سئو حرفه ای- آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

فهرست مطالب

سئو حرفه ای، 3 اصل مهم رتبه یک بودن

سئو حرفه ای چیست؟

سئو حرفه ای، قبل از اینکه درباره سئو حرفه ای توضیحی دهیم، بهتر است که در ابتدا کار به طور کلی سئو را برای شما تعریف کنیم و کار هایی که باید به صورت حرفه ای برای آن انجام دهیم را به شما بیان خواهیم کرد. همانگونه که می دانید، سئو شامل تاکنیک هایی است که باعث می شود که رتبه سایت در موتور های جستجو مانند گوگل، بینگ . یاهو افزایش می گردد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت پیشرو در کسب رضایت مشتریان خود.

در حقیقت سئو حرفه ای شامل عملیات هایی که در بیرون و درون سایت انجام می شود است تا در انتها بازدیدکننده سایت شما را بتواند افزایش دهد.

همانگونه که می دانید، برای پیشرفت در رتبه سایت، تکنیک ها و روش های زیادی وجود دارد اما مهم تر از همه این ها در سئو حرفه ای است، که داشتن استراتژی دیجیتال مارکتینگ از همه مهم تر است، زیرا که امروزه بیشتری از کار ها با اینترنت سروکار دارد و به قول بیل گیتس ” اگر کسب و کار شما در بستر اینترنت نباشد، چندین سال دیگر وجود نخواهد داشت.”

سئو را می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد: سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید یا سئو داخلی و سئو خارجی، که در هر کدام تکنیک های خاص خود را دارند البته هر چند دارای مشترکاتی می باشند. سئو حرفه ای به معنای استفاده از تکنیک های قانونی و اصلی که به ما به آن سئو کلاه سفید می گوییم. اصلی ترین هدف سئو حرفه ای این است که سایت خود را بتوانیم در کلمه کلیدی مورد نظر، در صفحه نخست گوگل قرار بدهیم.

همانگونه که می دانید، افراد بسیاری از موتور های جستجو برای اینکه محصولات یا اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند استفاده می کنند و همانطور بیش از 90 درصد افراد بر روی لینک هایی که در صفحه اول ظاهر می شوند کلیک می کنند.

برای سئو حرفه ای، بهترین روش که امروزه توسط google خیلی تاکید می شود، تولید محتوا یکتا می باشد. اما محتوایی که بر اساس اصول سئو نوشته شده باشد و اینکه غیر کپی باشد. در این مقاله ما قصد بر این داریم که در خصوص اقداماتی که باید در سئو حرفه ای باید انجام دهیم، صبحت کنیم.

بهتر است که بدانید سئو حرفه ای شاید کلمه خیلی بزرگ باشد، اما در واقع تکنیک های آن خیلی ساده است و فقط کافی است که آنها را به طور اصولی و صحیح به کار ببرید و همچنین مهم ترین عامل صبر است که باید در کنار آن داشته باشیم.

کار هایی که باید در خدمات سئو حرفه ای انجام شود

  • بررسی کلمات کلیدی

قدم اول در سئو حرفه ای، تعیین هدف خود و پیدا کردن کلمات کلیدی مربوط با آن است که توسط کاربران بیشتر از همه مورد جستجو قرار می گیرید. اول از همه شما موضوع کسب و کار خود را تعیین کنید و پس از آن کلمات کلیدی مرتبط با آن را تعیین کرده و سپس بیشترین کلمه کلیدی که از طرف کاربران جستجو می شود را تعیین نمایید. در واقع باید بر روی کلماتی سرمایه گذاری کنید که باعث شود کاربران بیشتری به سایت شما وارد گردد.

  • تحلیل سایت رقبا

اینترنت یک بازار رقابتی بسیار بزرگی است. شرکت های دیگری هم مطمئن باشید وجود دارند که بر روی کلمات کلیدی که مد نظر شما است، سرمایه گذاری کرده اند و قدرتمند تر از شما می باشند. پس از اینکه هدف و کلمات اصلی را تعیین کردید، سپس باید سایت های رقیب خود را پیدا کنید. استراتژی آن ها را تحلیل و پیدا کنید.

 یکی از مهمترین موردی که می تواند به شما کند، نقاط ضعف آن ها است که یک فرصت طلایی برای اینکه از رقیبان پیشی بگیرید. این دومین مرحله و یکی از مراحل ابتدایی است البته که مهم سئو حرفه ای است که باید انجام گردد.

