طراحی گرافیک آنلاین- آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

فهرست مطالب

طراحی گرافیک آنلاین، 4 اصول مهم تبلیغاتی

طراحی گرافیک آنلاین حرفه ای

طراحی گرافیک آنلاین

در این مقاله میخوایم به مبحث طراحی گرافیک آنلاین بپردازیم و باهم بررسی کنیم که امروزه در چه جاهایی به طراحی گرافیک آنلاین نیاز هست و چه قابلیت هایی دارد. 

در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت قصد داریم تا کامل در مورد طراحی گرافیک آنلاین با شما بحث کنیم، پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

همه کسب و کار ها برای در امد زایی نیاز دارند که خودشان را معرفی کنند و دیده شوند یا به گونه ایی برندسازی کنند و خب طبیعتا هرچه شیوه معرفی قوی تر و جذاب تری داشته باشند میتوانند مشتری بیشتری جذب کنند و در نتیجه درآمد زایی بیشتری داشته باشند.

 یکی از روش های برندسازی کردن یا دیده شدن با طراحی گرافیک امکان پذیر است، شما برای برای هر محتوای خود حتی کارت ویزیت خود به یک طراح گرافیک نیاز دارید، که به فردی که جلوه ظاهری کسب و کار شمارا با استفاده از رنگ ها، طرح ها و شکل ها به تصویر میکشد طراح گرافیک میگویند.

که امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی طراحی گرافیک آنلاین یکی از انتخاب های منطقی ماست که ما میتوانیم با گروه یا موسسه ایی را استخدام کنیم که کار های طراحی ما را انجام دهند یا با استفاده از برنامه های انلاین رایگان طراحی گرافیک، خودمان این کار را انجام دهیم. که خب اگر تجربه یا مهارت خاصی در طراحی گرافیک ندارید اینکار خیلی به شما پیشنهاد نمیشود.

گرافیک در زمینه های خیلی زیادی استفاده می شود از قبیل طراحی سایت، استند، بنر، هدر سایت، بلاگ، لوگو، کارت ویزیت، ست اداری، سربرگ اداری، کاتالوگ، بروشور، جلد کتاب، تراکت، پوستر و خب همانطور که قبلا گفتیم تقریبا در هر زمینه ایی که شما نیاز به نشان دادن خود یا کار خود داشته باشید طراحی گرافیک مورد نیاز است.

طراحی گرفیک آنلاین

حال برای اینکه طرح های گرافیکی آنلاین خوبی داشته باشید باهم میخوایم مرحله به مرحله جلو برویم و به سوالات اصلی شما پاسخ دهیم.

نسبت به طرح گرافیکی که نیاز دارید دنبال گروه یا مجموعه ی مرتبط بگردید یا اگر قصد دارید خودتان طراحی هایتان را انجام دهید به سایت های مورد نظر برای طراحی بروید.

اگر خواستید کسانی را مسئول طراحی های گرافیکیتان قرار دهید، حتما اطمینان حاصل کنید که تیم مورد نظر تجربه کاری کافی را داشته باشند. بد نیست نمونه کار های آن ها را بررسی کنید و نسبت به نوع خواسته اون مشتری ها، نتیجه ایی که گرفتند را قضاوت کنید.

سعی کنید مدام پروسه طراحی آنلاینتان را چک کنید تا اگر قسمتی مورد پسندتون نبود یا به هر دلیلی نیاز به تغییری توی طرحتون داشتید نسبت به تغییرش اقدام کنید.

 

مزایای طراحی گرافیکی آنلاین

بزرگ ترین مزیتی که طراحی گرافیک آنلاین نسبت به اقدامات حظوری دارد، این است که شما نیاز ندارید برای پیدا کردن یک طراح خوب در شهر بگردید و میتونید خیلی راحت از داخل خانه یا دفتر کارتان طراح مورد نظر خود را پیدا کنید و از دیگر مزیت های بزرگ آنلاین انجام دادن این کار این است که شما هر موقع اراده کنید میتوانید به طراح و طرح خود دسترسی داشته باشید حالا برای تغییر یا صرفا برای این که روند کار را مشاهده کنید.

طراحی و چاپ چه تفاوتی دارند؟

طراحی در اصل درست کردن طرح ها و متن های پروژه شماست که بعد از اتمام کامل طراحی طرح شما به مرحله چاپ می رسد، اگر به صورت فیزیکی نیاز به طراحی هایتان داشته باشید که قیمت چاپ هم نسبت به جنس و اندازه طرح های چاپی شما متفاوت است.

