seo یعنی چه- ترنانت

فهرست مطالب

seo یعنی چه،سرمایه گذاری پرسود

seo یعنی چه؟

برای پاسخ به سوال seo یعنی چه؟ به ادامه مطلب کاملا توجه کنید درصورت کلی بهینه سازی وبسایت شما برای موتورهای جستجو مانند: گوگل و بینگ سئو گویند.

به عبارت ساده، به فرایند بهبود وبسایت شمابرای افزایش دیده شدن آن میباشد.

وقتی مردم خدمات کسب و کارشما را در گوگل جستجو میکنند. هرچه نتایج بهتر دیده شوند، احتمال بیشتری دارد که توجه آنها به کسب و کار شما بیشتر شود. مشتریان را به سمت کسب و کار شما هدایت کنند.

خدمات سئو اساسی ترین بخش بهینه سازی یک وبسایت هستند علاوه بر این مورد تبلیغات اصولی وبسایت برای دریافت بازدید بسیار مهم است. 

توجه داشته باشید که با مشور با یک متخصص طراحی UI میتوانید بهترین قالب را برای وبسایت خود طراحی کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

مجموعه آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت با دارا بودن متخصصین حرفه ای در زمینه طراحی سایت، خدمات عکاسی، طراحی گرافیک می تواند بهترین بازخورد را به شما در جهت رشد بدهد.

با پلن های ترنانت بهترین بودن را تجربه کنید.

پلن های سئو و تولید محتوا

پلن اقتصادی

شروع قیمت از 5 میلیون تومان

✅ بهینه سازی سایت
✅ لینک سازی داخلی برای 10 صفحه
✅ 10 تولید محتوا در ماه

پلن استاندارد

شروع قیمت از 8 میلیون تومان

✅ بهینه سازی سایت
✅ لینک سازی داخلی برای 20 صفحه
✅ 20 تولید محتوا در ماه

پلن حرفه ای

شروع قیمت از 15 میلیون تومان

✅ بهینه سازی سایت
✅ لینک سازی داخلی برای 30 صفحه
✅ 30 تولید محتوا در ماه

پلن VIP

شروع قیمت از 30 میلیون تومان

✅ بهینه سازی سایت
✅ لینک سازی داخلی برای 60 صفحه
✅ 60 تولید محتوا در ماه

چگونه کارمیکند؟seo

seo یعنی چه؟ برای پیدا کردن پاسخ کامل این سوال باید به این نکات نیز توجه کنید. موتور های جستجو مانند: گوگل، بینگ و… از رباتها برای خزیدن در صفحات وب، رفتن از سایتی به سایت دیگر، جمع آوری اطلاعات مربوط به آن و قرار دادن آنها در فهرست جستجو استفاده میکنند.

فهرست را مانند یک کتابخانه غول پیکر در نظربگیرید که درآن یک کتاب دار میتواند یک کتاب ( یا یک صفحه وب ) را برای کمک به شما پیدا کند. دقیقا همان چیزی باشد که شما همان لحظه به دنبال آن مطلب بوده اید.

ربات های خزنده را اینطور در نظر بگیرید که مانند یک کتاب دار تمامی کتاب های موجود در کتابخانه را خوانده و میتواند در کسری از ثانیه شمارا به هدف مورد نظرتان برسانند.

چرا سئو برای بازاریابی مهم است؟

سئو بخش اساسی بازاریابی دیجیتال است. زیرا هرساله افراد میلیاردها جستجو انجام میدهند. اغلب برای هدف تجاری خود یا برای یافتن اطلاعات در مورد محصولات و خدمات اینترنتی استفاده میکنند.

دیده شدن در رتبه های بالاتر در نتایج جستجو میتواند شمارا از رقبای خود جلوترببرد و تاثیر بسیار مهمی در رشد شما داشته باشد.

خیر. قطعا سئو بهترین عامل برای رشد شما است و نمیتواند کلاهبرداری باشد.

زیرا با بهینه کردن وبسایت شما برای موتور های جستجو میتواند رشدی شگفت انگیز را برای شما به ارمغان بیاورد.

چگونه از کلاهبرداری سئو جلوگیری کنیم؟

با در نظر گرفتن تمام این اطلاعاتی که در زیر این مقاله نوشته شده است  میتوانید آژانس های دیجیتال مارکتینگ را شناسایی و بهترین خدمات دهنده خود را انتخاب کنید.

1-کلاهبردارن به شما قول پیشرفت سریع و آمدن در نتایج اول رامیدهند

2-آنها ادعای بهتر بودن از رقبای شما را دارند و میگویند”یک شبه دیجی کالا میشوی”

3-نتایج غیرممکن را برای شما تضمین میکنند مانند”دوروزه به درامد میلیونی میرسی”

4-تکنیک های قدیمی را برای شما انجام میدهند.

5-قیمتی نجومی به شما میدهند و قیمت ثابت ندارند.

آیا با سئو میتوانیم یک شبه پولدار شویم؟

قطعا خیر. فرایند بهینه سازی برای وبسایت شما کمی زمانبر هست و شاخص رسیدن به درآمد بالا نوع خدمات شما برای مشتریان است. به طور مثال شما با ارائه خدمات کافی نت آنلاین نمیتوانید درآمدی میلیونی در روزداشته باشید.بهترین راه رسیدن به درامد بالا شناسایی نیازهای روز افزون افراد و انجام همان خدمات کاربر پسند است.