  • لینک بیلدینگ

لینک بیلدینگ را به دو حالت می توان تعریف کرد: بک لینک از سایت های دیگر و ساخت لینک های داخلی بین صفحات. گوگل طبق الگوریتم پنگوئن خود، به بک لینک های ورودی از سایت دیگران حساس است و آن هایی را که برای خرید لینک اقدام و یا تبادل می کنند را مورد جریمه خود قرار می دهند. بک لینک هایی از نظر گوگل و سئو حرفه ای دارای ارزش هایی هستند که از سایت های با بازدید بالا و به خاطر محتوای بسیار خوب به سایت شما وارد شوند همچون شبکه های اجتماعی یا پست مهمان.

با پلن های ترنانت بهترین بودن را تجربه کنید.

پلن های سئو و تولید محتوا

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 5 میلیون تومان

✅ بهینه سازی سایت
✅ لینک سازی داخلی برای 10 صفحه
✅ 10 تولید محتوا در ماه

پلن استاندارد

شروع قیمت از 8 میلیون تومان

✅ بهینه سازی سایت
✅ لینک سازی داخلی برای 20 صفحه
✅ 20 تولید محتوا در ماه

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 15 میلیون تومان

✅ بهینه سازی سایت
✅ لینک سازی داخلی برای 30 صفحه
✅ 30 تولید محتوا در ماه

پلن VIP

شروع قیمت از 30 میلیون تومان

✅ بهینه سازی سایت
✅ لینک سازی داخلی برای 60 صفحه
✅ 60 تولید محتوا در ماه

همانطور ایجاد لینک بین صفحات باعث این می شود که ارتباطی بین آن ها حفظ شود و هر دفعه که ربات گوگل صفحه ای را مورد پیمایش قرار می دهد، لینک های داخلی و صفحات را مجدد سنجش می کند.

  • تولید محتوا

امروزه بهترین و ارزانترین روش برای بهبود رتبه سایت در سئو حرفه ای تولید محتوا می باشد. اما گوگل به سایت هایی که از تولید محتوای یکتا استفاده می کنند امتیاز بیشتر و بالاتری نسبت به آن هایی که از مطالب کپی استفاده می کنند، می دهد، پس بهتر است از خدمات طراحی سایت حرفه ای برای این کار استفاده کنید.

  • انتشار خبرنامه ایمیلی

انتشار خبرنامه ایمیلی به طور هفتگی باعث ارتباط همیشگی برند شما با مخاطبانتان می گردد. نام دیگر آن بازاریابی ایمیلی می باشد، که یکی از اقدامات سئو حرفه ای است، اما در واقع ارسال ایمیل به اعضای لیست می باشد تا با افرادی که ایمیل خود را هرروز چک می کنند بتوانیم یک ارتباط مستمر داشته باشیم. اما جالب است که بدانید که ارسال خبرنامه با استفاده از بازاریابی ایمیل، بهترین روش برای گرفتن بک لینک می باشد.

خبرنامه شامل نظرسنجی، آخرین مقالات، مطالب کوتاه آموزشی و یا غیره باشد که تاثیر فوق العاده ای در سئو حرفه ای دارد.

  • سئو محلی

یکی از مهمترین تکنیک های سئو حرفه ای، سئو محلی است که امروز تاکید بیشتری بر روی آن می شود، که به معنایی نمایش وب سایت بر اساس موقعیت جستجو کننده است. البته اگر سایتی بر اساس سئو محلی بهینه شده باشد، اگر مخاطبی که نزدیک فروشگاه آن ها می باشد و کلمه کلیدی مربوط با آن را در گوگل جستجو کند، سایت آنها به خاطر اینکه نزدیک موقعیت مخاطب می باشد، نشان داده می شود.

  • سئو موبایل

با توجه به اینکه استفاده از ابزارهای هوشمند همچون تبلت و گوشی افزایش پیدا کرده است، بهینه سازی سایت برای موبایل امروزه از نظر گوگل اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. بهینه سازی موبایل یکی از موارد سئو حرفه ای محسوب می شود.

یعنی بهینه سازی صفحات سایت که به صورت صحیح در آن نشان داده شوند و از این رو باعث ارتقا رتبه وب سایت و نمایش سریع آن در جستجوی موبایل می شود.

  • جستحو بین المللی

بهینه سازی سایت برای جستجو بین المللی اکثرا برای شرکت هایی مناسب است که فراتر از مرزهای کشور می توانند خدمات یا محصولات خود را عرضه دهند. البته که این مستلزم این مسئله است که سایت شما حداقل به دو زبانه ( یعنی زبان مبدا و زبان انگلیسی ) که بتوانند با تمامی افرار دنیا ارتباط برقرار کنند. دو زبانه بودن سایت، یکی از مواردی است که واقعا در سئو حرفه ای به آن نیاز می شود.