ورود به پیج اینستاگرام- آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

فهرست مطالب

ورود به پیج اینستاگرام، بدون مشکل واردشو!

استفاده از شبکه های اجتماعی روز به روز در حال گسترش است، برنامه اینستاگرام از جمله برنامه های مجازی است که اخیراً بسیار پرطرفدار شده و افراد بسیاری در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. ورود به پیج اینستاگرام  چالش های بسیار مختلفی نیز دارد که در ادامه مطلب بسیار درک خواهید کرد.برای دسترسی به این برنامه پرطرفدار دو روش وجود دارد: سایت اینستاگرام و اپلیکیشن، که هرکدام مزیت ها و معایب خود را دارا هستند. در حال حاضر استفاده از اپلیکیشن راحت تر و ساده تر می باشد و استفاده از سایت به دلیل کندی سرعت و تحت وب بودن از سمت کاربران مورد استقبال قرار نگرفته است. در این مقاله ما قصد داریم تا روش های ساخت اکانت و ورود به پیج اینستاگرام در اپلیکیشن و سایت را برای شما توضیح دهیم.

شاید کاری ساده به نظر بیاید و اکثر کاربران به راحتی بدانند چگونه باید به پیج اینستاگرام وارد شویم، ولی اخیراً قوانین و حساسیت های اینستاگرام نسبت به اکانت های دروغین و جعلی بالا رفته  و برخی کاربران را با مشکلاتی مواجه کرده که در ادامه به آن ها و دلایل شان اشاره خواهیم کرد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت مفتخر بوده طی چند سال تجربه کاری در زمینه مدیریت شبکه های اجتماعی و مدیریت پیج اینستاگرام و طراحی گرافیک بهترین رتبه هارا در سطح وب کسب کند.

با پلن های ترنانت بهترین بودن را تجربه کنید.

پلن های مدیریت اینستاگرام

خدمات پیچ اینستاگرام- ترنانت

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 2 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 8
✅تعداد استوری: 30
✅ ادمین اختصاصی

مدیریت پیج اینستاگرام- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

پلن استاندارد

شروع قیمت از 5 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 12
✅تعداد استوری: 60
✅ ادمین اختصاصی

خدمات مدیریت پیچ اینستاگرام- دیجیتال مارکتینگ ترنا نت

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 8 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 20
✅تعداد استوری: 100
✅ ادمین اختصاصی

پلن VIP

شروع قیمت از 15 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 30
✅تعداد استوری: 300
✅ ادمین اختصاصی

گام نخست برای ورود به پیج اینستاگرام، ساخت اکانت

قبل از  ورود به پیج اینستاگرام  باید نکات زیر را رعایت کنیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن وارد پیج شویم.

برای ساخت اکانت شما نیاز به یک آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه دارید.

نحوه راه اندازی اکانت در اپلیکیشن: 

 1. وارد اپلیکیشن اینستاگرام می شویم.
 2. گزینه Create new account را انتخاب میکنیم.
 3. شماره تلفن همراه یا ایمیل را در کادر مربوطه وارد می کنیم. اگر از شماره تلفن همراه استفاده می کنید باید به صورت …09 و یا با پیش شماره ایران 98+ باشد.
 4. کد ارسال شده به شماره تلفن همراه ویا ایمیل را در قسمت Confirmation code وارد کرده و Next را میزنیم.
 5. در صفحه باز شده در کادرFull name نام کامل خود را وارد میکنیم و در قسمت Password یک رمز عبور ایجاد می‌کنیم.
 6. در اینجا از ما خواسته می شود تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنیم. اینستاگرام ورود افراد زیر 13 سال را به این برنامه محدود کرده است، پس اگر میخواهید در سال 2022 وارد اینستاگرام شوید باید سال تولد خود را 2009 یا بالاتر وارد کنید.
 7. باتوجه به نام مان یک نام کاربری به ما پیشنهاد می شود که در صورت تایید Next و در غیر این صورت برای تغییر Change username را انتخاب میکنیم.  
 8. نام کاربری را وارد کرده و Next را میزنیم.
 9. در مراحل نهایی ساخت و ورود می توانیم حساب کاربری را به فیسبوک متصل کنیم. سپس عکس پروفایل را تنظیم کرده و در صورت تمایل افراد پیشنهاد شده توسط اینستاگرام را دنبال می کنیم.

