پیج اینستاگرام چیست- ترنانت

فهرست مطالب

پیج اینستاگرام چیست، حرفه ای بدرخشیم

پیج اینستاگرام چیست؟

 پیج اینستاگرام همان فضایی است که شما در آن محتوای خود را بصورت ویدئو و تصویر، به اشتراک می گذارید یا ویدئوها و تصاویر دیگر کاربران را مشاهده می کنید. می توانید پست های دیگران را لایک کرده، برای آنها در قسمت کامنت، نظرات خود را بنویسید. امروزه در سراسر جهان کاربران زیادی جذب این شبکه اجتماعی محبوب شده‌اند و به هر طریقی دراین برنامه  فعالیت دارند، برخی به عنوان فضایی پولساز ازآن استفاده می‌کنند و برخی دیگر جهت سرگرمی. کاربرانی که از این برنامه  استفاده می‌کنند از قشر های مختلفی مثل افراد عادی ، صاحبان کسب و کار و حتی افراد مشهور هستند. این گستردگی مخاطبین باعث شده تا اینستاگرام امکانات بیشتر و کاربردی تری را در طی به‌روزرسانی‌های پیاپی در اختیار آنها بگذارد.

اساسی ترین عوامل داشتن یک پیج بسیار خوب در اینستاگرام داشتن دانش مدیریت پیج اینستاگرام بسیار لازم است. علاوه براین موضوع عواملی دیگر نیز بسیار مهم اند مانند خدمات سئو خود، طراحی UI پیج اینستاگرام، تبلیغات اصولی پیج، طراحی گرافیک کلیپ های ساخته شده، شاید نگران شده باشید که اگر این حرفه هارا بلد نباشیم چه کنیم؟ نگران نباشید مجموعه آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت با سابقه بسیار زیاد و درخشان متواند تمام اصول درست مدیریتی را براش شما انجام دهد+ بهترین کیفیت.

با پلن های ترنانت بهترین بودن را تجربه کنید.

پلن های مدیریت اینستاگرام

خدمات پیچ اینستاگرام- ترنانت

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 2 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 8
✅تعداد استوری: 30
✅ ادمین اختصاصی

مدیریت پیج اینستاگرام- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

پلن استاندارد

شروع قیمت از 5 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 12
✅تعداد استوری: 60
✅ ادمین اختصاصی

خدمات مدیریت پیچ اینستاگرام- دیجیتال مارکتینگ ترنا نت

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 8 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 20
✅تعداد استوری: 100
✅ ادمین اختصاصی

پلن VIP

شروع قیمت از 15 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 30
✅تعداد استوری: 300
✅ ادمین اختصاصی

آیا می دانید انواع مختلفی از پیج اینستاگرام برای انتخاب هست؟

اینستاگرام برای کاربران خود،قابلیت استفاده از سه دسته اکانت مختلف را به وجود آورده که علاوه بر اشتراکاتی که بین همه آنها وجود دارد، هر کدام امکانات متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می دهند، تا با توجه به فعالیتی که می خواهند انجام دهند، می توانند یکی از این سه دسته را انتخاب و استفاده کنند. این سه دسته عبارتند از: اکانت شخصی ،اکانت کریتورو اکانت بیزنسی.

نکاتی که باید درباره دسته بندی اکانتها بدانید.

اکانت شخصی: صرفاً برای کسانی کاربرد دارد که به دنبال یک تفریح و سرگرمی برای گذراندن اوقات فراغت هستند،تا برخی اتفاقات و علایق خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارند. 

 

 مزایای اکانت شخصی

 

 کاربرانی که از این دسته استفاده می کنند می توانند پیج اینستاگرام خود را خصوصی کنند تا فقط عده خاصی اجازه بازدید از محتوای پیج اینستاگرام آنها داشته باشند، و یا به صورت اکانت عمومی باشد که افراد زیادی می توانند از آن بازدید کنند و از این طریق دوستان زیادی پیدا کنند.

 

معایب اکانت شخصی

 

 در این دسته از اکانت ها، هیچ آماری از پیج اینستاگرام در اختیار شما قرار نمی گیرد، نمی توانید اطلاعات تماس خود را مانند ایمیل و شماره تلفن برای ارتباط با کاربران در آن قرار دهید. در ضمن اینستاگرام API  خود را برای اکانت های شخصی بسته است، به همین دلیل امکان استفاده از آن روی حساب های شخصی دیگر وجود ندارد

2)اکانت کریتور

جدیدترین نوع اکانت اینستاگرام که مناسب برای افراد مشهور مثل (ورزشکاران ، بازیگران و…)، اینفلوئنسر ها، بلاگر ها و تولیدکنندگان محتوا است. این اکانت یک سطح بالاتر از اکانت شخصی و یک سطح پایین تراز اکانت بیزینس است. زیرا مخاطبین این دسته  نه جزء کاربران معمولی محسوب می شوند و نه صفحه آنها مربوط به کسب و کار است، بلکه اکانت آنها عملکرد بینابینی دارد.

