مدیریت اینستاگرام پزشکی- ترنانت

فهرست مطالب

مدیریت اینستاگرام پزشکی، 5 نکته مهم مدیریتی

مدیریت اینستاگرام پزشکی

شغل پزشکی به صورتی است که داشتن یک تصویر حرفه ای و مناسب و پیگیری روش های علمی مناسب را در موقعیت های اجتماعی متفاوت می طلبد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت پیشرو در کسب رضایت مشتریان.

همچنین مرطبت بودن این شغل به سلامت افراد، باعث این میشود که با گروهی از مخاطبین روبرو شوید که به سلامت خود اهمیت میدهند و حساسیت های خاصی را در ارائه خدمات دنبال میکنند و انتظارات زیادی را از یک پزشک به عنوان متخصص حوزه سلامت دارند.

یکی از روش های روبرو شدن با این مخاطب ها، فضای مجازی و ارتباط مجازی با افراد در شبکه های محبوب مانند اینستاگرام است.

اگر تا بحال داشتید به صورت عادی در اینستاگرام فعالیت میکردید، دیگر وقت آن رسید است که فعالیت خود را بیشتر کنید و به صورت حرفه ای در این شبکه اجتماعی فوق قدرتمند فعالیت کنید و نهایت استفاده را از این شبکه اجتماعی بکنید و از فرصت هایی که اینستاگرام در اختیار شما قرار میده نهایت بهره بر داری را انجام دهید تا در نهایت به هدف خود نزدیک تر بشوید تا بتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید.

بهترین پیج های پزشکی اینستاگرام

برای اینکه بتوانیم مدیریت اینستاگرام پزشکی خود را در دست بگیریم و به صورت حرفه ای آن را مدیریت کنیم باید دائمان افرادی که در این حوضه بصورت حرفه ای فعالیت میکنند را زیر نظر بگیریم و دائما آن ها را آنالیز بکنیم و ببینیم روند فعالیتشان به چه صورت است و چه نکاتی را در مدیریت اینستاگرام پزشکی خود رعایت میکنند و از آنها ایده بگیریم توجه داشته باشید در مدیریت اینستاگرام پزشکی خود به هیج وجه از روی فردی کپی نکنیم چون مخاطبین متوجه این موضوع میشوند و باعث میشود که اعتماد خود را نسبت به خدمات ما از دست بدهند.

ما قصد داریم که در ادامه از مطلب سایت ترنانت پیج هایی را به شما معرفی کنیم که در مورد مدیریت اینستاگرام پزشکی به صورت حرفه ای فعالیت میکنند تا شما بتوانید آنها را به صورت خیلی راحت آنالیز کنید.

1- کلینیک زیبا نگاران الماس شهر

2- داروخانه یاب

3- یادداشتهای بیمارستانی

4- دکتر علی پارسا

5- مجله ندای تندرستی

6- آرایشی بهداشتی بیتا

7- مطالب رونشناسی آرامش

8- مشاوره پوست و مو حانیه

9- مرکز گلستان زندگی

10- تجهیزات پزشکی مهور طب

11- پیج طراحی سایت ترنانت

خوب در این 10 پیجی که بهتون معرفی کردم انواع خدمات پزشکی ارائه میشه و این پیج ها توانسته اند مخاطب هایی که به سلامت خودشان اهمیت میدهند را جذب کنند و این کار باعث شده که آنها در کسب و کار خود موفق تر از سایر رقبای خود بشوند چون آنها از طریق اینستاگرام نه تنها در شهرها بلکه در تمام کشور میتوانند محصولات خود را به فروش برسانند و یا از طریق اینستاگرام با بیماران خود در سراسر کشور ارتباط بگیرند و خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه بدهند.

در ادامه این مطلب از وب سایت ترنانت به برسی نکات مهمی در مدیریت پیج اینستاگرام میپردازیم.

1- از یک عکس حرفه ای و باکیفیت یا از لوگوی برند خود در پروفایل اینستگرام استفاده کنید.

شما میتوانید از یک عکس از خود که بهتر است کیفیت خوبی داشته باشد در پروفایل صفحه اینستاگرام خود آپلود کنید  و به این نکته توجه کنید که صورت شما داخل پروفایل قابل مشاهده باشد چون وقتی کاربر صورت شما را مشاهده میکند باعث این میشود که به شما اعتماد کند و در بحث برندینگ بسیار موثر است و به اعتبار پیج شما کمک میکند.

برای گرفتن عکس با کیفیت بهتر است از خدمات آتلیه های عکسای استفاده کنید. وقتی شما داخل پیج اینستاگرام خود قسمت پروفایل یک عکس باکیفیت قرار بدین که صوت شما قابل مشاهده باشد به طور غیر مستقیم به مخاطب خود تلقین میکنید که شما یک پزشک حرفه ای هستید.