نحوه راه اندازی اکانت از طریق وب سایت:

 1. وارد سایت اینستاگرام شده و به صفحه Sing up مراجعه میکنیم.
 2. در اولین تا چهارمین کادر به ترتیب شماره موبایل یا ایمیل، نام کامل، نام کاربری و رمز عبور را وارد میکنیم سپس‌ Sing up را میزنیم.
 3. تاریخ تولد را به میلادی وارد می کنیم.
 4. کد ارسال شده به شماره تلفن همراه یا ایمیل را درج میکنیم.
 5. گزینه Confirm را میزنیم.

دقت کنید که برای ورود به پیج اینستاگرام باید همه این اطلاعات به صورت درست و صحیح وارد کنید.

دومین گام، چگونه وارد پیج اینستاگرام شویم؟

حالا که اکانت خود را ساختیم ویا حتی اگر قبلا اکانتی ساخته ایم ومی خواهیم مجددا وارد آن شویم، میتوانیم به این دو روش عمل کنیم:

ورود از طریق اپلیکیشن یا وب سایت:

 1. وارد اپلیکیشن یا وب سایت اینستاگرام میشویم.
 2. صفحه Log in را باز میکنیم. در کادر اول نام کاربری، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل را وارد میکنیم.
 3. در کادر دوم رمز عبور درج میکنیم. گزینه Log in را میزنیم.

در صورت فعال سازی ورود دو مرحله ای پیش از انتقال به صفحه اصلی سایت پیامک ارسال می شود وبا وارد کردن کد ارسال شده در کادر مربوط،وارد اینستاگرام می‌شویم. بهتر است برای افزایش امنیت وجلوگیری از هک شدن ورود دو مرحله ای را فعال کنیم.

تنها زمانی میتوانیم از شماره تلفن همراه یا ایمیل استفاده کنیم که قبلا آن‌ها را در بخش تنظیمات پیج وارد کرده ویا پیج را از این طریق ساخته باشیم.

برای ورود به پیج بدون شماره تلفن همراه یا ایمیل می‌توانیم از نام کاربری استفاده کنیم که ساده ترین و رایج ترین راه است.

نکته مهم: برای جذب بیشتر مخاطب باید به نکات توجه کنید که داشتن طراحی UI اختصاصی و تبلیغات اصولی میتوانید بسیار بسیار نتیجه خوبی را کسب کنید.

چرا نمی توانم وارد پیج اینستاگرامم شوم؟

اگر شما هم برای ورود به پیج اینستاگرام خود دچار مشکل شده اید نگران نباشید، در ادامه به چند مورد از رایج ترین مشکلات که ممکن است با آن ها برخورد داشته باشید و دلایل شان می پردازیم.

