خدمات شبکه اجتماعی- ترنانت

فهرست مطالب

خدمات شبکه اجتماعی، 3 رازافزایش بازدید

خدمات شبکه اجتماعی

خدمات شبکه اجتماعی به مجموعه ای از سرویس هایی که توسط شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، توئیتر، واتس اپ، تلگرام، فیس بوک و … به کاربرانشان ارائه می شود، اطلاق می شود.

 از آن جایی که شبکه مجازی ای به اسم اینستاگرام به صورتی بود که اکثر مردم با آن هم ذات پنداری کرده و به عنوان فالوور اینستاگرام بلاگر و اینفلوئنسر در آن با تعداد بسیاری حضور دارند.

 بررسی آن حائز اهمیت است. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بر پایه اشتراک گذاری تصاویر در قالب فیلم و عکس است.

در این مقاله از سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت قصد داریم تا بطور کامل راه های افزایش فالوور و افزایش بازدید را به شما شرح دهیم.

هر فردی به صورت هدفمند می تواند تصاویری را با افزودن شعر، متن و … برای افرادی که او را دنبال می کنند یا به صورت دیگر فالوور اینستاگرام وی هستند، به اشتراک بگذراید و از این راه برای پر کردن اوقات فراغت، اشتراک گذاری استعداد هایش، معرفی محصول و … می توانید اقدام کنید.

 از این طریق به مزیت های چون کسب درآمد دست یابی پیدا کند. از طرفی دیگر شخص مقابل که بیشتر به معرفی او پرداختیم یا همان فالوور اینستاگرام با تماشای تصاویری که تحت عنوان استوری، پست، لایو اینستاگرام و … به کسب اطلاعات در زمینه های مختلفی احتیاج دارد، دسترسی پیدا می کند. خدمات فوق العاده نیز توسط اینستاگرام عرضه می شود که در ادامه مطالب به شرح و بسط آن ها خواهیم پرداخت.

این خدمات را به صورت زیر می توان تعریف کرد:

پست و استوری

مهمترین بخش در این شبکه اجتماعی که علاوه بر این که برای معرفی محصولات، کسب رضایت، معرفی کسب و کار، عرضع محتوای تولیدی، و پاسخ دادن به سوالات یا درخواست های متعدد فالوور اینستاگرام و … استفاده می شود، اگر از زیبایی و پاسخگویی به نیاز زمان و فراخور احوالات روزمره بهره برده باشد یا به صورت دیگری از جاذبه خوبی برخوردار باشد.

هرچه بتوانید پست و استوری زیباتر با گرافیک بهتر به اشتراک بگذارید بسیار راحت تر میتوانید مخاطب جذب کنید. برای اینکه بتوانید به صورت کاملا اصولی پست و استوری طراحی کنید بهتر است با یک متخصص طراحی گرافیک کمک بگیرید.

 موجب می شود که فالوور های اینستاگرام جدیدی نیز جذب کند، شاید که برای شما ابهامی پیش آمده باشد که جذب فالوور اینستاگرام چه فایده و مزیتی دارد که باید به آن توجه داشت. برای پاسخ دادن به این نوع سوال، باید آن را از سه جهت مورد بررسی قرار داد.

  • علاقه شخصی

بسیاری از افراد را می توان در اطراف خود یافت که علاقه بسیاری به اشتراک گذاری عاطفه ها و کار های خود با دیگران و به عبارت دیگر برقراری ارتباظ دارند. هرآنچه در این دایره ارتباطات که در مبحث مورد بررسی بالا رفتن عدد فالوور اینستاگرام است.

بزرگ تر شود، رضایت بیشتری را برایشان به ارمغان می آورد. در این صورت این افراد می کوشند تا با روش های مختلفی همچون ارائه محتوای جذاب برای جذب مخاطب بیشتری بپردازند. البته که روش های زیادی همچون خرید فالوور ارزان اینستاگرام را نیز گاهی برای رسیدن هدفشان مورد استفاده قرار خواهند داد.

  • کسب درآمد

فضای مجازی علاوه بر اینکه در مسئله ایجاد سرگرمی برای کاربر، زمینه ساز کسب درآمد بسیار عظیمی از افراد مختلف شده که با عنوان های متفاوت مثل آشپزی، روزمرگی، سرگرمی، آموزشی و… اقدام برای تاسیس صفحه اینستاگرامی کرده اند.

این افراد اگر تا حدی مشخص فالوور اینستاگرام کسب کنند، برای معرفی و تبلیغات سایرین در مقابل دریافت مبالغی انتخاب خواهند شد و هر چقدر که این میزان دنبال کننده بالاتر باشد، وجه دریافتی افزایش پیدا خواهد کرد. برای این افراد نیز جذب و دعوت فالوور اینستاگرام جدید، حائز اهمیت است.