 

مزایای اکانت کریتور

 

 این اکانت علاوه برداشتن امکانات پایه پیج اینستاگرام، شما قادر خواهید بود، اطلاعات تماس خود را برای پروفایلتان شخصی کرده و پیام های خود را فیلتر کنید. این امکان به شما اجازه می دهد که پیام های مهم را از ایمیل های طرفداران یا مطالب اسپم جدا کنیم.

  آمار دقیق صفحه از قبیل تعداد ویوهای پست، تعداد بازدید کننده ها، تعداد کسانی که پستتان را سیو کردند و…، به شما می دهد.

 دراکانت کریتوربرای نحوه نمایش صفحه به کاربران انعطاف پذیری وجود دارد، می توان صفحه را شبیه یک صفحه شخصی به کاربران نمایش داد. در عین حال دسته بندی صفحه خود، اطلاعات تماس و راه های ارتباطی خود را در آن گنجاند.

 همچنین می توان پاسخ های آماده و سریعی را تهیه کرد، به این ترتیب سرعت پاسخگویی به دایرکت ها افزایش خواهد یافت. 

 در صورتی که صفحه شما ده هزار نفر دنبال کننده داشته باشد می توانید در استوری خود لینک قرار دهید.

اگر کسب و کارتان در عرصه تولید محتوا است، می توانید از این اکانت استفاده کنید زیرا چرا که پیج بیزینس محسوب نمی شود ولی می توانید آمار دقیق پیج خود را داشته باشید

معایب اکانت کریتور

 

 اکانت کریتور یک اکانت عمومی است و نمی توان آنرا خصوصی کرد. شما می توانید پیج اینستاگرام خود را به فقط یک صفحه فیسبوک متصل کنید

3)اکانت بیزینسی

همانطور که از نام این اکانت مشخص است. بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که دارای کسب و کارها، برندها هستند و درعرصه دیجیتال مارکتینگ کار می کنند. داشتن اکانت بیزینسی باعث می‌شود شما حرفه ای تر و قابل اعتماد تر به نظر برسید.

 

مزایای اکانت بیزینس

 

 در این نوع حساب با تکمیل مشخصات و دسته بندی هایی که در اختیار شما قرار دارد می توانید نوع کسب و کارتان را انتخاب نمایید، انتخاب درست نوع کسب و کار باعث می‌شود که وارد اکسپلور شویم که اینستاگرام دارد وقتی مخاطبین هدف به موضوع صفحه ما علاقه مندی نشان دهند و یا جستجو کنند، پیج اینستاگرام شما برای آنها نشان داده می شود که در آخر منجر به افزایش تعداد دنبال کنندگان شما می شود.

 قابلیت دیگر این نوع از اکانت ها دسترسی به آمارها وآنالیزهای حسابتان، محتوایی که تولید کرده اید، فعالیت‌ها و مخاطبانتان است. 

 همینطور شما می توانید مجموعه از پاسخ های سریع آماده کنید واز این طریق پاسخگویی به دایرکت های خود را سرعت ببخشید.

در صورت داشتن بیشتر از ده هزار فالوور می توانید در استوری خود لینک قرار دهید.

 

معایب اکانت بیزینس

 

 نکته ای که در اینجا باید به آن توجه شود این است که همانند اکانت کریتور در اکانت بیزینسی نیزهم نباید اکانت ما خصوصی باشد. در ضمن فقط می تواند یک صفحه فیسبوک متصل شود

اکانت بیزینس- ترنانت

اکانت بیزینس بهتراست یا کریتور

 اینستا گرام امکاناتی جهت تبلیغ در پیج های بیزینس قرار داده که با پرداخت هرینه آن می توانید، خدمات یا محطولات خود را تبلیغ کنید.

 ولی اگر تبلیغات شما دست پیج های دیگر یا اینفلوئنسرها است دیگر احتیاجی به پیج بیزینسی نخواهید داشت می توانید

به جای اکانت بزینس از پیج کریتور استفاده کنید.

  این را نیز باید در نظر بگیرید؛ در پیج اینستاگرام، پیج های کریتور کمترین هزینه جهت تبلیغات پرداخت می کنند ودقت بیشتری بر روی جمعیت مخاطب هدف، بهترین زمان ارسال محتوا و دیگر معیارهای پیج اینستاگرام می گذارند.