حالا میخوایم دوباره چند مورد از زمینه های استفاده طراحی گرافیک را باهم بررسی کنیم.

طراحی لوگو

یکی ار اصلی ترین شناسه های برند شما یا محصول یا کسب و کارتان لوگوی شماست که به نوعی آرمی است که هرکسی، هرکجا آن را ببیند متوجه میشود که آن کار مربوط به شماست و خب در نتیجه باید لوگوی جذابی داشته باشید که هم فضایی مربوط به کسب و کار و بیزنس شما داشته باشد هم انقدری جذاب باشد که توجه مشتری را جذب کند. 

برای اینکه بتوانید از یک خدمات خوب گرافیکی بهره مند شوید اول باید با یک متخصص طراحی UI هماهنگ کنید، زیرا این متخصصان میتوانند کارشناسی رنگ شمارا انجام دهند تا شما بتوانید بهترین رنگ را برای طرح های گرافیکی خود انتخاب کنید.

موسسه های زیادی هستند که میتوانند لوگوی شما را با قیمت مناسب طراحی کنند ولی اگر به دنبال طراحی گرافیک آنلاین خود برای لوگو میگردید سایت لوگونومی به عنوان مثال میتواند گزینه خوبی برای شما باشد زیرا که در آن میتوانید بدون مهارت خاصی، با سرعت زیاد و به اسانی، با نتیجه کاملا با کیفیت لوگوی خود را طراحی کنید.

با پلن های ترنانت بهترین بودن را تجربه کنید.

پلن های طراحی تدوین و گرافیک

خدمات طراحی بنر و استوری- ترنانت

بنر و استوری

شروع قیمت از 100 هزار تومان

خدمات طراحی گرافیک لوگو- ترنانت

لوگو

شروع قیمت از 500 هزار تومان

خدمات طراحی گرافیک رابط کاربری- ترنانت

رابط کاربری

شروع قیمت از 800 هزار تومان

خدمات طراحی گرافیک ست اداری- ترنانت

ست اداری

شروع قیمت از 1 میلیون تومان

خدمات طراحی گرافیک تدوین ویدئو- ترنانت

تدوین ویدئو

دقیقه ای از 100 هزار تومان

خدمات طراحی گرافیک تیزر سازی- ترنانت

تیزر سازی

ثانیه ای از 20 هزار تومان

خدمات طراحی گرافیک موشن گرافی- ترنانت

موشن گرافیک

ثانیه ای از 15 هزار تومان

طراحی خدمات گرافیک لوگوموشن- ترنانت

لوگوموشن

شروع از 500 هزار تومان

طراحی آنلاین- ترنانت

وبسایت 

شما با وارد شدن به یک سایت اولین چیزی که متوجه آن میشوید طرح های گرافیتی موجود در سایت و حس و حال فضای قالب در سایت است، پس از این رو میفهمیم که طراحی گرافیکی سایت نیز یکی امور بسیار مهم کسب و کار ما میتواند باشد. که با طراحی پیج ها و حتی پوستر ها هم ارتباط مستقیم دارد. 

یکی از سایت های رایگان طراحی پوستر سایت canva است که به شما به صورت رایگان این امکان را می دهد که پوستر های خود را طراحی کنید. این وبسایت در مبحث طراحی سایت بسیار بسیار کاربردی است.

بنر

بنر نیز یکی از راه های تبلیغاتی بسیار موثر است که خب هم میتواند به صورت آنلاین ثابت یا متحرک وجود داشته باشد و هم به صورت فیزیکی. با سایت بنر ساز انلاین میتوانید به صورت آنلاین و رایگان بنر های خود را در عرض چند ثانیه با کلیک کردن فقط چند دکمه این کار را انجام دهید.

این لیست همینطور ادامه پیدا میکند تراکت ها، کارت های ویزیت، بروشور ها و غیره که همه آن ها میتوانند برای کسب و کار شما مفید باشند و همچنین این شرایط را برای شما محیا کرده اند که بتوانید همه این هارا داخل خانه به صورت انلاین و رایگان یا با هزینه بسیار کم انجام دهید.

گرافیست 

گرافیست ها در اصل دنیای تبلیغات اکثر کسب و کار ها را در دست دارند. آن ها با استفاده از تجربه، مهارت و سلیقه خود کار میکنند که همین امر این کار را یه یک کار در امد زا و مورد استقبال تبدیل کرده که با طراحی گرافیک آنلاین نیز این کار حتی آسان تر و لذت بخش تر شده به طوری که هرکسی میتواند طراحی گرافیک آنلاین را در خانه خود انجام دهد.