طراحی سایت فروشگاهی- آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

فهرست مطالب

طراحی سایت فروشگاهی، فروش 2 برابر!

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی امروزه تقریبا همه کسب و کارهای موجود نیاز به طراحی سایت فروشگاهی خود دارند یعنی از فروش محصولات آرایشی و لباس گرفته تا خرید و فروش ماشینو از تمام کسب و کار های خدماتی گرفته تا کسب و کار های تعاملی، اگر بتوانند برای خودشان یک سایت فروشگاهی جذاب ایحاد کنند، میتوانند در حرفه خود بسیار موفق تر شوند.

در یکی دیگر از مقالات آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت قصد داریم شمارا کامل با مبحث طراحی سایت فروشگاهی آشنا کنیم.

 می دانیم که داشتن سایت فروشگاهی هم از لحاظ هزینه های فروشگاه محیطی مناسب تر است هم از لحاظ راحتی، به طوری که شما با طراحی سایت فروشگاهی خود خیلی راحت هم میتوانید به گونه ایی برای خودتان با قیمت خیلی ناچیز برندسازی کنید و هم هرگونه نظارت یا تغییری خواستید به راحتی و در زمان کم در اجناس و یا فروشگاه خودتان ایجاد کنید.

 خب در آخر هم اینکه مشتریان شما هیچوقت محدود به مکان یا زمانی خاصی نمی شوند و میتوانند از هرجایی و در هر زمانی از فروشگاه شما خرید کنند یا خدمات شما را دریافت کنند، اینجوری در نظر بگیرید.

 که ویترین فروشگاه شما همان صفحه اصلی سایت شماست که خب این به این معناست که هرکسی میتواند ویترین شما را به راحتی ببیند و از اجناس شما و نوع خدمات شما مطلع شود.

گرچه غیر از داشتن یک سایت فروشگاهی راه های دیگری هم هست که میتواند برای شما موثر باشد، مثلا داشتن یک اپ برای فروشگاهتان یا داشتن یک اکانت بیزینسی در شبکه های اجتماعی، ولی به صورت کلی داشتن یک سایت فروشگاهی، راه بهتری است، به این دلیل که مثلا شما در سایت خود میتوانید از خدمات سئو استفاده کنید و مخاطبین بیشتری را به راحتی جذب کنید ولی در اپلیکیشن این کار نیاز به تبلیغات و هزینه های بیشتری است، یا مثلا داشتن یک سایت معتبر میتواند خیلی بیشتر برای مخاطب اعتماد سازی کند.

 خب مشتری خیلی راحت تر با شما و خدماتتان ارتباط برقرار میکند تا نسبت به یک اکانت شبکه اجتماعی به تنهایی.

 شما خودتان هم به راحتی، مثلا از طریق سایت وبزی یا پورتال سایت فروشگاهی خودتان را به صورت رایگان به راحتی درست کنید، ولی خب هرکسی در خودش اون سلیقه خاص این کار را نمیبیند یا ترجیح یک گروه حرفه ای سایتش را بسازند، که امروزه در همه جای اینترنت میتوانید این نوع گروه ها  را مشاهده کنید که خیلی با سلیقه و حرفه ایی این کار را برای شما انجام میدهند.

این نکته را نیز فراموش نکنید که زیبا بودن ضاهر گرافیکی سایت بسیار میتواند روی جذب مشتری شما تاثیر گذار باشد.

 برای اینکه بتوانید یک طراحی UI زیبا و تاثیر گذار داشته باشید بهتر است با یک متخصص طراحی رابط گرافیکی هماهنگ کنید.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

به صورت کلی داشتن یک سایت فروشگاهی میتواند مزایای زیادی داشته باشد، که به چند مورد از آن در بخش قبل  اشاره کردیم، حال میخواهیم چند مورد دیگر از آن ها را باهم بررسی کنیم.  طراحی یک سایت فروش خوب برای فروشگاه شما میتواند مدیریت شما را هم خیلی راحت تر کند، به عنوان مثال شما همیشه از موجودی دقیق انبار خود آگاهی دارید یا مثلا شما دیگه لازم نیست از همه اجناس خرید کنید تا آن ها را داشته باشید بلکه خیلی راحت هر زمانی که کسی جنسی را سفارش داد به راحتی آن محصول را برایش سفارش میدهید و به دست مشتری خود می رسانید.

همچنین شما میتوانید خیلی راحت با مشتری هایتان ارتباط برقرار کنید و از علایق آن ها و نیاز هایشان دقیق تر مطلع شوید. به صورت کلی طراحی یک سایت فروشگاهی کار آمد، هر گونه محدودیتی که قبلا در کسب و کارتان داشتید را از بین می برد.

با ترنانت بهترین بودن را تجربه کنید...