 • خطای Couldn’t refresh feed: در صورت مواجه شدن با این خط ها اگر از سالم بودن اتصال اطمینان داریم به احتمال زیاد از سمت اینستاگرام غیرقابل دسترس شده ایم؛ باید به اینستاگرام ثابت کنیم کاربر واقعی هستیم، نه یک اکانت جعلی یا روح. 
 • مواجه شدن با Challenge required: استفاده از سیستم هوشمند احراز هویت یکی از قابلیت های امنیتی اینستاگرام برای مقابله با حساب‌های جعلی است. ممکن است با ورود به برنامه، اینستاگرام از طریق تغییر رمز ، انتخاب تصاویر(کپچا تصویری) و یا سلفی ویدیویی از ما بخواهد هویت خود را تایید کنیم.
 • خطای Sorry, there was a problem with your request (ایجاد خطا در بررسی درخواست وارد شدن به اینستاگرام): در بیشتر موارد به علت وجود مشکل از سمت سرور های اینستاگرام است و به احتمال زیاد با ورود از طریق سایت و یا مرورگر مشکل ما حل می شود؛ همچنین  یکی از مهمترین دلایل آن بن شدن Ip دستگاه مان توسط اینستاگرام است.
 • خطای Request timed out (اتمام زمان درخواست): درخواست ورودی اینستاگرام به سرور ارسال می شود اما اگر تا زمان مشخصی پاسخ دریافت نشود زمان درخواست تمام می شود. دلیل بروز این خطا فعال بودن Firewall سیستم است.
 • خطای We couldn’t connect to Instagram. Make sure you’re connected to the internet and try again (عدم اتصال دستگاه به اینترنت): در ابتدا اتصال دستگاه را به اینترنت چک می کنیم؛ این خطا ممکن است به دلیل سرعت کم اینترنت هم ایجاد شود. اگر از اتصال دستگاه خود اطمینان داریم و باز هم نمی توانیم وارد شویم از ابزار تغییرIP استفاده می کنیم.
 • خطای The username you entered doesn’t belong to an account. Please check your username and try again (پیدا نشدن اکانت با مشخصات وارد شده): این خطا به دلیل اشتباه بودن نام کاربری و رمز عبور است؛ همچنین یکی از رایج ‌ترین موارد آن بلاک و یا غیر قابل دسترس شدن پیج ما توسط اینستاگرام است؛ از دیگر مواردی که توانیم به آن اشاره کنیم هک شدن پیج وتغییر نام کاربری ما توسط فرد دیگری است.
 • خطای Username not found Instagram (پیدا نشدن نام کاربری): ابتدا چک می کنیم که نام کاربری و رمز عبور را به درستی وارد کرده باشیم. اگر نام کاربری و رمز عبوررا درست وارد کردیم و همچنان این مشکل را داریم  به دلیل این است که اکانت برای مدتی توسط اینستاگرام غیر قابل دسترس شده و یا به دلیل عدم رعایت قوانین اینستاگرام، حساب کاربری ما برای همیشه حذف شده است.

خطای Sorry, your password was incorrect. Please check  your  username and try again (اشتباه بودن رمز عبور): رمز عبور خود را دوباره وارد میکنیم. در صورت اطمینان از نام کاربری یا شماره تلفن همراه، ایمیل ورمز عبور وارد شده باید رمز خود را بازیابی کنیم که در ادامه به آن می پردازیم.

وب سایت اینستاگرام چیست- ترنانت

بازیابی رمز عبور

برای بازیابی رمز عبور در ابتدا وارد صفحه بازیابی رمز اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/accounts/password/reset/ میشویم. حالا می توانیم با نام کاربری، شماره تلفن همراه و یا ایمیل رمز را بازیابی کنیم.

بازیابی رمز با نام  کاربری: وقتی ندانیم کدام ایمیل و یا شماره تلفن را قبلاً به پیج اضافه کردیم از این راه استفاده میکنیم. نام کاربری را وارد میکنیم، گزینه Send log in link را انتخاب میکنیم؛ اینستاگرام لینک تغییر پسورد را به انتخاب خود به ایمیل و یا شماره تلفن همراه ارسال می کند و یک پیش نمایش از شکل اختصاری ایمیل و یا شماره ای که لینک را به آن ارسال کرده است نمایش می دهد تا بیاد بیاوریم باید به کدام ایمیل و یا شماره تلفن مراجعه کنیم  وارد لینک می شویم و رمز عبور جدید را وارد و تایید می کنیم. حالا پیج که  ما از طرق ورود به پیج اینستاگرام  با رمز عبور جدید قابل بازگشایی است.