2– برای مدیریت پیج اینستاگرام پزشکی صفحه اینستاگرام خود را از حالت معمولی به حالت بیزنسی تغییر دهید.

با انجام دادن این کار شما میتوانید گزارش پست های خود را دریافت کنید که این گزارش ها باعث میشود شما تحلیل دقیقی از پست هایی که داخل پیجتان قرار میدهید ببینید.

شما وقتی پیجتان را از حالت معمولی به حالت تجاری تغییر میدهید در پروفایل شما یک قابلیتی به اسم تماس باما اضافه میشود که شما میتوانید از آن قابلیت استفاده کنید و شماره مطب خود را داخل پروفایلتون قرار دهید تا هر فردی وارد صفحه شما میشود بتواند خیلی سریع با مطب شما تماس بگیرد و از خدمات شما استفاده کند.

با پلن های ترنانت بهترین بودن را تجربه کنید.

پلن های مدیریت اینستاگرام

خدمات پیچ اینستاگرام- ترنانت

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 2 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 8
✅تعداد استوری: 30
✅ ادمین اختصاصی

مدیریت پیج اینستاگرام- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

پلن استاندارد

شروع قیمت از 5 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 12
✅تعداد استوری: 60
✅ ادمین اختصاصی

خدمات مدیریت پیچ اینستاگرام- دیجیتال مارکتینگ ترنا نت

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 8 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 20
✅تعداد استوری: 100
✅ ادمین اختصاصی

پلن VIP

شروع قیمت از 15 میلیون تومان

✅ آنالیز و تحلیل کسب و کار
✅ ارائه تقویم محتوایی
✅ طراحی قالب ( Theme)
✅ تعداد پست: 30
✅تعداد استوری: 300
✅ ادمین اختصاصی

3- اگر وبسایتی برای مطب خود ایجاد کرده اید لینک آن را داخلی بیوگرافی پروفایل خود قرار دهید.

در صفحه instagram خود شما فقط میتوانید عکس و ویدو های کوتا قرار بدهید و در مورد آن عکس و فیلم ها توضیحات مختصری را به مخاطبین خود ارائه دهید.

ولی بعضی از مخاطب های شما دوست دارند که اطلاعات بیشتری از مطب شما و خدماتی که ارائه میدهید یا حتی از خود شما به دست بیارند و برایشان جذاب است که بدانند شما چگونه به یک پزشک تبدیل شدید برای همین موضوع شما میتوانید لینک وبسایت خودتان را در بیوگرافی پروفایل صفحه خود قرار دهید تا مخاطبین بتوانند وب سایت شمارا مشاهده کنند و این بحث تاثیر مستقیمی در موضوع اعتماد مخاطب به شما دارد و خیلی این قابلیت میتواند به شما کمک کند و شما را به اهداف خود نزدیک تر کند.

4- حتما اسم و تخصص خود را در بیوگرافی به فارسی بنویسید

اگر شما اسم و تخصص خود را داخل بیوگرافی بنویسید افرادی که به دنبال خدمات پزشکی میگردند میان داخل اینستاگرام و داخل سرچ کنسول اینستاگرام مثلا سرچ میکنند پزشک و شما وقتی تخصص خود را داخل بیو گرافی به فارسی نوشته باشید اینستاگرام پیج شما را به مخاطبی که سرچ کرده است نمایش میدهد و با عث میشود که مخاطب هایی که به سلامت خود اهمیت میدهند وارد پیج شما بشوند و از خدمات شما استفاده کنند و همین کار ساده باعث میشود که باز خورد پیجتان بسیار بالا برود و مخاطب های بیشتری جذب کنید.

5- در پست هایی که داخل پیجتان آپلود میکنید از هشت های مناسب استفاده کنید

هشتگ های مناسب کمک میکنند افرادی که میخواهند از یک بیماری خاص یا یک بیماری جدید که در مورد حوضه شما است که  شما در مورد آن بیماری عکس یا فیلمی به اشتراک گذاشته اید اطلاعات کسب کنند پست های شمارا ببینند و به پیج شما هدایت شوند و اگر شما در گذاشتن هشتگ ها دقت لازم را نداشته باشید و هشتگ نامناسب برای پست خود بگذارید ممکن است افرادی به پیج شما بیایند که هدفی ندارند و ممکن است برای شما کامنت های نا مناسبی بگذارند و باعث شود که شما افرادی را جذب کنید که علاقه ای به مسائل پزشکی ندارند.

نکته: برای اینکه بتوانید یک گرافیک بسیار خوب برای پیجتان ایجاد کنید بهتر است از یک متخصص طراحی UI کمک بگیرید.

در این مقاله سعی کردیم شمارا کامل با مبحث مدیریت اینستاگرام پزشکی آشنا کنیم

اگر برای شما سوالی در مورد پیج اینستاگرام پزشکی به وجود آمده میتوانید آن را در بخش نظرات مطرح کنید.