صفر تا صد مدیریت اینستاگرام- آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

فهرست مطالب

صفر تا صد مدیریت اینستاگرام، 5 ترفند حرفه ای

صفر تا صد مدیریت اینستاگرام

در این مقاله میخواهیم باهم صفر تا صد مدیریت اینستاگرام را بررسی کنیم. اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی مشابه دیگر شبکه های اجتماعی مثل یوتیوب، توییتر، فیسبوک و از این قبیل برنامه هاست با این تفاوت که امروزه توجه خیلی بیشتری به آن شده است و دیگه کمتر کسی را میتوانید پیدا کنید که اکانت اینستاگرام نداشته باشد و در آن فعالیت نکند.

 هرکسی با هدف خاصی در اینستاگرام فعالیت میکند، یکی صرفا فقط به دنبال وقت گذرانی در آن است، یکی به دنبال شهرت است و یکی صرفا به دنبال در آمد زایی یا رونق دادن کسب و کار خود است.

 اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم همه به گونه ایی به دنبال، دنبال کننده ها یا همان جذب فالوور هستند و خب با مدیریت اکانت اینستاگرام خود شما میتوانید به هر یک از اهداف خود برسید. کسانی بوده اند که ساعت ها وقت گذاشتند، تولید محتوا کردند، فعالیت کردند و انرژی گذاشتند ولی بازم به نتیجه دلخواهشان نرسیدند و خب هدف اصلی ما در مقاله صفر تا صد مدیریت اینستاگرام این است که در کمترین زمان به شما موثر ترین راه های پیشرفت در این پلتفرم موفق را بیاموزیم.

با آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت بهترین بودن را تجربه کنید.

مدیریت حرفه ایی اینستاگرام

یک کار کاملا فول تایم است و تعرفه های در آمد آن هم بسیار چشمگیر هستند که برای هرکسی که مهارت های آن را داشته باشد در هرجایی فقط با داشتن یک گوشی همراه امکان پذیر است. کسانی را که به کار مدیریت پیج های ایستاگرامی می پردازند را اصطلاحا ادمین می نامند.

 یکی از سوالات متداول در مورد مدیریت پیج اینستاگرام این است که ایا میتوان برای این کار از رباط ادمین استفاده کرد؟ که متاسفانه جواب این سوال منفی است زیرا که اینستاگرام این کار را ممنوع کرده و خب به صورت کلی اگر بخواهیم بگوییم یک ادمین زنده، میتواند نقش خیلی موثر تری داشته باشد و نتیجه ی خیلی مطلوب تری را برای پیج ما رقم بزند و خب یکی دیگر از امکانات جالب اینستاگرام این است که شما میتوانید بیش از یک ادمین برای پیج خود داشته باشید، حال این کار میتواند به منظور فعالیت بیشتر پیج باشد یا صرفا برای تقسیم وظایف بین ادمین ها.

مهارت های یک ادمین اینستاگرام

درسته که هرکسی میتواند یک ادمین اینستاگرام باشد ولی برای اینکه کسی بخواهد یک ادمین موفق باشد حداقل مهارت هایی لازم است که میخواهیم چند نمونه اصلی آن ها را اینجا بیان کنیم.

 • تسلط کامل به اینستاگرام : یک ادمین در قدم اول باید مهارت کامل و بروز در کار کردن با برنامه اینستاگرام را داشته باشد یا به زبان ساده تر باید صفر تا صد اینستاگرام را بداند تا بتواند از همه جنبه های این برنامه بهره ببرد. به عنوان مثال استوری ها : که یک نوع پست موقت روزانه است که یکی از شاخه های مهم فعالیت اینستاگرام است یا بخش اینستاگرام لایو و IGTV ها که هرکدام فرصت های بسیاری را برای فعالیت حرفه ایی فراهم میکنند.
 • تسلط بر برنامه های مکمل : مهارت داشتن در برنامه های گرافیکی از قبیل illustrator و photoshop یکی از مهارت های کلیدی است زیرا با کمک گرفتن از این برنامه ها یک ادمین میتواند پست ها، استوری ها و  محتواهای خیلی جذاب تر و حرفه ایی تری را درست کند.
 • مهارت های نوشتار و ارتباط با مخاطب و تجزیه و تحلیل : یک ادمین حرفه ایی باید از قدرت بیان و نوشتاری قوی بهره مند باشد تا بتواند با مخاطب های مشخص خود ارتباط درستی برقرار کند تا بتواند متناسب با سلیقه ان ها فعالیت کند و خب ادمینی که بتواند به درستی خواسته مخاطبین خود را درک کند در نتیجه مخاطبین بیشتر و راضی تری خواهد داشت.
 • مهارت مدیریت زمان و برنامه ریزی : ادمینی که بتواند زمانبندی مناسبی داشته باشد و به گونه ایی برنامه ریزی کند که پست ها و استوری های خود و به طور کلی فعالیت خودش را در ساعاتی که مخاطبینش انلاین هستند انجام دهد و بتواند این برنامه را منظم دنبال کند میتواند پیج موفقی را داشته باشد.