بازیابی با شماره تلفن همراه (از طریق پیامک) و ایمیل : شماره تلفن یا ایمیل را وارد میکنیم. در این حالت لینک به طور مستقیم به شماره تلفن یا ایمیل، پیامک یا ایمیل ارسال میشود. روی لینک کلیک می کنیم، سپس کلمه عبور جدید را وارد و تایید می کنیم. 

وارد شدن به اینستاگرام بدون کد امنیتی:

اگر قبلا خودمان کد امنیتی را فعال کردیم و یا به دلیل فعالیت های غیر مجاز اینستاگرام ما را مجبور می کند کد امنیتی یکباره مصرف وارد کنیم، در صورتی که  خودمان آن را تنظیم کرده باشیم باید حتما این کار را انجام دهیم تا وارد اکانت خود شویم. اما اگر آن را  فعال نکرده‌ باشیم، فعالیت‌های ما باعث ایجاد این مشکل شده است؛ معمولاً با گذشت زمان حساسیت ها کاهش پیدا کرده و محدودیت ها برداشته می‌شود، بهتر است مدتی  از پیج استفاده نکنیم تا مشکل مان حل شود. اما اگر مشکل همچنان باقی بماند لازم است تحت هر شرایطی کد ارسال شده را وارد کنیم.

ورود به اینستاگرام با استفاده ازوب سایت، آری یا خیر؟

امروزه با توجه به گسترش و محبوبیت روز افزون اینستاگرام، این برنامه برای کارهای تجاری نیز استفاده می شود. در این مورد باید توجه داشته باشیم که حتماً از سایت اصلی به ادرس www.instagram.com استفاده کنیم. در برخی موارد آدرس های دروغین برای ورود به وب سایت اینستاگرام قرار داده می‌ شود که در آنها اکانت افراد هک شده و امکان از دست رفتن اطلاعات  وجود دارد.

با استفاده از سایت بدون نیاز به نصب اپلیکیشن می توانیم از امکانات برنامه استفاده کنیم. هنگام وارد شدن به  اینستاگرام از طریق سایت؛

 • امکان مشاهده پست واستوری وجود دارد؛ استوری ها به صورت دایره ای در قسمت بالای صفحه و پست ها به صورت ردیفی در پایین صفحه نمایش داده میشود.
 • تغییر و یا ویرایش پروفایل؛ گزینه مربوط به پروفایل را انتخاب می کنیم، گزینه Edite profile را میزنیم، سپس می توانیم بخش های مختلف را تغییر دهیم.
 • می توانیم پست ها را لایک کنیم، کامنت بزاریم و همچنین برای بلاک و ریپورت کردن اکانت ها اقدام نماییم. 
 • مشاهده دایرکت؛ سمت راست بالای صفحه، روی تصویر موشک کلیک می کنیم، در اینجا همه دایرکت ها قابل مشاهده هستند. 
 • جستجو و دسترسی به اکسپلور؛ گزینه قطب نما در سمت راست بالای صفحه را انتخاب می کنیم. 

از محدودیت های سایت اینستاگرام عدم امکان قرار دادن پست و استوری در هنگام باز کردن سایت با کامپیوتر و همچنین عدم قرار دادن استوری در هنگام باز کردن سایت در تلفن همراه است.

اکنون در این اموزش دیدید که ورود به پیج اینستاگرام بسیار راحت بوده و هرکسی میتواند وارد فضای اینستاگرام شود.

کلام آخر

تا به اینجا درباره انواع روش هایمختلط ورود به پیج اینستاگرام وهمچنین مشکلات احتمالی ورود به آن صحبت و راه های بازیابی رمز و مزایا و معایب استفاده از سایت اینستاگرام را بررسی کردیم.

گفتن این نکته خالی از لطف نیست که داشتن طراحی سایت اختصاصی و خدمات سئو برای این وبسایت میتوانید به درآمد میلیونی و بهتری خود تبدیل شوید.

آیا این مقاله برای شما مفید بوده است؟راه انتخابی شما برای ورود به اینستاگرام کدام است؟ لطفا سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. با آرزوی موفقیت برای شما.