قیمت سئو چقدر است؟

هزینه ای که شما برای بهینه سازی وبسایت خود پرداخت میکنید مبلغ ثابتی ندارد. چطور ندارد؟

اینطور که سطح دشواری وبسایت شما و بسته به نوع کلمات کلیدی شما در مقابل وضعیت رقبای شما فرق دارد. به طور مثال هزینه بالا آمدن در کلمه کلیدی خرید ماشین بسیار بیشتر از بالا آمدن در کلمه کلیدی “خرید ماشین ارزان در ایران و خارج از ایران در تهران” است. شاخص قیمت گذاری همان کلمات کلیدی و آنالیز رقبای شما است.

مدیر seo یعنی چه؟

مدیر seo یعنی چه؟ شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد معمولا افراد یا تیم هایی که در بحث سئو و بهینه سازی وبسایت اطلاعات کافی را ندارند با استخدام یک فرد متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی تیم خود را در راستای این موضوع تقویت میکنند.

وظیافت مدیر seo چیست؟

اصلی ترین و حائز اهمیت ترین وظیفه یک فردی که به عنوان مدیر سئو فعالیت میکند بهینه سازی اصولی و قادر به مدیریت تیم مدیریت محتوا باشد.

خلاقیت و نوآوری یکی از مهمترین شاخص های یک مدیر سئو است.

 سئو کار حرفه ای چه ویژگی دارد؟

یک فرد سئو کار با رعایت الگوریتم های روز دنیا و استاندارد های بین المللی اقدام به افزایش رتبه وبسایت شما میکنید یک فرد خوب و کاربلد در حوزه بهینه سازی وبسایت است

یک سئو کار حرفه ای میتواند تمامی سایت هارا بهینه کرده و بهترین نتایج را برای ان وبسایت به ارمغان بیاورد مانند وبسایت هایی مثل: شارژ، چت روم، فیلم و آهنگ، نیازمندی ها، سایت های فروشگاهی و…

سئو کار حرفه ای به کسی گفته میشود که اغلب از سئوی کلاه سفید استفاده میکند و ترافیک ارگانیک را برای وبسایت ما افزایش میدهد.

سئو کار غیرحرفه ای چه صحبت هایی با ما میکند؟

1-ما خودمان سایت شمارا طراحی کردیم پس سئو شما رایگان است.

2-ما فقط سئو را با کلمات کلیدی خودمان بالا می آوریم.

3- سایت شما اعتبار ماست.

4- ما اموزش سئو میدهیم و سئو را برای شما انجام نمیدهیم.

ترافیک ارگانیک چیست؟

ترافیکی که از سمت موتور های جستجو یا شبکه های اجتماعی به سمت سایت شما هدایت میشود.

مانند وقتی که کاربران محصول یا خدمات شما را در گوگل جستجو میکنند سایت شما را در نتایج اول گوگل مشاهده کرده و لینک وبسایت شما را باز کرده و به این صورت ترافیک واقعی و ارگانیک به سمت سایت شما تزریق میشود.

 کلاه سفید چیست؟Seo

به مجموعه ای از تکنیک ها برای بهینه سازی وبسایت شما گفته میشود که با قوانین موتور های جستجو هماهنگی داشته باشد و افراد را به سمت وبسایت شما هدایت کند.

منظور از کلاه های سئو چیست؟

ما سه نوع رنگ کلاه در مبحث سئو داریم. کلاه خاکستری و کلاه سفید و کلاه سیاه.

سئو کلاه سفید: در این مبحث سئوکار با در نظر گرفتن الگوریتم های مهم در بخش بهینه سازی وبسایت شما را برای موتور های جستجو بهینه میکند و بهترین روش سئو و ماندگارترین نتایج است.

سئو کلاه خاکستری: این نوع سئو ، سئویی مابین سئوی سفید و سیاه است.که اصلا توصیه هم نمیشود.و بسیار ریسکی بوده است.در این سئو با بکاری گیری تکنیک ها و روش های غیر اصولی و بدون هویت است.مثال از شما هزینه ای بابت تبلیغ دریافت میکنند و به مالک سایت های تجاری میدهند تا تبلیغ شمارا در وبسایت خود انجام دهند مانند: شما برنده خوش شانس مسابقه ما شده اید و با بردن ترافیک فیک به وبسایت شما را بعد مدتی کوتاه سئو میکنند

سئو کلاه سیاه: در این روش که مقابل سئوی کلاه سفید است با استفاده از راهکاری های غیرقانونی و غیر طبیعی وبسایت شما را به مدت بسیار کمی در نتایج اول آورده که اصلا این راه هم به شما توصیه نمیشود.

 

تاثیر شگفت انگیز سئو روی کسب و کار

در مجموع

 سئو پایه و اساس یک اکوسیستم بازاریابی جامع است.که با این سیستم شما میتوانید نیاز کاربران را شناسایی کرده و جان تازه به کسب و کار خود ببخشید.

اهمیت سئو و برندیگ خدمات شما رابطه خوبی دارند. توجه داشته باشید که هیچ سئوکاری نمیتواند قول رسیدن یک شبه به لینک اول را بدهد