معرفی کسب و کار یا خدمات

شبکه اجتماعی اینستاگرام حدود 40 میلیون کاربر دارد. این جمله به این معناست که بازار هدف تا مقادیری قابل گسترش خواهد بود که وسیع ترین مجتمع های تجاری جهان قابلیت ارائه این حجم از کاربر همانند آن را ندارند. از این رو صاحب های این مشاغل و ارائه دهندگان خدمات مختلفی اقدام به بارگذاری اطلاعات مرتبط با فضای محازی می کنند.

با پلن های ترنانت بهترین بودن را تجربه کنید.

پلن های شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

مدیریت تویتر

شروع قیمت از 2 میلیون تومان

مدیریت توئیتر- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

مدیریت آپارات

شروع قیمت از 2 میلیون تومان

مدیریت فیس بوک

شروع قیمت از 3 میلیون تومان

مدیریت لینکدین

شروع قیمت از 2 میلیون تومان

مدیریت یوتیوب

شروع قیمت از 3 میلیون تومان

مدیریت پینترست- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

مدیریت پینترست

شروع قیمت از 2 میلیون تومان

مدیریت تلگرام- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

مدیریت تلگرام

شروع قیمت از 3 میلیون تومان

مدیریت واتس آپ- دیجیتال مارکتینگ ترنانت

مدیریت واتس آپ

شروع قیمت از 3 میلیون تومان

همزمان با اعمال روش های مذکور همانند خرید فالوور ارزان قیمت اینستاگرام، به جذب فالوور اینستاگرام می پردازند چرا که هرچه تعداد بیشتر باشد، افراد بسیاری در معرض آشنایی با خدماتشان قرار خواهند گرفت. قابلیت های دیگری که در همین زمینه عمل می کند، استوری می باشد البته با این  تفاوت که مطالب اشتراک گذاشته شده تنها 24 ساعت توسط کاربران قابل رویت است و مثل پست قابلیت بارگذاری کامنت اینستاگرام به طوری که دیگر مخاطبان امکان تماشااش را داشته باشند، ندارند.

پخش کامنت یا نظرات

قسمتی در این شبکه اجتماعی برای نظر دادن کاربر تعبیه شده که کاربران می توانند تحت عنوان کاربردی به نام کامنت اینستاگرام به اشتراک گذاری نظراتشان به طوری که عموم افراد ببینند، بپردازند. هر آنچه که میزان کامنت های معنادار خیلی بیشتر باشد به معنای بالاتر بودن نرخ تعاملی آن پیج با افراد دنبال کننده یا فالوور اینستاگرام اش است.

این بالا بودن حد نرخ تعاملی در جهت اعتماد سازی برای کاربران، واقعی بودن فعالیت ها و همچنین حقیقی بودن عدد به نمایش داده شده از تعداد فالوور های اینستاگرام کاربرد دارد.

پخش زنده اینستاگرام

وقتی که یکی از گردانندگان پیج قصد به تعامل لحظه ای دارد با مخاطبینش بپردازد، تصاویری ار به صورت زنده پخش کند یا به معرفی آنی مشغول شود، از آیتم لایو اینستاگرام می تواند استفاده کند.

پست های مدت دار

اهمیت پست های بارگذاری شده در اینستاگرام قرار است بپردازیم. اما گفتنی است قبل از اینکه شبکه اجتماعی در معرض به روزرسانی های متعددی قرار گیرد، زمان قابل بارگذاری هر پست تنها یک دقیقه است. اما با اضافه شدن شدن IGTV  یا پست های مدت دار، کاربران می توانند با بازدید IGTV  اینستاگرام مدت زمان بیشتری را در تماشا کردن یک مطلب مورد استفاده قرار گیرد.

از طرفی دیگر این بازدید IGTV  اینستاگرام کاربران تنها وجه تمایز این بخش نیست، چرا که گردانندگان صفحه های اینستاگرامی می توانند با فراغ بال بیشتری برای بارگذاری مطلب برای فالوور اینستاگرامشان بپردازند. این قسمت به طور مجزا انتخاب نمایش در صفحه اصلی، آن را در کنار دیگر مطالب می توان نشر داد، با این کار طبیعتا میزان بازدید IGTV   اینستاگرام بالاتر از حالت اولیه خواهد رفت.

اگر شما اصول مدیریت پیج اینستاگرام را بلد باشید بسیار راحت تر میتوانید در این شبکه اجتماعی نتیجه بگیرید.

در اخر باید گفت وجه تسمیه همه شبکه های مجازی فراهم آوردن قابلیت برقرای ارتباط با یکدیگر و پر کردن اوقات فراغت می باشد. اما تقاوت های جزئی موجب می شود تا مخاطبان میل بیشتری به سمت برخی از آن ها از جمله اینستاگرام داشته باشند.