پلن های طراحی سایت

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 3 میلیون تومان

✅ دامنه ir.
✅ هاست 1 گیگ 
✅ تعداد صفحات: صفحه ی اصلی
✅ بارگذاری محصول
✅بدون پشتیبانی

پلن استاندارد

شروع قیمت از 8 میلیون تومان

✅ دامنه com .ir.
✅ هاست 2 گیگ 
✅ تعداد صفحات: تا 6 صفحه
✅ بارگذاری محصول
✅ پشتیبانی 1 ماهه

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 15 میلیون تومان

✅ دامنه com .ir.
✅ هاست 5 گیگ 
✅ تعداد صفحات: تا 15 صفحه
✅ بارگذاری محصول
✅ پشتیبانی 3 ماهه

پلن VIP

شروع قیمت از 28 میلیون تومان

✅ دامنه com .ir.
✅ هاست 10 گیگ 
✅ تعداد صفحات: تا 30 صفحه
✅ بارگذاری محصول
✅ پشتیبانی 6 ماهه

طراحی سایت فروشگاهی- آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

سایت فروشگاهی کارآمد

برای داشتن یک سایت خوب و موفق یک سری موارد هستند که باید رعایت کنید، که خب میخواهیم چند مورد اصلی از آن ها را باهم بررسی کنیم:

 برندسازی: به صورت کلی برندسازی به نوعی باعث میشود شما مشتریان ثابت بیشتری پیدا کنید و خب به صورت کلی در جذب مشتری و یا به اصطلاح بر سر زبان ها افتادند و معروف شدند خیلی موفق تر خواهید بود.

 تبلیغات: شما با تبلیغات موثر میتوانید خیلی زودتر از آن چیزی که فکرشو میکنید به در آمد زایی و دیده شدند برسید و خب بعد از یک مرحله ایی شما در واقع میتوانید با تبلیغ کردن دیگران در سایتتان به در آمد قابل توجه ایی برسید.

 بازاریابی مناسب: سایت شما باید چیز جدید یا به صرفه ایی به مشتریانش ارائه دهد که بتواند رضایت مشتری را جذب کند و به نوعی مشتری را در فروشگاه شما ماندگار کند.                 

 شبکه های اجتماعی: اگر در کنار سایت خود در شبکه های اجتماعی هم فعالیت کنید، پیشرفت خیلی بیشتری خواهید کرد زیرا راحت تر دیده می شوید و هم میتوانید تبلیغات و استراتژی های متنوع تر و وسیع تری ارائه دهید.

 سئو: یک سایت قدرتمند، صد در صد از یک سئو قوی هم برخوردار است، زیرا هرچه سئو بهتری داشته باشید، بیشتر دیده میشوید و خب اعتبار بیشتری کسب خواهید کرد.

 طراحی خوب: باید یک سایت بی نقص بسازید، که از همه زوایا مشتری در کار کردن و یا وقت گذراندن در سایت شما احساس خستگی یا اذیت شدن نکند.

 مثلا سایت شما باید واکنشگرایی قوی داشته باشد که در تمام کنسول ها به خوبی اجرا شود یا مثلا درگاه های پرداختی شما باید معتبر و پر سرعت باشد، به صورت کلی این قبیل جزئیات، جدا از محتوای اصلی سایت شما، خیلی مهم هستند و خب رابطه مستقیم با رضایت مشتری های شما و خب در آخر فروش و در آمد شما دارند.

سایت فروشگاهی خوب سایتی است که از همه نظر خدمات سئو خود را بطور بسیار اصولی و حرفه ای انجام داده باشد.

روند اصولی سفارش یک سایت

متشکل از 7 مرحله است که خب یک تیم قوی و معتبری که قصد طراحی یک سایت را برای شما دارند، باید طبق همچین برنامه ایی پیش برود. به گونه ایی اصولی ترین رویه این کار به این صورت است، ولی خب البته اینم در نظر داشته باشید که برنامه کاربردی همه ی موسسه ها شبیه به هم نیستند.

 در قدم اول اون شرکت یا گروه باید به بررسی دقیق نیاز های مشتریش بپردازه، تا هیچگونه دو گانگی بین چیزی که مشتری با چیزی که تحویل میگیره وجود نداشته باشد.

در قدم دوم طراحی قالب مناسب و انتخاب طرح نسبت به محتوا و نیاز مشتری

در قدم سوم باید به انتخاب ماژول ها و امکانتی مناسب برای سایت بپردازند که خب در آخر سایت جذابی داشته باشند.

در قدم چهارم باید به برنامه نویسی جهت داشتن یک شبکه فعال و قوی بپردازند.

در قدم پنجم باید داده های خودشونو ثبت کنند و خب یک تست نهایی از سایت بگیرند که از کار کردن درست همه چی مطمئا شوند.

در قدم آخرهم سایت را تحویل مشتری می دهند تا تایید نهایی شود. تعرفه های پرداخت هزینه های طراحی سایت در هر جا متفاوت است ولی به صورت کلی مقداری از مبلغ اول کار و بخش دیگر ان در اخر و در این مرحله پرداخت می شود.

در این مقاله سعی کردیم کامل درباره طراحی سایت فروشگاهی برای شما مقاله جمع آوری کنیم، اگر شما نیز تجربه ایی از طراحی سایت فروشگاهی دارید میتوانید در بخش نظرات این مقاله با ما در میان  بگذارید.