وظایف ادمین اینستاگرام

هر ادمین باید یک سری فعالیت به خصوص را انجام دهد تا بتواند اسم خودش را یک ادمین حرفه ایی بگذارد و ما میخواهیم چند مورد اصلی از ان ها را برای شما بیان کنیم.

 • امنیت پیج : یک ادمین هدفمند در قدم اول باید بتواند امنیت پیج خودش را فراهم کند که این کار هم چندان کار پیچیده ایی نیست فقط لازم است یک رمز قوی برای پیج گذاشته باشید، شماره بک اپ و یک ایمیل معتبر برای پیج.
 • تولید و انتشار محتوا : مدیریت اصولی یک پیج به گونه ایی است که باید به طور منظم متناسب با محتوای پیج خود فعالیت کند. یک محتوای خوب میتواند یک شبه برای پیج شما صد ها فالوور جذب کند.
 • جوابگویی : یک ادمین موفق همواره باید در بخش کامنت ها و دایرکت با مخاطبینش در ارتباط باشد، به طوری که مخاطب حس کند این پیج همیشه برای او حاظر است و وقت میگذارد.
 • مدیریت پیج اینستاگرام

با پلن های ترنانت بهترین بودن را تجربه کنید.

پلن های مدیریت اینستاگرام

خدمات پیچ اینستاگرام- ترنانت

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 2 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 8
✅تعداد استوری: 30
✅ ادمین اختصاصی

مدیریت پیج اینستاگرام- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

پلن استاندارد

شروع قیمت از 5 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 12
✅تعداد استوری: 60
✅ ادمین اختصاصی

خدمات مدیریت پیچ اینستاگرام- دیجیتال مارکتینگ ترنا نت

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 8 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 20
✅تعداد استوری: 100
✅ ادمین اختصاصی

پلن VIP

شروع قیمت از 15 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 30
✅تعداد استوری: 300
✅ ادمین اختصاصی

 • بررسی رقیب ها : بررسی کردن پیج های رقیب و در نظر داشتنشان همواره میتواند به پیشرفت پیج کمک کند زیرا که هم با ایجاد فضای رقابتی، همه را به فعالیت بیشتر ترغیب کند و هم روش های جدید را بشناسد و به گونه ایی چیزی از بقیه کم نداشته باشد.
 • جذب فالوور : اصلی ترین وظیفه هر ادمین این است که همواره بتواند بع طور منظم مخاطبین و فالوورای جدید برای پیج خودش بیاورد که خب این بستگی به فعالیت و مهارت ان ادمین دارد.
 • نوشتن کپشن : اگر پست های شما شما توضیحات خوبی داشته باشد می تواند مخاطبین خود را خیلی راحت تر درگیر محتوای پیج خود کند.
 • حذف حاشیه : همواره باید حاشیه پیج را از بین ببرد و کامنت ها یا نظراتی نامناسب را حذف کند، این به این معنا نیست که همه ی کامنت هایی که انتقادی کردند را حظف کنیم بلکه فقط نظراتی را که نامناسب یا دارای حاشیه نامناسب هستند.
 • به طور کلی امروزه اینستاگرام یکی از راه های در امد زایی خیلی خوب است و کسانی هستند که فقط با تبلیغ کردن در پیجشون، پول هنگفتی به جیب میزنند و خب ما تلاش کردیم صفر تا صد مدیریت اینستاگرام را برایتان توضیح دهیم، امیدوارم که بتوانید کسب و کار خود را رونق دهید و پیج خود را به یک پیج مطرح تبدیل کنید.
 • آشنا بودن با مبانی مدیریت شبکه های اجتماعی