 تفاوت دیگری که می توان برای این دو اکانت به آن اشاره کرد، تفاوت دسترسی به آمار های  اکانت است. شما در اکانت بیزینس می توانید فالوها و انفالوهای خود را به صورت هفتگی مشاهده کنید اما در حساب کریتور، قادر هستید تعداد فالو و آنفالو های شما، روزانه نشان داده می شود. این امکان به شما این توانایی  را می دهد که تولید محتوای متناسب با نیاز دنبال کنندگان خود را با تحلیل های لازم ایجاد کنید. 

  سومین تفاوتی که بین اکانت های بیزینس و پیج های کریتور وجود دارد، این است که  در پیج های کریتو، شما می توانید به جای دسته بندی های تجاری، دسته بندی های دیگری از جمله بازیگر، هنرمند، ورزشکار، مربی آشپزی و … را داشته باشید و می توانید انتخاب کنید، آیا می خواهید یکی از این القاب در زیر نام شما ظاهر شود یا خیر. 

  اگر بخواهیم قضاوت کنیم، نمی توانیم بگویم که حساب بیرینسی بهتر است یا کریتور، زیرا هر یک از آنها دارای معایب و مزایای خاص خود هستند.

 البته نکته اساسی که وجود دارد این است که درایران، نمی توان از ویژگی مهم پیج اینستاگرام یعنی استفاده از تبلیغات پولی استفاده کرد. پس بهتراست، به جای پیج بیزینس از پیج های کریتور استفاده کنید

بهترین ایده ها برای شروع پیج اینستاگرام

 

ماجراجویی و سفر کردن

 

 یکی از بزرگترین صنایع دنیا صنعت گردشگری است .در این بین  افراد زیادی هستند که دوست دارند تجربیات خود را در باره ی سفرهایی که رفته اند به اشتراک بگذارند. ۶۰ درصد کسانی که به صورت مداوم به مسافرت می روند، تجربیات خود را در شبکه های اجتماعی همانند اینستاگرام به اشتراک می گذارند و ۴۰ درصد مشتریان صنعت توریست، برای انتخاب مقصد سفر خود  از پیشنهادات اینستاگرامی استفاده می کنند.

به عبارتی دیگر، پیج اینستاگرام بهشتی برای بلاگر های صنعت گردشگری است.

زیبایی و محصولات بهداشتی

 یکی دیگر از حوزه هایی که در اینستاگرام به شدت  بازارش داغ است صنعت زیبایی است چرا که کاربران زیادی هستند که به دنبال روش های مختلف ارایش لوازم آرایشی با کیفیت و به طور کلی محتوا هایی مربوط به این صنعت می گرددند. در این بین، پیج اینستاگرام یکی از بسترهایی است که با محتوای مبتنی بر تصویر، می‌تواند این نیاز را برطرف کند.

صنعت مد و فشن

 اینستاگرام، توانسته بازار وابسته به صنعت مد و فشن را گستر ده تر کند.

بسیاری از ایفلوئنسر ها در پیج اینستاگرام فارسی که بیشترین فالور ها راجذب کرده اند در این صنعت فعالیت می کنند.

همچنین بازار خرید پوشاک دراینستاگرام داغ است.

موسیقی، صنعتی محبوب

 در بین لیست افرادی که بیشترین تعداد فالوئر را در طول تاریخ اینستاگرام کسب کردند، نام سه خواننده دیده می‌شود! علاوه بر آن راه‌های زیادی برای افراد مشغول در این حوزه وجود دارد که بتوانند از طریق پیج اینستاگرام خود درآمدزایی داشته باشند. از آموزش و فروش ساز گرفته تا فروش بلیط کنسرت‌ها و جمع کردن طرفدارانی بیشتر است.

عکاسی

  یکی از حوزه‌های مهم تولید محتوا در اینستاگرام، عکاسی است.

ایده های زیادی برای تولید محتوا در زمینه عکاسی وجود دارد. می توانید با به اشتراک گذاشتن پروژه‌های مختلف خود در صفحه اینستاگرامتان هم مخاطب جذب کنید و هم پروژه‌های بعدیتان را از این فضا پیدا کنیدو یا آموزش هایی مثل ژست گرفتن جلوی دوربین، عکس برداری حیات وحش و… را داشته باشید. پیج اینستاگرام ،بدون شک مهمترین شبکه اجتماعی برای حوزه عکس است.

برای اینکه بتوانید در این حوزه اصولی بدرخشید نیاز دارید تا از یک شرکت حرفه ای خدمات عکاسی و فیلمبرداری دریافت کنید.

غذا

 غذا، یکی از مهم‌ترین عوامل در زندگی انسان که از پرطرفدارترین تفریحات زندگی در روزمره بسیاری از ماست و یک حوزه پرطرفدار در اینستاگرام.

