی این برنامه به شما میگوید چه ساعتی در روز و چه زمانی در هفته بهترین موقع و بهترین زمان برای آپلود چه نوع پستی است.

این برنامه مدیریت اینستاگرام، اطلاعات مفید خیلی زیادی را در اختیار شما قرار میدهد، حتی بیشتر از مواردی که در این قسمت بهش اشاره کردیم.

در ضمن، این نرم افزار برای آنالیز کردن پیجی که قصد دارید در آن تبلیغ کنید نیز خیلی کار آمد است.

نکته:  این نرم افزار اطلاعات پیجتان را از شما درخواست نمی کند و شما با خیال راحت میتوانید از این نرم افزار استفاده کنید.

پلن های مدیریتی آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت را میتوانید در زیر همین مقاله مشاهده کنید.

با پلن های ترنانت بهترین بودن را تجربه کنید.

پلن های مدیریت اینستاگرام

خدمات پیچ اینستاگرام- ترنانت

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 2 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 8
✅تعداد استوری: 30
✅ ادمین اختصاصی

مدیریت پیج اینستاگرام- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

پلن استاندارد

شروع قیمت از 5 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 12
✅تعداد استوری: 60
✅ ادمین اختصاصی

خدمات مدیریت پیچ اینستاگرام- دیجیتال مارکتینگ ترنا نت

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 8 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 20
✅تعداد استوری: 100
✅ ادمین اختصاصی

پلن VIP

شروع قیمت از 15 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 30
✅تعداد استوری: 300
✅ ادمین اختصاصی

بهترین نرم افزار مدیریت اینستاگرام- ترنانت

نرم افزار فالوور آنالیزر اینستاگرام:

نرم افزار فالوور آنالیزر اینستاگرام یکی دیگر از برنامه مدیریت اینستاگرام است. این نرم افزار، فالوور های یک پیج را مورد بررسی قرار میدهد. با این نرم افزار می توانید بفمید چه کسانی بیشترین بازدید را از پروفایل پیج شما دارند و شما را لایک میکنند و برایتان کامنت میزارند.

میزیت بعدی این برنامه مدیریت اینستاگرام این است که شما توانایی این را دارید که همزمان چندین پیج را آنالیز و مدیریت کنید.

برنامه مدیریت اینستاگرام ios:

برنامه مدیریت اینستاگرام ios، طراحی اپلیکیشن هایی تحت سیستم عامل ios هستند که هدف استفاده از آنها مدیریت کردن پیج اینستاگرام و رشد پیج است.

از آنجایی که اینستاگرام چه در سیستم عامل اندروید و چه در سیستم عامل ios قابلیت های محدودی به ما میدهد، یک سری برنامه مدیریت اینستاگرام به کمک ما می آیند و قابلیت های بیشتری برای مدیریت کردن پیج اینستاگراممان به ما میدهند.

نرم افزار فالوورز:

نرم افزار فالوورز امکان مدیریت کردن فالوور هایتان در اینستاگرام را به شما میدهد. با این نرم افزار شما توانایی آن را دارید تا آمار کسانی که شما را فالو کرده اند و تعداد کسانی که شما را آنفالو کرده اند را متوجه شوید. حتی کسانی که شما را بلاک کرده اند را نیز میتوانید شناسایی کنید. مزیت دیگر این برنامه مدیریت اینستاگرام این است که شما نتیجه و ثمره پست هایتان را هم میتوانید مشاهده کنید. استفاده از این نرم افزار رایگان نیست و نیاز دارد تا پرداخت درون برنامه ای داشته باشید.

نرم افزار فالوورز ترکر پرو:

نرم افزار فالوورز ترکر پرو،  یک برنامه مدیریت اینستاگرام تحت ios است و یک برنامه آنفالویاب است که شما میتوانید آن را از اپ استور یا سیب اپ، روی تلفن همراهتان نصب کنید.

این نرم افزار قابلیت مدیریت فالوور ها را به شما میدهد. یعنی شما توانایی این را دارید تا بفمید چه کسانی شما را فالو کرده اند، آنفالو کرده اند و توسط چه کسانی بلاک شده اید. در ضمن شما در این نرم افزار میتوانید چندین پیج را هم زمان مدیریت کنید.

چرا برنامه مدیریت اینستاگرام:

از آنجایی که اینستاگرام به ما دسترسی ها و اطلاعات محدودی می دهد، ما نیاز داریم تا برای امکانات بیشتر از این برنامه ها استفاده کنیم. البته در این رابطه موضوعی مطرح است و آن این است که، اینستاگرام روی برخی از این نرم افزار ها حساس است. حساسیت اینستاگرام هم به این دلیل است که شما باید اطلاعات پیجتان را به این نرم افزار ها بدهید و سر همین موضوع ممکن است که پیج شما غیر فعال و از دستتان خارج بشود. البته نرم افزار هایی نیز هستند که توسط اینستاگرام تایید شده اند و شما میتوانید از آنها استفاده کنید.