 اینفلوئنسر های زیادی هستند که در صنعت غذا  فعالیت دارند. از رستوران‌ها و کافه‌های پرطرفدار که در این شبکه اجتماعی تولید محتوا می‌کنند تا آشپزهای حرفه‌ای در سراسر دنیا و تیسترها، همگی در این شبکه اجتماعی حضور دارند.

حیوانات خانگی و نگهداری از آنها

 صعنت حیوانات خانگی هم با رشد چنین صفحاتی در اینستاگرام، بزرگتر شده و از طرفی به نسبت اینفلوئنسرهای کمتری در این حوزه وجود دارند.

سلامتی و تناسب اندام

 افراد زیادی هستند که به دنبال داشتن اندامی زیبا وسالم یا رژیم های غذایی سالم اند؛ امکان ندارد که هنگام استفاده از اینستاگرام، محتوایی درباره سلامت و تناسب اندام به چشمتان نخورده باشد.

 این حوزه که شامل دارو و مکمل ها، محصولات مناسب برای سلامتی، برنامه و آموزش‌های ورزشی و ابزارهای مختلف ورزشی است؛ در تمام دنیا بازار بسیار بزرگی را به خود اختصاص داده.

از طرفی در این حوزه در اینستاگرام فارسی، رقابت کمتری نسبت به دسته‌بندی‌هایی مثل زیبایی یا فشن وجود دارد

سبک زندگی

۸۰ درصد محتوای شبکه های اجتماعی درباره افکار، سبک زندگی و… است. اینستاگرام نیز تولید محتوا درباره سبک زندگی در میان کاربران، از ژانرهای پرطرفدار است

کارآفرینی و کسب و کار ، دنیای پر از چالش

  امروزه یکی از خوش شانسی های ما این است که فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری و داشتن درمان درامد در فضای آنلاین، به وجود آمده است. پیج اینستاگرام نیز این فرصت را به وجود آورده تا با تولید محتوا درباره ابزارهای مهم بازاریابی، تجربیات کسب و کارها، ایده های استارتاپی و موضوعاتی از این قبیل، مخاطبین علاقمند را جذب کنید

ایده های پولساز اینستاگرام کدام اند؟

 در اینستاگرام حوزه ها و دسته بندی های وجود دارد که رقابت در آنها شدید است. برای شروع فعالیت غده حوزه های پر رقابت باید تا جای ممکن ورودی تخصصی و جزئی داشته باشید. درباره تمامی مسائل مربوط به حوزه خود به صورت جزئی تحقیق کنید و آموزش ببینید، تا اینگونه تخصصی تر  درباره یک موضوع صحبت کنید و اعتماد بیشتری بدست بیاورید. 

 همچنین می توانید درباره چیزهایی که در آن حوزه تولید محتوا نشده، حرف بزنید و خلاق‌تر باشید. به این وسلیه  می‌توانید؛ حتی در حوزه‌هایی رقابت شدید حرفی برای گفتن داشته باشید.

چه پیج اینستاگرام پول ساز است؟

 اگر بخواهید درپیج اینستاگرام موفق شوید نیازمند این هستید که توجه بیشتری را جذب خود کنید. هر چه تاثیر بیشتری بر روی مخاطب خود داشته باشید و اعتماد آنان را جلب کنید؛ می توانید درآمد بیشتری کسب کنید. 

 برای جلو بردن هدف خود باید تولید محتوای خود صادق بوده  و رعایت استانداردهای لازم برای تولید محتوا را جدی بگیرید. در ضمن اینکه اطلاعات خود درباره موضوع تولید محتوا را به روز کنید.

و در آخر…

 پیج اینستاگرام فضایی عالی برای ارائه محتواهای خلاقانه و کسب درآمد است؛ اگر با انتخاب ایده و موضوعی مناسب، برنامه ریزی درست، انتخاب پیجی مناسب برای حوضه کاری خود، ، تولید محتوا ی خلاقانه، تعاملات با دیگر پیج اینستاگرام، تبلیغات درست  آنالیز صحیح پیج خود و به طورکلی رعایت تمامی نکاتی که باعث رشد پیج اینستاگرام می شود می توانید در حوزه خود حرفی برای گفتن داشته باشید. در آخر ممنون خواهم بود که اگر نظر و یا سوالی دارید در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

نکته بسیار مهمی نیز که حائز اهمیت است شما برای اینکه بتوانید در هر حوزه نه تنها اینستاگرام بدرخشید باید اصول مدیریت شبکه های اجتماعی را بدانید. دانستن این موضوع میتواند کمک بسیار خوبی به شما بکند